18 FAMILIEBERICHTEN Gerard van Rattingen Johannes Christoffel Wedts de Swart Helena Janssen-Butijn Lena Janssen-Butijn OVERLEDEN Watkilde Wuldel - Snoek Tilly Mulder Tannetje Wisse-Paauwe Irene van Bunder -Jan weduwnaar van Anna de Kraker 25-10-1929 Middelburg f 09-09-2020 De Heere is mijn Herder, mij ontbreekt niets. Tot ons grote verdriet is mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Tilly geheel onverwacht overleden Den Haag, 13 augustus 1949 Hoek, 9 september 2020 Rob Maurice Madeion Jordy, Milan Carola Ron Manouk, Daphne Vera Tijn.Job Fons Maaike Dylan, Sem, Fenna, Stijn, Julia Onze speciale dank gaat uit naar de medewerkers van de ambulance en IC voor hun liefdevolle inzet correspondentieadres: Irisstraat 4,4542 EB Hoek Door de maatregelen rondom de bestrijding van het coronavirus nemen wij in besloten kring afscheid van Mathilde. Tilly Mulder Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zorgzame moeder en oma sinds 6 maart 2010 weduwe van Cornelis Janssen in de leeftijd van 100 jaar. Yerseke: Corry Mol-Janssen Rinus Mol John en Sandra Jesse, Britt Helma en Barry Lynn, Levi Kloosterzande: Anton Janssen Tilly Janssen-de Waal Eva en Joey Tom en Catherine Mm Kruiningen: Erna Westdorp-Janssen Max Westdorp Mandy Nikki en Valentijn Krabbendijke, 9 september 2020 Correspondentieadres: Huygenstraat 21,4416 DJ Kruiningen De rouwdienst en begrafenis zal vanwege corona in besloten kring plaatsvinden op D.V. dinsdag 15 september 2020 te Kruiningen. Condoleance digitaal via www.ichfhusuitvaartzorg.nl/janssen of schriftelijk via bovenstaand correspondentieadres. Geen bloemen. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Ter Weel, Hoge Hoeve 2 voor de liefdevolle verzorging. Heden behaagde het de Heere uit onze familie kring weg te nemen onze lieve schoonzuster en tante weduwe van onze oudste broer Kees Janssen Familie Janssen Neven en nichten In dierbare herinnering allen die ons zijn voor gegaan. Kruiningen, 9 september 2020 Enige en algemene kennisgeving. Rustig, maar voor ons nog plotseling, is van ons heengegaan mijn moeder, onze oma en overoma sinds 4 augustus 2019 weduwe van Abraham Samuel Wisse in de leeftijd van 93 jaar. Ad en Karin Wisse-Vermast Tanja en Antoine, Karya, Vayèn Edward Goes, 10 september 2020 Zorgcentrum Ter Weel, afd. De Mooije Staak Correspondentieadres: Galjoenstraat 8a 4401 JH Yerseke De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. zaterdag 12 september 2020 ZV Het laatste beetje is nu op, veel had ik te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Voor mij die het aangaat is het niet erg, ik heb immers jaren lang geleden. Voor hen die ik achterlaat: vaarwel en wees tevreden. Hij keek zo uit naar zijn nieuwe appartement voorde Laatste maanden die hij nog had. Dichter bij ma wonen. Helaas heeft dit niet meer zo mogen zijn en is hij toch nog onverwacht overleden. echtgenoot van Koewacht, 17 oktober 1941 t Terneuzen, 8 september 2020 Irene van Rattingen-van Bunder Karin en Mario Tessa en Martijn Laura Anouk en Michael Ronald en Regina Dennis en Lizzy Jordi Dylano Correspondentieadres: Liniestraat 59,4561 ZS Hulst Vanwege de richtlijnen van het RIVM m.b.t. het coronavirus zal de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsvinden. 'Ik had het leven lief, de mensen en de dieren, de zeeën en rivieren, ik had het leven lief. Vrij naar Toon Hermans Onze lieve, bijzondere (schoon)vader en opa is niet meer... Martha en Jaap Thalassa en Jamey André en Monique Johan en Mirjam Marisanne Annely Wij willen de medewerkers van Verpleeghuis Willibrord bedanken voor de liefdevolle verzorging van onze (schoon)vader en opa. Het afscheid vindt plaats in besloten kring. Correspondentieadres: Marea Uitvaart, Majoorwerf 5,4374 CA Zoutelande Ons bereikte het droevige bericht dat geheel onverwacht is overleden Echtgenote van onze ere-voorzitter Rob Mulder. Wij wensen Rob en familie veel sterkte met dit grote verlies. Bestuur en vrijwilligers Dorpshuis Hoek Geschokt zijn wij door het plotselinge overlijden van onze collega-onderneemster We zullen haar positiviteit en optimisme gaan missen. Wij wensen Rob, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Ondernemersvereniging Hoek

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 136