XV Cllem/Bloem/ 8 FAMILIEBERICHTEN Sentina van Beekhuizen-Lievense Hendrik de Smidt Henk de Smidt Levinus Scheele OVERLEDEN Tine Sentina van Beekhuizen - Lievense Oma, Ik zal je missen, je gezelligheid, je verhalen, samen koffie drinken en grapjes maken. Bedankt dat je nog op me hebt gewacht! Tine van Beekhuizen-Lievense Cees van Rij De Heer is mijn Herder Dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader en opa -Henk- echtgenoot van Magdalena de Smidt-Marinissen Rotterdam, f Vlissingen, 5 oktober 1940 17 september 2020 Oost-Souburg: Leny de Smidt Rochester (USA): Henk en Cindy Hendrik en Liv Christopher Elizabeth Middelburg: Lianen Stefan Dominique en Babette Robin Alkmaar: Robert en Ineke Ruben Jennifer en Matthijs Lisa Correspondentieadres: Blom en De Ridder Uitvaartverzorging T.a.v. familie De Smidt Wittezeestraat 8 4388 GG Oost-Souburg De afscheidsdienst vindt plaats in besloten kring. Wilt u mijn man, onze vader en opa een laatste eer bewijzen dan bent u welkom op de Algemene begraafplaats te Oost-Souburg waar de begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 24 september om 12:00 uur. We vertrekken om 11:30 uur te voet vanaf het kerkgebouw van Evangeliegemeente De Wijngaard, Kanaalstraat 8 te Oost-Souburg. Tot ons groot verdriet moeten we afscheid nemen van mijn broer, onze oom Nel, Wim f kinderen en kleinkinderen 'Herinner mij zoals ik was in goede tijden Met verdriet, maar dankbaar voor de mooie herinneringen, geven wij u kennis van het overlijden van onze meelevende oom in de leeftijd van 89 jaar. Arnemuiden, 26 december 1930 Middelburg, 18 september 2020 Familie Koster-Scheele Familie Scheele-Durink Familie Scheele-Janse Correspondentieadres: Mevrouw C. Koster Zoutneringstraat 2,4341 SH Arnemuiden Onze dank gaat uit naar het huisartsenteam van Arnemedi -Arnemuiden en verpleegkundigen en vrijwilligers van Sint Jans Hospice de Casembroot in Middelburg. De begrafenis vindt plaats in besloten familiekring. Geen bloemen. maandag 21 september 2020 Mooi is het zonlicht Met een altijd opgewekt gemoed is na een leven van zorgzaamheid van ons heengegaan weduwe van Hendrik Jan van Beekhuizen 12006 8 december 1927 Westkapelle 18 september 2020 Westkapelle: Greta Compeer-van Beekhuizen (Tom in herinnering) Alexander Monique Loes van der Horst - van Beekhuizen en Jan (Piet in herinnering) Lottie, Sanna en Nora Henk en Suzanne, Sarah, Ella Tineke en Duncan, Liam, Nigel, Julius Jan en Yvonne van Beekhuizen Martijn en Samira, Nika Ivo Chantal en Rene, Dyon, Aaron, Glenn Correspondentieadres: Huijgensstraat 23,4361CW Westkapelle Onze grote dank gaat uit naar het verzorgend personeel van SVRZ de Kreek in Westkapelle. Moeder wordt in besloten kring begraven. I.v.m. corona stellen wij een schriftelijke condoleance zeer op prijs. Ivo Met veel verdriet in ons hart moesten wij afscheid nemen van onze oudste zus Wij wensen de kinderen, kleinkinderen en achter kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Westkapelle: Kee en Frans t Kees en Pietje Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Westkapelle, 17 september 2020 Bezige handen en en sterke wil. Vielen na een bewogen leven stil. 17 september 2020 is kalm en rustig ingeslapen onze vader, opa en super opa weduwnaar van Nelly Wullems-Cammaert op de leeftijd van 97 jaar. Terneuzen Ronald en Lilian Wullems-Vroegop Hoek Irene en Ronnie Musters-Wullems BarendrechtJeroen en Brenda - Luna, Jaimie-Lynn HoekPetra Hoek Martijn en Alice Nijmegen Cindy Correspondentieadres: Rozenlaan 17 4542 CV Hoek De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. We danken allen die hem de afgelopen jaren zo goed en liefdevol hebben verzorgd. Mijn lief, mijn maatje, ons alles Na een werkzaam en liefdevol leven waarbij hij de positiviteit niet losliet, is na een rollercoaster van hoop en vrees, toch nog onverwacht van ons weggenomen 8 februari 1955, Monnickendam 117 september 2020, Antwerpen Tineke Diana Raoul Jill Rinus Marjolein Ross Correspondentieadres: Nieuwe Kerkstraat 13,4421JX Kapelle-Biezelinge De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Met droefheid en verslagenheid hebben we kennis genomen van het overlijden van onze oud-collega Cees was een fijne en speciale collega met een warm hart voor iedereen. Hij heeft jarenlang bij ons gewerkt en we hebben hem leren kennen als een toegewijd persoon met hart en ziel voor ons bedrijf. Zelfs na zijn pensioen is Cees nog aan LW/M verbonden gebleven. In deze verdrietige tijd gaan onze gedachten uit naar zijn vrouw, kinderen, verdere familie en vrienden. Wij wensen hen veel kracht toe in deze moeilijke tijd met het dragen van dit zware verlies. Directie en medewerkers Lamb Weston Meijer V.O.F. Kruiningen, 18 september 2020 PM

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 28