■|l' dpg 9 Levinus Scheele familieberichten Adriaan Matheus Anthonij Luteijn Cees van Rij Jopie Flipse - de Groot Adrie 'Herinner mij zoals ik was in goede tijden Met verdriet, maar dankbaar voor de mooie herinneringen, geven wij u kennis van het overlijden van onze meelevende oom in de leeftijd van 89 jaar. Arnemuiden, 26 december 1930 Middelburg, 18 september 2020 Familie Koster-Scheele Familie Scheele-Durink Familie Scheele-Janse Correspondentieadres Mevrouw C. Koster Zoutneringstraat 2,4341 SH Arnemuiden Onze dank gaat uit naar het huisartsenteam van Arnemedi -Arnemuiden en verpleegkundigen en vrijwilligers van Sint Jans Hospice de Casembroot in Middelburg. De begrafenis vindt plaats in besloten familiekring. Geen bloemen. FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. media maandag 21 september 2020 Tot het laatste wilde je leven, door een sterke wil gedreven. Je geest was nog op volle kracht, maar overje lichaam had je geen macht. Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij na een mooi leven afscheid moeten nemen van onze zorgzame vader, schoonvader en opa weduwnaar van Jennie Luteijn-Dieleman Groede, t Groede, 18 juni 1933 18 september 2020 Otterlo: Retranchement: Marian en Marcel Toni en Poldine Sem Britt Correspondentieadres: Zeeweg 5,4503 PC Groede Het afscheid vindt in besloten kring plaats. Een speciaal woord van dank aan allen die hem zo liefdevol verzorgd hebben. Met droefheid en verslagenheid hebben we kennis genomen van het overlijden van onze oud-collega Cees was een fijne en speciale collega met een warm hart voor iedereen. Hij heeft jarenlang bij ons gewerkt en we hebben hem leren kennen als een toegewijd persoon met hart en ziel voor ons bedrijf. Zelfs na zijn pensioen is Cees nog aan LW/M verbonden gebleven. In deze verdrietige tijd gaan onze gedachten uit naar zijn vrouw, kinderen, verdere familie en vrienden. Wij wensen hen veel kracht toe in deze moeilijke tijd met het dragen van dit zware verlies. Directie en medewerkers Lamb Weston Meijer V.O.F. Kruiningen, 18 september 2020 Dankbaar voor de liefde en vriendschap die zij gaf aan onze (schoon)vader, opa, broer en zwager Kees Jeras, is donderdag 17 september jl. rustig ingeslapen We wensen kinderen en kleinkinderen veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Arjen en Marnel Jeras, Emma, Laura Rob en Evelien Jeras, Beau Petra Jeras en Stefan van Heemst, Valerie Nout Jeras t en Cor Ramondt Dick en Lies Jeras An en Cees Boon Toos en Patrick Cronin COLOFONE-mail: familieberichtenpzc@dpgmedia.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 56