9 hrina ITbra Dobbelaar - hlaassen r Jf Tannie Jansen-van TirieC W%, OVERLEDEN COLOFON Familieberichten Verdrietig zijn wij omdat wij afscheid hebben moeten nemen van onze dierbare zus, schoonzus en tante Krina Dobbelaar-Klaassen Wij wensen haar kinderen en kleinkinderen veel sterkte Herman en Janneke Klaassen-van Tatenhove Maatje de Feijter-Klaassen Lottie en Jan Riemens-Klaassen Jopie van Minnen-Klaassen Neven en nichten Tot ons verdriet is veel te vroeg overleden onze schoondochter, schoonzus en tante Lonie Nagelkerke-Steijn Wij wensen Gerard, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. In liefde gedenken wij hen die haar voorgingen. Goes: A.C. Nagelkerke-Rood Hansweert: Adri en Ania Nagelkerke-Olczak Utrecht: Robbert Leiden: Miijam Goes: Erik 'sHeerenhoek: Janusz en Cora Stanczak-Nagelkerke Amsterdam: Stanley, Patricia en Sophia Lelystad: Steven, Samantha, Silvan, Calvin en Aaron Rotterdam: Marijke Nagelkerke Pieternella Geertruida Verpoorte-Scheele Nelly De HERE is mijn herder Psalm 23 Tot ons verdriet, maar dankbaar dat wij haar in ons mid den mochten hebben, stellen wij u op de hoogte van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma echtgenote van Jaap Jansen in de leeftijd van 87 jaar. Jaap Jansen Peter en Karina Mark en Döne, Noah Mert, Rayan Marlot en Tom Niels Annemieke en Henry Carolien en Frank Rik Kristel Manon en Vincent 11 september 2020 Rodenbachstraat 125 4532 CX Terneuzen Dinsdag 15 september is er van 19.00 - 19.30 uur gelegen heid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. De afscheidsdienst zal in besloten kring plaatsvinden. Onze grote dankbaarheid gaat uit naar de liefdevolle zorg van het personeel van SVRZ De Blide, in het bijzonder het team van 'Het straatje van Willem'. Verdrietig namen we kennis van het overlijden van onze lieve zus, tante en oud-tante Tannie Jansen-van Driel Wat zullen we haar missen. Wij wensen Jaap en de kinderen heel veel sterkte. Piet f en Diny Johan en Irene Anneke en Melchior Neven en nichten Jo d'Hooghe Ger Smies maandag 14 september 2020 ZV Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede aat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma weduwe van Theo Dobbelaar Terneuzen, Terneuzen, 7 augustus 1935 11 september 2020 Rita Frank de Mul - Dobbelaar Astrid Johan Sietske Joël, Naomi, Maria Krina Bart van der Drift - Dobbelaar Tess Loek Chantal Johan Jacqueline Dobbelaar - Buijze Judith Joost Job Binta Edirsa Lea Jasper Speciaal woord van dank aan de medewerkers van afdeling Kokkelplaat van Zorgcentrum De Blide voor alle liefdevolle zorg. Correspondentieadres: Gouwestraat 42 4535 CS Terneuzen Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. Rustig en vredig is ingeslapen mijn moeder en schoon moeder, onze grootmoeder en overgrootmoeder sinds 25 februari 1977 weduwe van Jacobus Verpoorte Axel, 1 april 1928 Terneuzen, 12 september 2020 Terneuzen Piet en Marthy Verpoorte-Sikkema ZeistJacco en Ilse Lisa, Pieter, Eva, Lucas Rosmalen Henk en Susanne Marit, Karlijn Correspondentieadres: Waterfront 278 4531 HZ Terneuzen De crematie vindt in besloten kring plaats. Vrijdag 11 september hoorden wij het trieste nieuws dat is overleden. Jo was als speler van ons 1 e elftal en daarna als penningmeester jarenlang verbonden aan onze vereniging. Wij zijn Jo dankbaar voor alles wat hij voor onze vereniging heeft betekend. Wij wensen Riet veel sterkte met dit grote verlies. Bestuur en leden V.V. Hontenisse Kloosterzande Zwaar werden de dagen en lang duurde de nacht Hoe moeilijk is het vechten bij ontbreken van kracht Ik heb het leven geleefd dat jullie nog moeten gaan Huil daarom niet geliefden ik ben in vrede gegaan Dankbaar dat hij niet langer heeft moeten lijden, maar intens verdrietig om het verlies geven wij u kennis van het heengaan van mijn onvergetelijke man, onze vader en opa echtgenoot van Coby Knoester Apeldoorn, 9-2-1941 Terneuzen, 11-9-2020 Coby Smies-Knoester Marion en Hans Danielle en Joey Jordy Harry en Jeannet Reaumurstraat 25 4532 KJ Terneuzen Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 56