m LA Ls 18 FAMILIEBERICHTEN HUWELIJK OVERLEDEN Cornelia de Feijter-van Kampen Cornells David Kotvis „V WiCheCmina Jaco6a Asscheman-Leijnse Mien Areke van der Plank Ans 'oer DANKBETUIGING Jan Oranje v7- De Heer is mijn Herder Psalm 23 De Here nam tot Zich Zijn kind, onze lieve en zorgzame mama en lieve (overgrootmoeder echtgenote van Adriaan Michiel de Feijter 1 14-10-2009 Axel, 11-08-1927 t Axel, 01-10-2020 Gran Can aria Clary en Eduardo t Adrian f en Heinz Stefan AxelKees en Vivian Anouk en Michiel - Evi, Sophie Corinne en David - Beau, Noa Bussum Marijke en Hans Michiel en Hannah Esther Correspondentieadres Zuidsingel 38 4571 HP Axel De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Onze speciale dank gaat uit naar het personeel van 'De Vurssche', afd. Kiekuut, voor de liefdevolle verzorging. Cor In vrede leg ik mij neer en meteen slaap ik in, Psalm 4 vers 9 Op 1 oktober is overleden onze allerliefste (schoon)moeder, groot- en overgrootmoeder OD Wilhelmus Christianus Asscheman 113 augustus 2005 Vlissingen, 30 mei 1923 t Oost-Souburg, 1 oktober 2020 Goes: Hanneke en Jannie Asscheman-Swager Arnemuiden: Kees en Anke Asscheman-Maartense Kimmy en Jaco, Kira, Kai Lieke en Mathieu Oost-Souburg: Ad en Hillie Asscheman-Maas Richard en Krista, Mila, Renzo, Boaz Natasja en Arjan, Romy, Emily, Damian Correspondentieadres: Familie Asscheman Kromwegesingel 71,4388 HK Oost-Souburg In de gegeven omstandigheden zal de dankdienst voor haar leven in besloten kring plaatsvinden op woensdag 7 oktober om 11.00 uur in de Open Haven te Oost-Souburg. U kunt de plechtigheid volgen via www.kerkomroep.nl en via het YouTube kanaal Open Haven Souburg. Omstreeks 12.00 uur zal de begrafenisplechtigheid plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Molenweg te Oost-Souburg. Wij zijn overtuigd van uw medeleven echter gezien de huidige omstandigheden ontvangen wij de condoleances graag alleen schriftelijk. Bastiaan van Huizen Marloes van Huizen, Maattje, Pippe Correspondentieadres: Those we loved don't go away They walk beside us every day Unseen, unheard, but always near Still loved, still missed, still very dear Mijn dierbare zus, onze tante en oudtante is overleden Middelburg, Goes, 30 september 1921 28 september 2020 Als wijkverpleegster werkzaam in Wolphaartsdijk stond zij vol zorg en toewijding klaar voor haar patiënten. Twee dagen voor haar 99e verjaardag overleed zij in Verpleeghuis "Ter Weel" in Goes. Wij zullen haar heel erg missen. Pieternella van Huizen - vanger Plank^ Bep van Laar - van der glank (M liefdevolle herinnering) Edon van Huizen Qs. Schakelweg 22, 7213 JA Gorssel De afscheidsbij eenkomst kleeft in^yniliekfmg op vrijdag 2 oktober plaatsgevondej Woensdag 30 september bereikte ons het droevige bericht dat door de Heere uit ons midden is weggenomen Jaap Nieuwdorp Jaap heeft veel voor onze kerkelijke gemeente betekend in de jaren dat hij kerkrentmeester/secretaris was. Wij verliezen in hem een toegewijd bestuurder en gemeentelid. Zijn liefde voor Gods gemeente en zijn vastberaden inzet rondom o.a. de uitbreiding en renovatie van ons kerkgebouw is voor velen een voorbeeld geweest. Onze gedachten en ons medeleven gaan uit naar zijn vrouw Coby, kinderen en kleinkinderen en verdere familie. Wij bidden hen Gods nabijheid toe om dit verlies te verwerken. Namens de kerkenraad, het college van kerkrentmeesters en de commissie van advies van de Hervormde Gemeente Arnemuiden. Ds. M. Klaassen, voorzitter kerkenraad P. Rotte scriba kerkenraad J. Brouwer voorzitter kerkrentmeesters R. Bezemer 2e secretaris kerkrentmeesters Tot ons grote verdriet is, toch nog onverwacht, van ons heengegaan onze lieve zus, schoonzus en tante Goes, 14 juni 1958 Goes, 1 oktober 2020 Broers en zussen Correspondentieadres: Spierenburgstraat 6 4463 EE Goes De uitvaart zal op maandag 5 oktober in besloten kring plaatsvinden. Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor de belangstelling die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve vader en opa Familie Oranje Oost-Souburg Oktober 2020 Suzan van Langevelde-van Doeselaar zaterdag 3 oktober 2020 ZV We zijn blij verrast met de grote hoeveelheid kaarten en andere attenties die we kregen voor ons 65 jarig huwelijksjubileum Hartelijk dank Adri en Sanne Maljaars-Melse Prelaatweg 62 4363 NJ Aagtekerke Bij God geborgen Omdat wij dankbaar zijn voor al zijn liefde en zorgen, zijn wij nu verdrietig dat na een lang leven van ons is heengegaan mijn innig geliefde man, onze vader, grootvader en overgrootvader echtgenoot van Jenny Kotvis - de Groote GD Schoondijke 9 mei 1927 t Oost-Souburg 1 oktober 2020 J.T. Kotvis - de Groote Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Mevrouw J.T. Kotvis - de Groote Dongestraat 1, kamer 114 4388 VJ Oost-Souburg Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. .v Wij danken iedereen voor de overweldigende hoeveel heid belangstelling, mooie woorden, prachtige bloemen, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Peter en Samantha Han en Natasja klein- en achterkleinkinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 139