J? 18 FAMILIEBERICHTEN Piet Depondt Tcm/ Trrcwicke/~Voy Pieter Jan Cevaal Jan Oranje Corrie Steenbakker - Huizen Ria van den Berg DANKBETUIGING Anita Breel Henk van der Hoeven IS^OVERIGE BERICHTEN Voor de warme belangstelling en het medeleven dat wij hebben ontvangen na het overlijden van onze lieve vader en trotse opa willen wij iedereen hartelijk danken. Ferdy en Lieke Jonas Fernand Angelo en Wieny Nils Hartelijk dank voor de vele warme reacties die we ontvangen hebben na het overlijden van onze lieve mam, schoonmama en oma C$>ets/ ^bominlcAA^/ c?Cof2meis/ Het doet ons goed dat velen mooie herinneringen aan haar bewaren. Joke Daaf, Lin, Tjeu Eve Nico Viktorine, Fabian Michelle, Elodie Joris, Pjotr We willen iedereen hartelijk bedanken voor het mee leven dat we mochten ondervinden na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa J.E.L. Cevaal-Boer Marjolein en Piet Evi en Chris Willem en Hannah Marieke Ritthem, oktober 2020 Onze welgemeende dank aan iedereen voor uw medeleven, belangstelling, kaarten, brieven en bloemen tijdens de ziekte en overlijden van Jozua Maas Het heeft een diepe indruk op ons gemaakt en heeft ons zeer goed gedaan. Echtgenote C.G. Maas - Weststrate, kinderen en klein kinderen Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor de belangstelling die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve vader en opa Familie Oranje Oost-Souburg Oktober 2020 De zon scheen de bloemen bloeiden de vogels floten en toen was het stil... Het overweldigende medeleven dat wij van jullie mochten ontvangen tijdens het ziekzijn en na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma heeft ons ontroerd. Hiervoor onze hartelijke dank. Kinderen en kleinkinderen Kwadendamme, oktober 2020 Uitvaartcentrum van Gentevoort Verrijn Stuartweg 28, Goes 0113 - 216815 www.uitvaart.vg zaterdag 3 oktober 2020 PM Tot het laatst vervuld van hoop, maar door haar lichaam in de steek gelaten, is rustig van ons heengegaan, mijn partner, moeder, zus en schoonzus partner van A. Schoenmakers eerder gehuwd met A. Verhart 1 19-11-2007 Schiedam 23 januari 1950 Goes 1 oktober 2020 Ad Schoenmakers Rik Verhart Thea en Louis Ronald en Astrid en familie Carterlaan 12 4463 WX Goes Wie wil kan van Ria afscheid nemen op zondag 4 oktober van 16.00 tot 17.00 uur in stiltehuis Peter Butler, Kitskinderseweg 1 te Kapelle. (gelegen bij de begraafplaats) De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Lieve vrienden, kennissen, collega's en andere belangstellenden: Wij willen jullie bedanken voor de vele blijken van medeleven, de prachtige bloemen, de hartverwarmende erehaag en uw belangstelling bij het afscheid van Dit alles heeft een diepe indruk gemaakt op ons. Heel veel dank hiervoor! Met een glimlach denken we aan haar terug en gaan onze weg zoals zij het had gewild, vol goede moed en optimisme. Jakko Nick en Maartje Manon en Frenk Familie Breel Oktober 2020 Na het overlijden van onze moeder, oma en opoe was het fijn te ervaren dat velen met ons hebben meegeleefd. Daarom willen we jullie hierbij hartelijk bedanken voor de steun en betrokkenheid. Arno en Eline klein- en achterkleinkinderen Zoutelande, oktober 2020 Zoveel kaarten Zoveel lieve woorden hebben ons goed gedaan na het overlijden van Hartelijk dank daarvoor. A.N. van der Hoeven-de Voogd Kinderen en kleinkinderen Oost-Souburg, oktober 2020 Betrokken, dienstbaar en professioneel Uitvaart Zorgcentra Zeeland Uitvaartcentrum Overtoom Groen O 0118-413417 -fffö overtoom-groen.nl %-sV Joos en Liliane

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 46