FAMILIEBERICHTEN 13 ■Vfi JUBILEUM Bep de Klerck - de Visser Jannetje Marteijn Johannes de Koning Marinus Verburg COLOFON Familieberichten Lieve (o)pa en (o)ma, JanAdriaanse DienAdriaanse - Berman J OVERLEDEN Met mooie herinneringen nemen wij afscheid van onze broer, zwager en oom Ad Ardonne Piet en Miriam Bep en Rob Wim en Hanneke Neven en nichten Wij zijn verdrietig omdat onze lieve, zo dappere moeder, omi en zus niet langer meer bij ons kan zijn. Rotterdam, t Goes, 8 juni 1947 21 september 2020 Paul Devos t Diana Lex Merel Levy Diana Bennis De uitvaart heeft in besloten kring plaatsgevonden. Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze schoonzus en tante Terneuzen: Addy de Klerck-Janse Eist: Jan de Klerck Greetje de Klerck-Bets nichten en neven D' eenvoudigen wil God steeds gadeslaan, 'k Was uitgeteerd maar Hij zag op mij neder. Keer, mijne ziel tot uwe ruste weder: en onze God ontfermt Zich op 't gebed. Psalm 1164 berijmd. Met diepe droefheid geven wij u kennis, dat door de Heere op Zijn tijd en wijze, in de hope des eeuwigen levens, van ons is weggenomen, mijn innig geliefde zus, schoonzus en tante Jaai in de leeftijd van 93 jaar. Jesaja 55 Arnemuiden: Gerda Blok-Marteijn Chris Blok Corina, in liefdevolle, dierbare herinnering Arnemuiden, 27 september 2020 Correspondentieadres Westdijkstraat41,4341 EJ Arnemuiden Allen die haar hebben begeleid, verzorgd en verpleegd, als ook de vrijwilligers die haar een warm hart hebben toegedragen, onze oprechte dank! De rouwdienst, waarbij u bent uitgenodigd, zal gehouden worden op D.V. donderdag 1 oktober om 11.00 uur in de Rehobothkerk, van Citteresweg 2r te Arnemuiden. www.hhgarnemuiden.nl. Deze dienst wordt geleid door Ds. G. Kater. Aansluitend zal omstreeks 12.15 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Wij stellen het op prijs uw condoleances en meeleven schriftelijk te mogen ontvangen. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. f "Een vaste burcht is onze God" Verdrietig, maar dankbaar dat wij hem zo lang in ons midden mochten hebben, laten wij u weten dat op 94-jarige leeftijd is overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa 24 augustus 1926 125 september 2020 M.B. de Koning-Castel Ineke Georgios Pieteko Mèlanie Prinses Wilhelminalaan 6 4311 BP Bruinisse De herdenkingsdienst en begrafenis vinden op zijn uitdrukkelijke wens in besloten kring plaats. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Maatje Louwerse geb. Roelse P. Roelse in herinnering K. Roelse-Verhagen W. Louws-Roelse P. Louws neven en nichten Rien pzc.nl/familieberichten dinsdag 29 september 2020 PM (Marijkelaan 29 k, 4401 GE Yerseke) Hartelijk gefeliciteerd met jullie 60 jarig huwelijk! We zijn dankbaar dat God jullie zoveel jaren samen gaf. Liefs van jullie (klein)kinderen uit Bennekom: Arjan Linda, Janko, Heidi, Johan, Rosalyn en Nadine Hij had de kracht om het leven los te laten. Wij hadden de liefde om hem te laten gaan. Dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn delen wij u mede dat, toch nog geheel onverwacht, van ons is heengegaan onze lieve vader en opa Goes, 2 augustus 1941 Goes, 22 september 2020 sinds 24 juni 2020 weduwnaar van Jannie Verburg-Veerhoek Mark Lexi, Jalinda Elles en Erik Correspondentieadres: Zuidvlietstraat 68, 4461 GZ Goes De afscheidsbijeenkomst heeft inmiddels in besloten kring plaatsgevonden. Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging die hij in zorgcentrum Ter Weel', Mooie Staak 3 heeft mogen ontvangen. SLUITTUDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTUDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 45