tU XGÏÏ 'Als ik voorbij rijd, trappen mensen vol op de rem' V* fs*k> L f 6 5, Werner Beinhart (47) uit Hoogerheide, werkt als produc tiemedewerker in een drukkerij. Heeft een Honda CX500 uit 1981 waar hij op rijdt met Chenna (7). ,,Met deze motor veroorzaak ik files. Mensen trappen namelijk op de rem als ik voorbij rijd, ook al rij den ze 130 kilometer per uur. En bij het tankstation ben ik tien minuten langer bezig door alle mensen die op me af komen. De vragen kan ik ondertussen dromen. Wat er alle maal aan hangt en of dat allemaal vast blijft zitten? Nou, het zijn voor namelijk sleutelhangers en ja, ik verlies weleens wat. Chenna blijft er rustig onder. Als we een toertje maken, doe ik haar een tuigje aan, jasje aan, brilletje op. We hadden ook nog een helmpje voor haar gekocht, maar dat vindt ze niet lekker zitten. Er gaat een extra fles water mee, een bakje, wat brokjes en een speeltje. Waarom ik zoveel moeite doe? Omdat het mijn kind is. Zo zie ik het. We hebben twee honden en die mogen bij ons op de bank liggen en in de slaap kamer aan ons voeteneind. Eens in de zoveel tijd bestellen we vers vleesvoer; we hebben er een speci aal vriezertje voor aangeschaft. Eenmaal op de motor ben ik veel bezig met Chenna. Een snoepje pakken, een aai geven, of haar juist een beetje opzijduwen als ze voor mijn kilometerteller zit. Of ik maak een selfie van ons met de camera die altijd in mijn bodywarmer zit. Een keer werd ik aangehouden door de politie. Ik dacht: shit, nu gaan we het krijgen. Maar ze vroe gen of ze een foto van de motor en de hond mochten maken voor op het prikbord van het politiebureau. Die reacties vind ik hartstikke leuk. Mijn ex-vriendin noemde dat - hoe zei ze het ook weer? - aandachts geil. Ik vind het inderdaad leuk om in de belangstelling te staan.'' ZATERDAG 19 SEPTEMBER 2020 21

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 101