nana rancina de ^midt^ddweednd 8 FAMILIEBERICHTEN 9 £>f*dri rr OVERLEDEN Valentina Zevenbergen Valentina Zevenbergen Valentina Zevenbergen arman Valentina Zevenbergen dra® -1 I In plaats van kaarten, deze advertentie. Degene die ik liefheb, verlaat ik om degene die ik liefhad terug te vinden. Na een leven vol zorg en liefde is van ons heengegaan onze lieve en zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Sinds 1991 weduwe van Adriaan Marcus de Smidt Wolphaartsdijk, 7 september 1940 Goes, 3 oktober 2020 Goes: Riana van Mourik-de Smidt Jan van Mourik Rajenne en Danny, Shane, Dean-Senna Ardean en Fleur Lorenzo en Monica, Tess Goes: Elma de Smidt Taurus Krajenbrink Correspondentieadres: Nieuwe Diep 60 4465 AC Goes Op dinsdag 6 oktober van 19.00 uur tot 20.30 uur is er gelegenheid om afscheid van Rie te nemen in het uitvaartcentrum van Monuta Goes, Scottweg 1-01 in Goes. Het afscheid zal, later deze week, in besloten kring plaatsvinden. Onze bijzondere dank gaat naar de afdeling Palliatieve Zorg van Ter Valcke voor de liefdevolle verzorging van onze moeder. Adriaan Karman Adri Ad rie de Smidt - Zweedijk Adri Karman maandag 5 oktober 2020 PM Je moeder blijft je moeder zo eigen en vertrouwd je wilt haar niet graag missen omdat je van haar houdt Maar eens dan komt de dag dat je haar moet laten gaan je verstand zegt dat het goed is maar in je ogen blinkt een traan Nadat er aanvankelijk nog hoop was bleek haar strijdlust en moed tenslotte niet opgewassen tegen de slopende ziekte die haar heeft getroffen. Met veel verdriet maar ook dankbaar voor de liefde en zorg waarmee ze ons tijdens haar leven heeft omringd laten wij u weten dat we afscheid hebben moeten nemen van onze lieve moeder Vlissingen, 10 mei 1970 Vlissingen, 3 oktober 2020 Mama rust nu maar uit. Vicky en Angelo van der Welle-de Ridder Sammy en Joëlle de Ridder-Verboom Correspondentieadres: Gerbrandystraat 30,4384 NH Vlissingen Valentina is thuis. U kunt afscheid van haar nemen op maandag 5 oktober. Voor een afspraak kunt u bellen naar telefoonnummer: 06-12332268 De plechtigheid zal vanwege de huidige omstandigheden in besloten kring plaatsvinden. Wij vinden dit jammer maar hopen dat u goede herinneringen aan haar mag bewaren. Na een moedige strijd is onze lieve dochter, zus en schoonzus thuis in haar eigen vertrouwde omgeving overleden. wilde nog zoveel in het leven, maar het werd haar niet gegund. Wij zullen haar spontaniteit, openheid en eerlijkheid missen. Wij sluiten haar in ons hart en zullen haar nooit vergeten. Hans Zevenbergen Lindy Zevenbergen-Hagen Rosa Zevenbergen Claudia van Ombergen-Zevenbergen Marco van Ombergen Kinderen en kleinkinderen Wij spreken onze welgemeende dank uit aan de specialisten van het UZ Gent. Hun moed, professionaliteit en daadkracht hebben veel voor ons betekend We zijn verdrietig door het overlijden van een dierbare vriendin We wensen de familie veel sterkte. José, Piet en de kinderen In liefde met hem en met elkaar verbonden, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn liefste man, onze vader, schoonvader en opa Colijnsplaat, 10 juni 1932 Vlissingen, 1 oktober 2020 Jos Karman - Jansens Marcel en Erika Merel V en Jelle IJsbrand Geert en Candida Correspondentieadres: Piet Heinstraat 50 4335 HX Middelburg Wij nemen in kleine kring afscheid van Adri op woensdag 7 oktober om 11.30 uur. Deze dienst is te volgen via de livestreamverbinding op www.hjobse-uitvaart.nl In een hartelijk medeleven met zijn echtgenote en kinderen delen wij mede dat op donderdag 1 oktober 2020 is overleden onze oudste broer en zwager Hij is 88 jaar geworden Nellie Kloote-Karman Leen Kloote, in dierbare herinnering Cathrien de Vos-Karman en Henk de Vos, in dierbare herinnering Piet Karman en Jannie Karman-Potappel Jan Karman en Marijke Karman-Gussenhoven Riek Vos-Karman, in dierbare herinnering en Kees Vos Hans Karman, in dierbare herinnering en Margreet Karman-Bruin Kees Karman en Ria Karman-Potappel Rietje Karman Rinus Karman en Margret Karman-Sauer Leen Karman Titia van der Meer Ko Karman Greet Kamper-Karman Teus Kamper, in dierbare herinnering Je was een rots in de branding en koerste recht door zee Je trotseerde storm en golven, helaas had je de wind niet mee Voorgoed uit ons midden maar niet uit ons hart Cor en Elonka Trudie Bernadet en Victor Kim, Anouk en Reza Judith en Wilma Wij zijn verdrietig omdat we afscheid hebben moeten nemen van mijn schoonzus en onze tante Tannie Zweedijk - Potter Nichten en neven In liefde gedenken wij hen die haar voor zijn gegaan. Bedroefd hebben wij afscheid moeten nemen van onze zwager en oom Kapelle: P.H. van de Guchte-Jansens Goes: J.A. Jansens-Lamain Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 28