COLOFON Familieberichten FAMILIEBERICHTEN 17 Mia Elisabeth de Milliano-Haverland Bert Brood Kees Kaijser Veel te vroeg hebben we afscheid moeten nemen van onze geliefde broer, schoonbroer en oom Kees Kaijser pzc.nl/familieberichten donderdag 10 september 2020 ZV Lieve Kees, rust zacht Adrie Monique Angelo Carmen, Jurre Channah Wiebe, Elin Jonathan &Armel Ie Samen opgegroeid, Samen gevierd, en samen gerouwd Voor elk probleem vonden we een oplossing, Dit keer konden we het helaas niet samen meer fixen.. Intens verdrietig nu samen niet meer samen is.. Adrie Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons bestuurslid en fietsvriend We verliezen in Kees een gewaardeerd en betrokken lid van ons bestuur en toerclub maar bovenal een fijn mens. We gaan hem missen. We wensen zijn vrouw Jody, Jeffrey en Melanie veel kracht en sterkte om dit grote verlies te dragen. Bestuur en leden TC Avanti Bedroefd, maar wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid genomen van onze moeder, schoonmoeder, oma en oma-oma echtgenote van Oscar de Milliano 24 oktober 2018 Aardenburg, t Terneuzen, 1 december 1929 7 september 2020 Baarn: Paul en Maria Inge en Joffry, Mees, Gijs en Sep René en Danique Simone Hengstdijk: Christie en Barend Roderick en Esther, Alexander Boudewijn en Marian Anne-Christien Deventer: Han Aardenburg: Marga en Harold Ilse en Brian Marjolein Eline en Maud Leonie Virginia Beach (U.S.A.): Petra en René Roderick en Julia Pauline en Yoelbis Liselotte en Sam Correspondentieadres: Smedekensbrugge 26,4527 GE Aardenburg Wij zullen in besloten kring afscheid nemen van ma, waarna we haar naast pa zullen begraven op de begraafplaats van Aardenburg. Met medeleven naar de nabestaanden hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde voorzitter De leden van de Sociëteit de Ronde Tafel te Hulst SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. ifc

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 55