jÊ 18 FAMILIEBERICHTEN Suzanne Angelina van der Kelen Karei Martinus Helbers Jan Zandee Mieke Joosse-Boone (Bets Verflage - Verstraete Ptüty z/ïêr - C^imsé Zoetje Westerbeke-Wouters Piet Weststrate 1927-2020 Met verslagenheid delen wij u mee dat geheel onverwachts is overleden onze zeer gewaardeerde collega en werknemer We wensen zijn vader, moeder, broers en zussen veel sterkte en troost van de Heere met dit verlies. Directie en personeel Tuincentrum Nieuwenhuijse I.v.m. de begrafenis zijn wij dinsdag 29 september vanaf 12:00 uur gesloten. Coby Wesdorp R. Varkevisser DANKBETUIGING Connie van Pa meien-van Langeraad Alie de Visser-Dalebout Het doet ons goed zoveel kaartjes, brieven en bemoedigende woorden te hebben ontvangen na het overlijden van onze lieve vader en opa Wij hebben er vrede mee dat hij nu bij zijn geliefde 'Zeefje' is. Hannie en Frans Larissa en Niels, Daaf Merle September 2020 Voor uw blijk van medeleven, ons betoond na het overlijden van mijn vrouw, onze moeder, schoon moeder en oma willen wij u oprecht dank zeggen. Uit aller naam: Ari Joosse Arnemuiden, september 2020 Niels Hamelink De zeer vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn vrouw, onze moeder en oma hebben ons goed gedaan. Dank jullie zeer. Kees van der Linde Kinderen en kleinkinderen Goes, september 2020 Mede namens de kinderen, klein- en achterkleinkinderen dank ik iedereen voor de liefdevolle en hartelijke blijken van deelneming na het overlijden van mijn vrouw Boord Westerbeke Westkapelle, september 2020 zaterdag 26 september 2020 "Je moet niet treuren om wat er niet meer is, maar met vreugde terugkijken op wat geweest is" weduwe van Onze originele en warme moeder en oma is gestorven op bijna 93-jarige leeftijd. We zullen haar missen! In kleine kring hebben wij afscheid van haar genomen. Chantalle Weststrate Sophie Heijkoop Correspondentieadres: Coöperatie DELAta.v. familie Weststrate Rucphensebaan 93 4706 PH Roosendaal Wij zijn verdrietig omdat onze lieve collega is overleden We wensen Fred, de kinderen en familie veel sterkte in deze moeilijke tijd. De collega's van Taxi Kole: Jannie, Suzan, Hélène, José, Jolanda, Rens, Arjan, Hans, Kees, John Op 22 september 2020 is overleden onze oud medewerker Van 1987 tot 2017 is Rein in verschillende functies werkzaam geweest bij ons bedrijf. We konden altijd een beroep op hem doen als de situatie daarom vroeg. Zijn inzet is gewaardeerd en dat houden we in herinnering. We wensen Adrie, de kinderen en kleinkinderen Gods kracht toe in het verwerken van dit verlies. Goes, 25 september 2020 Directie J. Knieriem B.V. Marten en Jacco Harinck PM Het overlijden van onze lieve, goedlachse moeder en mijn spontane maatje heeft een grote leegte achtergelaten in ons bestaan. We missen haar vrolijke lach, haar spontaniteit en haar hartelijkheid nog elke dag. De belangstelling na het overlijden van Connie was overweldigend en hartverwarmend. Het was voor ons een bijzondere steun dat velen zich zo betrokken voelden en het deed ons goed om te weten dat Connie door zovelen werd gewaardeerd. Voor alle blijken van medeleven en voor de vele hulp en steun die ze heeft mogen ontvangen tijdens haar ziekbed, willen wij u allen hartelijk danken. Ron van Pamelen Kinderen en kleinkinderen Breskens, september 2020 Zoveel belangstelling Zoveel kaarten Zoveel lieve woorden Overweldigd door de grote belangstelling en het medeleven van u allen betoond tijdens het ziek-zijn en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder,schoonmoeder en trotse oma willen wij u op deze manier heel hartelijk bedanken. Het heeft ons goed gedaan. Rinus de Visser kinderen en kleinkinderen Kamperland, september 2020 Voor de vele blijken van belangstelling en medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma willen wij u hartelijk danken. Uw aandacht heeft ons goed gedaan. Kinderen en kleinkinderen September 2020 Overweldigend was het medeleven nadat zo plotseling van ons werd ontnomen. Bedankt lieve mensen, het geeft ons kracht om weer verder te gaan. Krijn en Ellen Ricky en Yael Quinnen Roxx

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 46