COLOFON Familieberichten cf FAMILIEBERICHTEN 19 Carlo de Smit Theo de Boevere DEtA Josephus Vink Gwr\& ^w^ozyipwr^- VrtK "Hbev& Wij staan altijd voor u ldaar/ André van Mieghem Helaas is het voor ons onmogelijk om iedereen per soonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben gekregen na het overlijden van onze innig geliefde moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Adriana de Pooter-Wisse Daarom willen wij u op deze manier laten weten dat uw aanwezigheid en de lieve kaarten ons erg goed heb ben gedaan en een grote steun voor ons zijn. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Terneuzen, oktober 2020 Na het overlijden van mijn allerliefste man, onze vader, schoonvader, opa en overgrootopa op 6 september 2020 willen wij iedereen hartelijk bedanken voor alle reacties. De belangstelling was overweldigend en hartverwarmend. Het doet ons goed om te weten dat Theo door velen werd gewaardeerd. L.M. de Boevere-Boeijan en familie Breskens, oktober 2020 OVERIGE BERICHTEN voor elkaar Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn zorgzame man, onze pa en opa -Jo- zeggen wij u hartelijk dank. Familie Vink Kloosterzande, oktober 2020 Ko de Ritter pzc.nl/familieberichten CQ Piet zaterdag 3 oktober 2020 ZV In de stralende zon en in de prachtige tuin van het Mauritshof met vele dierbare mensen om ons heen namen we afscheid van Onze trotse en energieke man, vader, schoonvader en opa. Rots in de branding Dankbaar voor de enorme hoeveelheid steun en blijken van medeleven die wij hebben mogen ontvangen. Een bijzonder dank je wel voor alle betrokken artsen en medewerkers van ZorgSaam Ziekenhuis, Uitvaartverzorging Quataert collega's en iedereen die ons in deze moeilijke tijd zo nabij heeft gestaan. José de Smit- van Voorenberghe, Carolien, Kevin, Milla-Rose Bobby Ezra Annemieke, Angelo, Jur Jens Minnepoortstraat 15 4515 BC IJzendijke Lieve mensen, de vele mooie bloemen, de persoonlijke kaarten en al uw blijken van belangstelling na het overlijden van mijn lieve man hebben mij erg goed gedaan. Hartelijk dank! Het is fijn te merken dat André zo geliefd was. Agnes familie van Mieghem familie Maas Kloosterzande, 3 oktober 2020 Ons ervaren team helpt u graag om het afscheid altijd persoonlijken bijzonder te maken. Voor leden en ieder ander. Ga voor informatie naar dela.nl/zeeuwsvlaanderen of bel 0115 21 ÏO 77 voor een persoonlijk gesprek. De ontelbare brieven, kaarten, telefoontjes, bloemen en de overweldigende belangstelling die wij mochten ontvangen na het overlijden en bij de uitvaart van mijn lieve man, onze pa, opa en mijn oud-opa hebben ons een enorme steun gegeven om zijn verlies te verwerken. S. de Ritter-van Drongelen kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Terneuzen, oktober 2020 SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Wij bedanken iedereen voor de overweldigende hoeveelheid belangstelling, mooie woorden, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van Nathalie en Onno Hannah, Sarah Terneuzen, 3 oktober 2020 SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. Miranda Brasser van DELA

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 140