COLOFON Familieberichten 18 FAMILIEBERICHTEN Geertje Koers - Kooi Emmy Sinack-Faes Helena de Visser-van Hoeve OVERLEDEN Ben Schmits R. Varkevisser DANKBETUIGING Connie van Pamelen-van Langeraad Voor de vele blijken van belangstelling na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en zus willen wij U allen heel hartelijk dank zeggen. Een speciale woord van dank gaat uit naar al het personeel van zorgcentrum "De Weistede" team ZorgThuis voor de liefdevolle verzorging. Familie Koers Axel, 26 september 2020 In ons verdriet om het heengaan van onze lieve mama en oma mochten wij uw hartelijk medeleven ondervinden. Wij betuigen u hiervoor onze oprechte dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Sluiskil, september 2020 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze moeder en oma Emilie van Leuven-Bisschop zeggen wij u hartelijk dank. Marlies kinderen en kleinkinderen Rosita en Romain Hulst, september 2020 iedere dag werd de wereld kleiner de mogelijkheden minder de levenswil bleef het leven niet Na een leven op haar eigen wijze te hebben geleefd moeten we nu afscheid nemen van een kleurrijk mens Addie de Vleesschauwer-Verhelst sinds 17-11-2008 weduwe van Gaston de Vleesschauwer Axel, 30-8-1937 Goes, 22-9-2020 Marie f en Levien t Familie Jansen Dieneke - in liefdevolle herinnering - Eddy Langelaar Correspondentieadres: Noordstraat 27a 4531GB Terneuzen De uitvaartdienst wordt gehouden op dinsdag 29 sep tember om 13.30 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Daarna wordt ze bij Gaston begraven op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan te Axel. Na de begrafenis ontmoeten we elkaar in 'De Halle', Rooseveltlaan ia te Axel. pzc.nl/familieberichten zaterdag 26 september 2020 ZV In Gods heerlijkheid opgenomen en wachtend op de nieuwe morgen is van ons heengegaan onze vader, grootvader en overgrootvader Bemardus Franciscus Marie weduwnaar van Truus Schmits-Lingmont Delft, 8-5-1930 t Terneuzen, 24-9-2020 Martine en Kees Gwenda en Sebas - Lux, Jaxx Pieter en Vita Maritha correspondentieadres: Noteneeweg 53 4535 AT Terneuzen Dinsdag 29 september is er van 19.00-19.30 uur gele genheid om afscheid van Ben te nemen in uitvaartcen trum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar het personeel van Zorgcentrum 'Bachten Dieke' voor alle goede zorgen. Op 22 september 2020 is overleden onze oud medewerker Van 1987 tot 2017 is Rein in verschillende functies werkzaam geweest bij ons bedrijf. We konden altijd een beroep op hem doen als de situatie daarom vroeg. Zijn inzet is gewaardeerd en dat houden we in herinnering. We wensen Adrie, de kinderen en kleinkinderen Gods kracht toe in het verwerken van dit verlies. Directie J. Knieriem B.V. Marten en Jacco Harinck Goes, 25 september 2020 Het overlijden van onze lieve, goedlachse moeder en mijn spontane maatje heeft een grote leegte achtergelaten in ons bestaan. We missen haar vrolijke lach, haar spontaniteit en haar hartelijkheid nog elke dag. De belangstelling na het overlijden van Connie was overweldigend en hartverwarmend. Het was voor ons een bijzondere steun dat velen zich zo betrokken voelden en het deed ons goed om te weten dat Connie door zovelen werd gewaardeerd. Voor alle blijken van medeleven en voor de vele hulp en steun die ze heeft mogen ontvangen tijdens haar ziekbed, willen wij u allen hartelijk danken. Ron van Pamelen Kinderen en kleinkinderen Breskens, september 2020 Diep getroffen zijn wij door de overweldigende belangstelling, in welke vorm dan ook, welke wij hebben ondervonden, na het overlijden van mijn allerliefste vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Hiervoor onze oprechte dank. Hoewel de grote leegte en het gemis blijven, doet het goed te weten dat Emmy, niet alleen voor ons, maar ook voor anderen veel heeft betekend. Paul Sinack, kinderen en kleinkinderen Oostburg, september 2020 SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 138