FAMILIEBERICHTEN 17 Jan Marinus Jacobus Jansen Anthonie Dekker OVERLEDEN Cornelia van Brummelen-Krombeen - Corrie - Dirk Hendrik van Brummelen - Dirk- Corrie van Brummelen-Krombeen Verdrietig, maar dankbaar voor alles Nwat hij tijdens zijn leven voor ons gedaan en betekend heeft, is na een moeizame levensavond van ons heengegaan onze lieve vader, schoonvader, opa en overgrootvader weduwnaar van Johanna Jansen-Verhage Goes, 10 april 1927 Veere, 25 september 2020 Ad Jansen Wilma Jansen-Kalkhoven Wouter en Daphne; Mara, Feline Sander en Hannehe; Ids, Kai Loek Jansen Ella van der Slot Patrick; Liam, Norah Tamara en Cees; Ninthe, Lois, Fenna Correspondentieadres: Obsidiaan 12 4337 LL Middelburg De begrafenis zal in familiekring plaatsvinden. Het laatste beetje is nu op, veel was er te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Rustig, maar voor ons nog plotseling, is van ons heengegaan mijn lieve zorgzame man, onze lieve vader, trotse opa en overopa Anton in de leeftijd van 80 jaar. Willie Dekker-Traas Wilma en Jan de Koeijer-Dekker Emma en Alec, Mats, Fem Arjen en Bianca, Dani Bart en Andrea Dekker-Kievit Eva Anouk 24 september 2020 Ten Houtenstraat 18 4401 KT Yerseke De afscheidsdienst zal woensdag 30 september in besloten kring worden gehouden. Aansluitend zal omstreeks 14.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Uw schriftelijke condoleance wordt op prijs gesteld. Geloofd, of niet geloofd, God zal er (voor hem) zijn! (variant Karl Jung) Ik ben erg bedroefd door het overlijden van mijn jongste broer ANTON Hij wist zich omringd door zijn vrouw Willie, kinderen en kleinkinderen, die hem in zijn laatste fase tot grote steun zijn geweest, maar ook daarvoor. Wat zullen zij hem missen! Jan Dekker Jo Dekker-Oosthoek (in herinnering) en kinderen Goes, 24 september 2020 Op vrijdag 18 september 2020 is overleden Hendrik Sjouke Geboren te 's-Gravenhage op 23 juli 1936 Weduwnaar van Janke Sjouke - de Vries Vlissingen Middelburg Rob Ernst Correspondentieadres: RJ. Sjouke Glacisstraat 139 4381 SC Vlissingen De begrafenis van Hendrik in het familiegraf op het kerkhof van de Sint Janskerk te Hoorn Terschelling vindt plaats op zaterdag 26 september om 14:00 uur. Jannetje van de Woestijne-Meulmeester Jannie Buurvrouw Jannie Jannie van de Woestijne-Meulmeester zaterdag 26 september 2020 Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Kruiningen, 9 december 1936 t Oost-Souburg, 23 september 2020 weduwe van Bea van Brummelen (in herinnering) Henk van Brummelen en Krista Antheunisse Iris, Romeo Jacky van Brummelen (in herinnering) Correspondentieadres: Willem Tholenlaan 2,4382 XB Vlissingen Vanwege de Landelijke maatregelen zal de afscheidsdienst in besloten kring plaatsvinden. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve zus en schoonzus Jan en Lenie (in liefdevolle herinnering) Geerard en Betsie Dien en David Joop en Betty Frans en Jenny Wij wensen Henk, Krista, Iris en Romeo veel sterkte toe. 'De Heer is mijn Herder' Psalm 23 Na 41A week tussen hoop en vrees geleefd te hebben, is toch nog onverwacht overleden onze lieve moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Cornells van de Woestijne Middelburg, 27-04-1951 t Goes, 23-09-2020 Aagtekerke: Lia en Johan Janine, Laurens Grijpskerke: Jolanda Correspondentieadres: Waterlooze Werve 22 4363 BL Aagtekerke De dienst wordt op maandag 28 september om 13.00 uur in besloten kring gehouden. U kunt de dienst beluisteren via kerkomroep.nl Het is voor een ieder die dat wenst mogelijk aanwezig te zijn op de begraafplaats in Aagtekerke, aanvang omstreeks 14.15-14.30 uur. We vragen u daarbij s.v.p. rekening te houden met de RIVM-maatregelen. Condoleren s.v.p. alleen schriftelijk. Onze dank gaat uit naar het personeel van de afdeling Intensive Care en Interne Geneeskunde van het ADRZ Ziekenhuis in Goes. Te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van Nel Maljaars Fam. Verhulst Fam. L. v.d. Vreede Maarten Bustraan Fam. Poortvliet Fam. Joosse Fam. de Visser Fam. R v.d. Vreede Fam. Guiljam Annemiek Poortvliet Tamara v.d. Berg Met droefheid geven wij kennis dat de Heere uit onze familie heeft weggenomen onze lieve schoonzus en tante weduwe van Kees van de Woestijne Wim en Hannie Lenie Adrie Jannie en Jo (in herinnering) Mattie en Jan Willie Neven en nichten Sterke de Heere Lia en Johan, Jolanda en de kleinkinderen in dit verlies.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 45