J? FAMILIEBERICHTEN 13 J(MvWüle4n/Boo$ert JoAvBoogert Jeanka Weijens Jozina Dieleman-Tramper OVERLEDEN Moedig zijn de sterken van geest, de ongelijke strijd nog sterk opgerekt. Het afscheid is definitief, de herinnering onuitwisbaar. Annie Mijnders-Vermeulen C.H. Kraak-Weijens (Tante Toos) Wijnand Karin Mijnders Han Gonny Kraak Mariska Mijnders Frans Bunders Frans Sylvia Kraak Arthur Kraak Kinderen en kleinkinderen Kinderen en kleinkinderen Lou van 't Westende Lou van 't Westende Lydia Hilda Wolterbeek van der Vlerk Milly Poppe - van der Schoor woensdag 23 september 2020 PM Verdrietig geven wij kennis van het overlijden van mijn echtgenoot, onze vader en opa Bandung, 19 maart 1939 t Goes, 20 september 2020 JJ. Boogert-Noordhoek Anita Sjoerd, Renske Jeroen en Floor Correspondentieadres: Elzenstraat 13,4462 BS Goes De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. 1 Johannes 4 vers 11 tot 15 Verdrietig maar dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben, laten wij u weten dat op 97 jarige leeftijd rustig is ingeslapen, onze lieve zorgzame, gastvrije, gezellige moeder, schoonmoeder, trotse oma en oma oma echtgenote van Pieter Petrus Dieleman 25 november 1922 21 september 2020 Frans en Joke Dieleman Joke en Anne Engels Kees Dieleman Kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Handelstraat 28 3291CB Strijen De afscheidsbijeenkomst vindt in besloten kring plaats Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze zwager en oom Ineke en Cees Ingrid en Jos Jan, in liefdevolle herinnering Zoë Mitchell Yvonne en Cor Zonder dat iemand het heeft aan zien komen, is plotseling overleden onze vader, schoonvader en opa weduwnaar van Nel van 't Westende - Stitzinger in de leeftijd van 76 jaar René en Ursela Kyra en Toby Michel en Jessica Goes, 20 september 2020 Zeewijksingel 76, 4388 ES Oost-Souburg De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Verdrietig zijn we door het plotseling overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Ko van 't Westende (in herinnering) Kees van 't Westende (in herinnering) Roelie van 't Westende - Hulshof Jan en Joke van 't Westende - Castel Toos en Hans Feser - van 't Westende Jopie Theune - van 't Westende Johan Theune (in herinnering) Adrie van 't Westende (in herinnering) Gillie van 't Westende (in herinnering) Sjaan en Klaas van Belzen - van 't Westende Neven en nichten Goes, 20 september 2020 Verdrietig, maar vol mooie herinneringen nemen wij afscheid van mijn geliefde echtgenote en onze bijzondere moeder, schoonmoeder en oma Leiden, 19 december 1936 Vlissingen Den Haag Amsterdam Vlissingen, 21 september 2020 Johan Wolterbeek Derk Wolterbeek Hanneke Wolterbeek-van Tulder Ties Joeke Caatje Maaike Wolterbeek Maikel Apai Alexander Daniël Benjamin Correspondentieadres: Duinweg 4b, 2585 JW Den Haag Het afscheid zal in bescheiden kring plaatsvinden. Nooit meer bang, nooit meer moe nooit meer pijn. Rust nu maar uit. Met groot verdriet en verslagenheid hebben wij afscheid moeten nemen van onze dochter, zus, schoonzus en tante M. van der Schoor-Andela Bert van der Schoor Anja van der Schoor-Ketting Frans van der Schoor Sabrina van der Schoor-Westplate Arthur van der Schoor Dian van der Schoor Jacqueline van der Schoor Neven en nichten Middelburg, 21 september 2020 COLOFON E mail familieberichtenpzc@dpgmedia.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTUDEN Kanten klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 45