ZEELAND 3 Het voordeel van PZC genlijk meteen dat het gedaan was met mijn 5 meter lange visboot. Ik ben er met 120 kilometer per uur naartoe gereden, maar er was geen redden meer aan. Het zure is dat ik mij er negen maanden lang voor te pletter heb gewerkt, geen vakan ties, niks. En dan krijg je dit." Niet mee kunnen varen Van Tellingen kocht zijn boot in mei, maar heeft er nog niet mee kunnen varen. ,,Ik moest er ook nog een trailer en een motor bij aan schaffen. Pas sinds een week of twee staat de boot in zijn geheel op mijn naam en is hij verzekerd. Net Het zure is dat ik mij er negen maanden lang voor te pletter heb gewerkt op tijd dus. Ik heb de verzekering al gebeld en hoop er het beste van. De eigenaar van de loods is alleen ver zekerd voor zijn eigen spullen en het pand zelf. Vast niet iedereen die daar wat heeft staan zal dat goed hebben geregeld. Dat is triest na tuurlijk. Toch is de Serooskerkenaar ondanks alles blij dat het bij mate riële schade is gebleven. ,,Mijn tweede boot is er gelukkig onge schonden vanaf gekomen, maar er woonden ook mensen in die schuur. Daar moet je toch niet aan denken?" Erik Stoel komt ook uit Serooskerke. Hij is onlangs ver huisd, maar omdat zijn nieuwe wo ning nog flink verbouwd moet worden, heeft hij alle spullen die hij niet kwijt kon opgeslagen in een container die ook in de afgebrande loods stond. In een tweede contai ner had hij ook nog allerlei gereed schap liggen. Van de twee contai ners is niets meer over. Stoel: ,,Ik ben gaan kijken, want de brand weer had de sleutel van één van de containers nodig, maar er is hele- maal niets meer. Alles is weg. Het enige geluk is dat ik niet alles daar had staan. Maar er zat echt van alles tussen. Van meubels tot kleding, tot allerlei dingen met emotionele waarde, zoals foto's. Dat is wel een beetje jammer ja. Via de verzeke ring krijg ik voor veel spullen nog hooguit de dagwaarde terug, dus dat schiet niet op. Maar ik ga wel kijken of het nog iets oplevert. Voor nu ben ik maar gewoon aan het werk gegaan, want wat kan ik an ders doen?" DESIGNHOTEL OP DE VELUWE dinsdag 29 september 2020 alles hier in vlammen op' Alles in de loods is verloren gegaan. De brandweer was gisteren nog de hele dag aan het nablus sen. Bredan Meddeler is de hele nacht en dag aan het blussen geweest. Hij is tussendoor alleen een uurtje gaan eten. fotos marieke mandemaker - Kees van Tellingen, gedupeerde booteigenaar De Roode Schuur, Nijkerk Dit 4-sterren hotel is rustig gelegen in Nijkerk, aan de rand van de Veluwe, nabij Amersfoort en het historische vissersdorp Spakenburg. Het interieur van het hotel is modern en stijlvol, in de sfeer van het landelijke boerenleven. Je verblijft in een comfort plus kamer op de begane grond met terras. De omgeving is perfect voor mooie fietstochten. 2 overnachtingen inclusief 2 x uitgebreid ontbijtbuffet gratis upgrade naar een comfort plus kamer gratis gebruik van de sauna gratis gebruik Rituals producten op de kamer gratis fiets- en wandelroutes, gratis WiFi en gratis parkeren per boeking 1 paar Camelia slippers t.w.v. €25 cadeau Op basis van 2-persoonskamer en beschikbaarheid. Meer informatie omtrent geldigheid, kinderkortingen, toeslag 1-pk en toeristenbelasting staat vermeld op onze website. Boekingskosten: €15 per boeking. Meer informatie? info@nuwegexclusief.nl of bel 055-3017194 (bereikbaar van ma t/m vrij 10 -16 uur) NUWEGEXCLUSIEF.NL Bestel nu op pzc.nl/nuw2055

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 35