njoyhotels.nl 4 €259, CORONA VOETBALFEEST Luide kritiek op burgemeester Weterings van Tilburg nadat Willem II- supporters donderdag de hele avond de ruimte kregen de coronaregels te negeren. Zijn reactie: „Ingrijpen had het allemaal nog veel erger gemaakt.'' De mooiste streken van België, Duitsland en Nederland! Heerlijk een paar dagen alles inclusief. €319,s ,,Het is een dilemma waar heel veel burgemeesters voor staan. Wat doe je met de harde kern voetbalsupporters bij Europees voetbal? Zij mogen niet in het sta dion, dus de vraag voor ruimte om elders samen te komen ligt er. We kénnen onze supporters. Zij gin gen sowieso samen ergens dit feest vieren. Horeca in de binnen stad liet op het laatste moment weten dat ze zouden sluiten als niet duidelijk was waar de harde kern de wedstrijd zou kijken. Daarom hebben we uiteindelijk besloten dit toe te staan. Zo had den we zicht op de groep." ,,In het begin werd dat wel ge daan." ,,Nee, ik was niet ter plaatse. De beelden die ik kreeg vertelden vol doende." Ik heb regels gesteld. Die zijn niet nageleefd en dat is verwerpelijk ,,En dat snap ik ook. Maar de opzet was goed. We wilden de suppor ters de kans geven. Het ging alleen helemaal verkeerd. Dus ik begrijp de kritiek. Zeker als je op beelden ziet hoe ze zich hebben gedragen. Dat is volstrekt het verkeerde voorbeeld en wil je niet hebben. En natuurlijk krijg je dan deze dis cussie. Supporters gooien zo hun eigen ruiten in. Ik heb regels ge steld voor deze groep. Die zijn niet nageleefd en dat is verwerpelijk." „Natuurlijk ben ik verantwoorde lijk op handhaving. Maar in over leg met justitie en politie heb ik deze beslissing genomen. Ingrij pen had de situatie doen escaleren. ,,En dan had ik nu de discussie Hotel Spoorzicht SPA Inbegrepen bij uw 5-daagse all-in vakantie zaterdag 26 september 2020 GO Merel van Beers Tom Tacken Tilburg Waarom hebt u die vergunning voor een bijeenkomst van acht honderd man überhaupt gege ven? Al heel snel werd duidelijk dat de supporters helemaal niet van plan waren zich aan de (corona)regels te houden. Was u aanwezig? Wij waren wel aanwezig. Het was duidelijk dat het al meteen mis ging. De hekken waren open. Ie dereen liep zo binnen, er was geen check, geen registratie en zeker geen 1,5 meter afstand. ,,Toen er geen gehoor werd gege ven aan de oproep op het plein die avond om de afstand te bewaren hebben we uiteindelijk ingrijpen afgewogen. Maar het risico dat de groep zich dan zou gaan versprei den over de stad en dat het tot on geregeldheden met de politie zou leiden, vonden we te groot." Maar nu kon iedereen zien dat de gemeente Tilburg dit Supporters van Willem II staan hutjemutje bij het kijken naar de wedstrijd tegen Ran gers. FOTO PIX4PROFS - Burgemeester Theo Weterings van Tilburg soort bijeenkomsten toestaat. De kritiek is dan ook niet mals. Dus de schuld ligt bij de suppor ters? Maar dan had u wel het signaal kunnen afgeven: 'dit tolereren wij niet'. Loppersum Groningen Aankomstdata en prijzen 2020 3, 7,11,15,19,23, 27, 31 oktober319,95 p.p. 4,8,12,16, 20, 24, 28 november319,95 p.p. 2, 6,10,14,18 december319,95 p.p. Alles-inclusief 5 dagen met eigen auto! Ontvangst met warme lunch of koffie met gebak V4x Overnachting met uitgebreid "Enjoy" ontbijtbuffet 4 x Warme lunch of lunchpakket v 4 x Driegangenkeuze menu v Koffiecorner: koffie en thee gehele dag GRATIS v Dagelijks alle drankjes van 17:00 t/m 24:00 GRATIS Bieren, wijnen, fris- en vruchtendranken, jenevers en apfelkorn Avondvullende entertainment programma's Hierbij wordt regelmatig een bittergarnituur geserveerd v GRATIS div. auto-, fiets- en wandelroutes en een lunchpakket v GRATIS uitstapjesboekje t.w.v. €6,95 en gebruik infotheek VANAF SLECHTS Aankomstdata en prijzen 2020 15, 23 oktober279,95 p.p. 27, 31 oktober 4,8,12,16, 20, 24,28 november259,95 p.p. 2,6,10,14,18 december259,95 p.p. Geen boekingskosten Kijk voor informatie, aankomstdata en meer Enjoyhoteis op Alle fouten voorbehouden en Geen toeslag 1-persoonskamer www.enjoyhotels.nl Qf I36I 020 m 225 81 exclusief eventuele toeristenbi

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 4