FAMILIEBERICHTEN 17 Erna Ronken Nicolaas Wever Annette Tilly Met liefde omringd hebben we een bijzonder mens los moeten laten. Leny Goedegebure-Smit 12 maart 1940 - 17 september 2020 We zijn dankbaar dat ze nog zo lang bij ons mocht zijn. 's-Heer Arendskerke: Piet Goedegebure Goes: Marleen, Sam Kloetinge: Marian, Timo, Jesse Kees Spoorstraat 22 4458 AX 's Heer Arendskerke. Dinsdag 22 september is er van 19.30 tot 20.30 uur gelegenheid tot condoleren en samenzijn in het uitvaartcentrum van uitvaartzorg van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's Gravenpolder. De afscheidsdienst en crematie zullen in besloten kring plaatsvinden. Verdrietig maar dankbaar voor alles wat zij tijdens haar leven voor ons betekend heeft, delen wij u mee dat onze altijd meelevende zus en tante is overleden Leny Goedegebure-Smit Ina en Jan (in liefdevolle herinnering) Leo en Anita Sharon, Robin en Alicia Wim en Monique Dejan, Jay, Faye, Mirthe, Merijn Chandra en Peter Mik, Jens, Nils, Tess 's-Heer Arendskerke, 17 september 2020 /s =N Piet G. Sterrenburg Vol bewondering hoe zij met haar ziekte is omgegaan, hebben wij afscheid moeten nemen van onze (schoon)zus entante Leny Goedegebure-Smit Huib f Adrie en Piet Jan f en Ina Kees t en Ina f Janny en Bennie Neven en nichten Leny Goedegebure Lenie Goedegebure Annette van den Bosch Lichaam en geest waren op. Het is goed zo. Onze lieve vader, schoonvader en opa Nico sinds mei 2005 weduwnaar van Dula Wever-Lauret is overleden op 94-jarige leeftijd. Henk en Marianne Joyce en Tim, Cas Ineke en Co Correspondentieadres: Familie Wever President Rooseveltlaan 645,4383 XL Vlissingen De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgstroom en WVO Zorg, locatie Ter Reede, woning 21 voor de liefdevolle verzorging. Het doek is definitief gevallen voor onze trouwe, passievolle en bijzondere toneelvriendin Wat heb je mooie rollen gespeeld en wat was je gedreven daarin. Bedankt voor je tomeloze en inspirerende energie. Wij weten even niet hoe verder. Wij wensen Jo, de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Toneelgroep Temeuzen zaterdag 19 september 2020 PM "Het leven wordt voorwaarts geleefd, maar achterwaarts begrepen" 20 september 1955 110 december 2019 Have a safe journey With all my love, Mary West-Terschelling, 20 september2020; (ETD) (PSmet een CHAPEAU H van ons aan U allen l!) Putwei 5, Goes 4 Dankbaar, maar met veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze zus en tante Graauw en Langendam, 1 juli 1939 t Hulst, 14 september 2020 Zus van: Phelo Annie Jo Ria Phelo Jet Frida Erika Schoonfamilie Neven en nichten Correspondentieadres: Notendijk 53 4583 SV Terhole De afscheidsdienst heeft in besloten kring plaatsgevonden. Na een vriendschap van jaren hebben we afscheid moeten nemen van We zullen haar ontzettend missen. Chris en Trudi Ko f en Lineke Hans en Carla Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Lid van Verdienste en jarenlang supporter van onze vereniging Wij wensen familie en vrienden veel sterkte toe dit verlies te dragen. Bestuur en leden KV Tjoba 's-Heer Hendrikskinderen Je bent niet meer daar waar je was, maar overal waar wij zijn. Tot ons grote verdriet is aan haar laatste reis begonnen mijn lievevrouw, onze lieve moederen schoonmoeder, mijn dochter, zus, onze tante en oudtante -Anna Cornelia van den Bosch-van Eenennaam- in de leeftijd van 56 jaar. Erwin van den Bosch Rowan en Sas Boyd en Nina C. van Eenennaam Jolanda van Eenennaam Jeremy en Franceses Sep, Mano, Yuna Sharon en Maykel Novan, Yarah, Félin uiiiihbhhmhhuiiii iïr1 Middelburg, 14 september 2020 Minaret 13 4336 JC Middelburg *-■»i Gezien de huidige omstandigheden heeft het afscheid in besloten kring plaatsgevonden. Dag lieve vriendinvoor altijd in ons hart Edwin en Christa Jan-Willem en Marian Paul en Ingrid, Marianne f onze kinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 45