Sam de Putter 16 FAMILIEBERICHTEN 27 augustus 2020 Johanna Petronella de Groot Geboren: Welkom in ons leven lieve Sam Welkom thuis! Rico&Saskia Hilleweg 95 -4464 JA Goes OVERLEDEN Marko Boone Jopie Samen gingen we hand in hand door het leven Samen hand in hand in slaap vallen Samen hand in hand ben je van me heengegaan Het is een groot gemis nu sa men uit ons leven is Voor ons een vechter, tot het allerlaatste moment Ik ga je missen lief Je mopje Met heel veel verdriet, maar dankbaar voor alle mooie herinneringen die wij samen hebben gehad, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn allerliefste man en beste maatje, onze lieve zorgzame vader, fantastische bonuspapa, opa, (schoon) zoon, broer en zwager Koudekerke, 4 mei 1968 Marko Boone f Koudekerke, 15 september 2020 Marjolein Boone - Brasser, Dylano - Ryan - Shyenna Naomi - Niels Kees f Leni Boone Jacco Natalie, Mandy Emiel Natascha, Amber - Wessel Piet f Carla Brasser Michel Marjan, Iris - Dewi Martin Karin, Jordy - Remy - Sonny en Eline Correspondentieadres: Boomgaard 11,4371 CM Koudekerke De plechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Met veel verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze schoonzus en tante Janny Bom - de Koning Wij wensen Kees kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Piet en Toos Anneke in herinnering Laurus prina Leo Jeanine en kinderen zaterdag 19 september 2020 PM "Ik ga mijn eigen weg, ik doe het op mijn manier." Na een intensieve periode van onrust en vergeten, heeft onze lieve moeder, schoonmoeder, trotse oma en vriendin haar rust gevonden. weduwe van Janus Andries Flipse (2005) Utrecht, 12 augustus 1938 Middelburg, 17 september 2020 Middelburg: Marianne en André Boone-Flipse Thijs en Karlijn, Liam Chris en Rinske, Zani Jeanine en Rogier Leiden: Alexander en Josien Flipse-Beekhof Bas en Arash Elisa en Axel Middelburg: Kees Jeras Onze grote dank gaat uit naar huisarts dr. A. Roest, Casemanager G. van den Ende, alle zorgmedewerkers van Thuiszorg-Zorgstroom, team Nieuw-Middelburg en SVRZ, locatie Compagnieplein, Middelburg. Correspondentieadres: Grootmede 68,4337 AE Middelburg Dinsdag 22 september is er voor u van 19.00 tot 20.00 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg gelegenheid om van Jopie afscheid te nemen, met inachtneming van de huidige coronamaatregelen. Hierdoor stellen wij een schriftelijke condoleance zeer op prijs. Deze kunt u achterlaten in de daarvoor bestemde mand. Naar de wens van Jopie zullen we haar in besloten kring herdenken en naar haar laatste rustplaats begeleiden op de Algemene Begraafplaats in Middelburg. Wel is de afscheidsdienst te volgen op woensdag 23 september vanaf 11.00 uur via www.hjobse-uitvaart.nl (Iivestream). Wij zijn geraakt door het overlijden van bonuspapa van onze leerlingen Dylano en Ryan, oom van Mandy Wij wensen de familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. We willen er voor Dylano, Ryan en Mandy zijn. Leerlingen en team CSW Bestevaêr

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 44