Zo ver weg, maar ook zo mooi dichtbij DEZE WEEK Silvia Gerrits trekt veel 16 bekijks met haar motor en hondjes Puk en Romero BV De Liefde: Svens 38 keel snoert dicht, hij voelt de pijn in zijn hart' Waarom Willeke van 24 Ammelrooy idolaat is van Soldaat van Oranje Wat was ik de eerste dag graag met een stapel appelflappen naar de re dactie gegaan. Met z'n allen om een grote tafel. Elkaar leren kennen. Beetje spannend, beetje grappen, beetje rondkijken wie iedereen nou is. Maar het is kennismaken in corona- tijd. Dus hadden we - hoe kan het ook anders - een videomeeting. Zij nieuwsgierig, ik nieuwsgierig. Met z'n veertienen, elk op een scherm. Het was zo ver weg, maar tegelijker tijd ook zo mooi dichtbij. Want hoe intiem is het om je kersverse col lega's in hun eigen huis te ont moeten. Ik zie een immense krabpaal opdoe men achter het hoofd van een vorm gever. Bij een ander staat een keurige koelkast te glimmen. Een redacteur heeft een gigantische magazinecover aan de muur met daarop haar prach tige kind, spitting image van zijn moeder. 4 Goeie zaak Babykaasjes van 1 kilo van de kaasboerderij in Vianen 6 Geld Geluk Karin en Hennie bikkelen voor hun geld op Corfu 7 Lieve jongens Voor de school van zoon Tip is een rapper neergeschoten 8 Interview Femke Halsema Terugblik op twee bewogen jaren als burgemeester 15 Fijn spul Het cowboymes van visexpert Jacques Hermus 23 Egbert Jan Hoe tranen kunnen fungeren als wapen 29 Midlife Meester Niet iedereen is overtuigd van Leo's capaciteiten 30 Lezen Bas Steman kreeg een groep pubers aan het lezen 32 True crime Volgens Ronald Giphart is het boek Mocro Maffia true crime van de eerste orde 36 Eten drinken De Hamersma's denken dat wijn de integratie bevordert 39 Reizen Uitgekeken op Brugge en Gent? Op naar Kortrijk 43 Joost mag 't weten Zoonlief schiet niet bepaald op met zijn eindscriptie 44 Puzzelen Win een smartwatch of keukenmachine Ik ben op de redactie, dolgelukkig dat ik samen met deze mooie club mensen elke week dit magazine mag maken. Wat u leest bij de eerste zaterdagkoffie. Of onder een dekentje op de bank terwijl de herfst zich aandient. Het magazine dat de enthousiaste redacteuren en vormgevers de afgelopen maanden maakten vanuit hun huizen. Het magazine dat zij al jaren met veel plezier maken. Wat een feest (l3pPH& dat ik dat vanaf m nu samen met I hen kan doen, o 1 voor u. Voor u een nieuw gezicht, voor mij een nieuwe en prachtige plek. COLOFON Chef ADR Magazine Sara van Gorp Artdirection Henk Marseille Chef redactie Mark Roos Redactie Theo den Boer, Merel Dado, Sandra Donker, Charlotte van Genderen, Sanne van der Kolk, Cathérine van der Linden, Ruud Roodhorst Vormgeving Sasja Kooistra, Ieke Kootstra, Jolanda Vogelaar Beeldredactie Marcel Wagenaar Reageren? magazine@dpgmedia.nl O Facebook @admagazine [®J Instagram ad_nl Sara van Gorp ZATERDAG 19 SEPTEMBER 2020 3

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 83