v COLOFON Familieberichten dpg,|1' FAMILIEBERICHTEN 17 Neeltje Janse-KIuijfhout Neeltje Janse-KIuijfhout Janna Cornelia Knuist - Hoogstrate Jcwwyy de/Jonge/ - H&y&teb P%J OVERLEDEN Frans Angenent DANKBETUIGING s x Verdrietig om de grote leegte die zij achterlaat, maar dankbaar voor de mooie jaren die wij samen hebben gehad, geven wij kennis van het toch nog plotselinge overlijden van onze moeder en oma Sinds 13 april 2019 weduwe van Krijn Janse Koudekerke, Goes, 23 mei 1935 9 september 2020 Marlies en Jan van Tatenhove Li^y en Remy Kim Anouk Sjaak Janse Corné Janse Jacoba van Beierenweg 50 4386 NE Vlissingen De afscheidsdienst is in verband met het coronavirus alleen voor genodigden. Heden is uit onze familiekring weggenomen onze geliefde schoonzus en tante Ritthem: M.E. Janse-de Visser Oost-Souburg: M. Wisse-Janse Vlissingen: M. Janse A. Janse-Janse Neven en nichten 9 september 2020 Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze tante Nel Janse Wij wensen Marlies en Jan, Sjaak, Corne en de kleinkinderen veel sterkte met dit verlies. Cor en Ciska Milan en Dani Martin en Gemma Twan en Veerle Johnny Melanie en Femke Hierbij geef ik u kennis van het overlijden van mevrouw vanaf 13 maart 2004 weduwe van de heer A.C. Knuist Geboren Nieuwerkerk, 13 maart 1922 Overleden Zierikzee, 9 september 2020 J.J. Vasseur Executeur - Testamentair Correspondentieadres: Raamstraat 5 4301 BP Zierikzee De crematieplechtigheid wordt gehouden maandag 14 september om 12.00 uur in de aula van crematorium "Het Zeeuwse Land", Kandtweg 2 te Goes. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Wij hebben kennis genomen van het ovedijden van: De heer T. de Boevere Namens het bestuur, leden en medebewoners van VvE Het Wapen van Breskens wensen wij de familie en nabestaanden veel sterkte toe met het verwerken van het verdriet pzc.nl/familieberichten Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichten vrijdag 11 september 2020 PM Wij zijn geschokt met het overlijden van Frans kwam samen met Diana ons vele jaren helpen met de fruitoogst. Wat zullen we hem missen. Wij wensen Diana en familie veel sterkte toe. Herman en Magda Vereecken en alle fruitplukkers Wij willen u hartelijk bedanken voor de lieve en troostende woorden en prachtige kaarten die wij hebben ontvangen na het overlijden van mijn vrouw, (schoon) moeder en oma Uw warme reacties zijn niet alleen voor ons een grote steun, maar laten ook zien hoe belangrijk zij voor anderen was. M.M.de Jonge Davine en Robert Eva Tessa en Bart Cor en Connie Nasreen en Ray Prem Kapelle, september 2020 SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 45