Pad 18 FAMILIEBERICHTEN Leen de Vos Fred Driegen Cornelia Elisabeth Vos-Moerman Klasina van der Have-Kingma Adriana Maria Jacoba Vleugel - Jobse Martien Goense Tannetje Douw - Hoeve DANKBETUIGING Piet Tramper Cèdric Noah Saya Govert Korstanje Marinus Maas Jan Korstanje Hans Pieterse Hartelijk dank voor de manier waarop jullie met ons hebben meegeleefd tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man, onze pa en opa In deze verdrietige tijd hebben wij veel troost gehad aan jullie steun. Adri de Vos - van Oosten, kinderen en kleinkinderen Nieuwdorp, september 2020 Langs deze weg willen wij iedereen hartelijk bedanken voor de overweldigende blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Ria Bert Kees en Rungthiwa, Bas Vlissingen, september 2020 Het heeft mij goed gedaan zoveel belangstelling en medeleven ontvangen te hebben na het overlijden en bij de begrafenis van mijn lieve, zorgzame vrouw Corrie Hiervoor betuig ik u mijn welgemeende dank. H.A. Vos Oost-Souburg, september 2020 Voor de zeer vele blijken van medeleven, op welke wijze ook, na het overlijden van onze innig geliefde moeder, oma, overoma en over overoma betuigen wij u onze oprechte dank. Kinderen, klein- achterklein en achter achterkleinkinderen Yerseke, september 2020 Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling die wij van u mochten ontvangen, tijdens het ziek-zijn en na het overlijden van mijn innig geliefde vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma - Ria - willen wij u hartelijk bedanken. Uw betrokkenheid, op welke wijze dan ook, heeft ons erg goed gedaan en is ons tot grote steun geweest. Aarnout Vleugel Kinderen en kleinkinderen Oudelande, september 2020 Hartelijk dank voor de vele blijken van medeleven, op welke manier dan ook, tijdens het ziek zijn en na het overlijden van onze allerliefste Dit heeft ons veel steun gegeven. Els Arends - Tres Ank Arends - van der Ploeg Goes, september 2020 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve vader en opa zeggen wij u hartelijk dank. Jeanet en André Traas - Goense Romy Meike en Philip Ovezande, september 2020 Wij willen iedereen die met ons heeft meegeleefd na het overlijden van onze zus en tante heel hartelijk dankzeggen. Uit aller naam: C. Hoeve Baarland, september 2020 zaterdag 19 september 2020 PM Wij willen iedereen bedanken voor de vele kaarten, bloemen en medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, vader en opa Dit is een grote steun voor ons geweest. Bijzondere dank aan de huisarts en de buurtzorg Goes Zuid. Jannie Tramper - Verwei Kinderen en kleinkinderen Goes, 19 september 2020 Wat was je sterk en arbeidzaam, steeds weer heb je voor iedereen klaargestaan. Flink was je heel je leven, en dat ben je tot het eind gebleven. Wij danken iedereen voor de overweldigende belangstelling, steun en al het medeleven dat wij mochten ontvangen na het overlijden van onze allerliefste zoon, broer en vriend Sep Ruud, Marjan, Hannah, Maire en Jessie 'Kom terug' Als ik die woorden eens zó zacht kon zeggen dat niemand ze kon horen, dat niemand zelfs kon denken dat ik ze dacht... En als iemand dan terug zou zeggen of desnoods alleen maar terug zou denken, op een ochtend: 'Ja.' Toon Tellegen Voor de vele blijken van medeleven die wij hebben ontvangen na het overlijden van mijn man, onze vader, opa en overopa zeggen wij u hartelijk dank. Tanny Korstanje-Kiters Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Kloetinge, september 2020 Mede namens de kinderen en kleinkinderen dank ik allen voor de liefdevolle en hartelijke blijken van deelneming na het overlijden van mijn man Henny Maas-Nieuwenhuize Goes, 19 september 2020 De vele kaarten, prachtige bloemen, fijne brieven, mooie woorden en uw belangstelling bij het afscheid van hebben op ons een diepe indruk gemaakt. Hartelijk dank daarvoor. Annie, kinderen, klein- en achterkleinkinderen Vlissingen, september 2020 Het gemis zal altijd blijven, maar de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve pa en trotse opa hebben ons ontzettend goed gedaan. Hiervoor onze oprechte dank. Wemeldinge W.C. Pieterse - van der Endt Kinderen en kleinkinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 46