'Ik dacht dat mannen er zijn om je pijn te doen' BV DE LIEFDE [qatlgWi^ Lijd dflir. voor 1^^ iot)2ff€cs jS ze m W«l /{Uar. Gülden (30) wilde altijd pas seks als ze de man van haar leven had gevonden. Dat is nog niet gebeurd, dus is ze nog steeds maagd. ,,Ik ben een laatbloeier. Als puber was ik totaal niet bezig met jongens. Op dit moment vind ik het heel jammer dat ik geen relatie heb. Ik zou een maatje willen hebben, samen op de bank zitten, samen eten. En kinderen. Mijn eierstokken klap peren nog niet heel erg, ik ben nog te veel bezig met mijn carrière als zangeres en actrice, maar als ik een man helemaal zou vertrouwen en hij zou kinderen met me willen, dan zou ik er voor gaan. De reden dat ik single ben, heeft denk ik alles te maken met het voorbeeld dat ik als kind kreeg. Onze vader was er nooit voor ons. Zijn regel was: hij was de kostwinner, mijn moeder was verantwoordelijk voor de kinderen. En het huishouden moest spic en span zijn, volgens de traditionele Turkse cultuur. Mijn moeder woonde vanaf haar 10de in Nederland, mijn opa haalde mijn vader als trouwkandidaat uit Turkije. Ze ontmoetten elkaar pas toen hij in Neder land was. Ik ben best vrij opgevoed, de islam speel de geen grote rol bij ons, maar de traditio nele man-vrouwverhouding was heel belangrijk. Mijn vader was een autoritaire, gewelddadige man. Godzijdank is er geen misbruik in de familie. Op mijn 11de ging mijn vader het huis uit. Met Suikerfeest, Offerfeest en Vaderdag bel ik hem, verder hebben we bijna alleen appcontact. Ik zag bij mijn moeder altijd verdriet. Dat heeft mij zo gekwetst, ik dacht dat mannen er zijn om je pijn te doen. Ik had altijd veel sjans, maar hield de boot af, daardoor heb ik nooit een relatie gehad. Ik heb wel gedatet, altijd via via, nooit met apps. Het kwam wel tot knuffelen, maar verder niet. Ik ben nog maagd. Eerst dacht ik dat ik pas seks zou willen als ik de man van mijn leven had gevonden, maar ik ben van gedachten veranderd. Als ik me veilig en vertrouwd bij een man zou voelen, dan wil ik er nu wel voor gaan, maar een onenight- stand wil ik niet. De types waar ik verliefd op word zijn meestal niet Turks. Mijn allereerste ver liefdheid was in de eerste klas van de mid delbare school. Hij kwam halverwege het jaar instromen. Donkerblond met groene ogen, wat een verschijning! Ik was zo dol op hem. Bij Duits en het mentoruur zaten we naast elkaar. Mijn hart sloeg iedere keer over. Hij gaf me geen aandacht, maar toen ik dat ook niet meer deed, begon hij opeens interesse te tonen. Ik was te slim voor vmbo en 'moest' naar havo/vwo op een andere school. Ik heb hem helaas nooit meer gezien. Mijn eerste zoen was op vakantie, op mijn 15de, in een badplaats in Turkije. Een enorm knappe jongen van 20. Hij probeer de gelukkig niet verder te gaan, hij had wel door dat ik een onervaren meisje was. We hebben geen contact gehouden. Ik vond dat zoenen eigenlijk heel smerig. Daarna heb ik weer jarenlang niet gezoend. Nu wel hoor. Zelfs in coronatijd. Laatst nog op een besloten party. Eigenlijk was die man mijn type niet. Een boerse ondernemer. Het contact verwaterde snel. Mijn familie verafschuwt het als ik als actrice bed- of naaktscènes doe. De eerste keer dat ik zoiets moest doen, ging ik drie keer dood, maar nu vind ik het geen pro bleem meer. Ik wil me er niet voor scha men dat ik nog maagd ben. Het is gegaan zoals het is gegaan. Ik sta nu open voor een relatie. Ik zou niet in mijn eentje een kind willen, maar ik zou graag ooit moeder willen worden. Het verlangen groeit.'' TEKST EDITH ANDRIESSE ILLUSTRATIE STUDIO SKI De echte naam van Gülden is bij de redactie bekend. Wil je ook praten over je relatie? Mail magazine@dpgmedia.nl ZATERDAG 26 SEPTEMBER 2020 25

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 105