COLOFON Familieberichten FAMILIEBERICHTEN 17 Rinus Theune Jeroen Zegers Jeroen Zegers RINUS P*JL Niet een blad maar een boom is gevallen geveld door een félle storm nu door liefde en wind gedragen is hij op weggegaan. Jouw wereld van weten was gedoofd en al jouw wijze woorden verstild. Maar de taal van de liefde bleef spreken. Ook nu nog nu jij eeuwige rust hebt gevonden. Wij hebben afscheid moeten nemen van mijn lieve en zorgzame maatje, onze lieve papa en trotse opa in de leeftijd van 80 jaar. Riny Theune-van Eekelen Ingrid en Bas Lisa Mark en Charique Stefan en Miriam Robin Caithlyn en Bas Vlissingen, 7 september 2020 Correspondentieadres: Beatrixlaan 39,4382 XH Vlissingen De plechtigheid, voorafgaande aan de crematie, zal in besloten kring plaatsvinden. Onze grote dank gaat uit naar het team van de Vondellaan, woning 6, voor de liefdevolle verzorging en steun aan Rinus en ons gegeven. TdiUUf Mijn lieve schat is dood. Na een reis samen langs de weg van hoop, wanhoop, witte jassen en tranen, veel tranen, blijft na 57 jaar samen de herinnering aan de vele geluksmomenten. rZtHauf Ptuv dér J^üu/jês - (jimsé 4 april 1946 18 september 2020 Kees van der Linde Thijs en Marie-Jeanne Vinnie, Rubin, Viyèn, Déwin Rene en Simone Youra, Tom Kastanjestraat 124,4462 VJ Goes De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op maandag 14 september om 14:30 uur in crematorium Het Zeeuwse Land, Kandtweg 2 te Goes. Nadien is er in de lounge van het crematorium gelegenheid tot condoleren en informeel samenzijn. Indien u iets voor Tonny mee wilt nemen dan graag slechts één enkele bloem; echter liever géén Fresia. Bezige handen nu gevouwen en stil. Een leven vol ijver, zo was je wil. Nu heb je rust, met lichaam en geest. Vaak zullen wij denken aan wat is geweest. Marinus Theodorus Maria Theune pzc.nl/familieberichten donderdag 10 september 2020 PM Een paar keer in je leven vertellen ze je een bericht dat je laat beven. Een bericht waarvan de klanken je doorboren. Een bericht datje nooit had willen horen... Jeroen we zullen je missen! Wij wensen Bianca, de kinderen en familie veel sterkte en kracht toe. Bianca en Edwin, Ronny en Wendy, Ivan, Jordan, Wilco Jan, Denise, Johnny en John Karelse Met groot verdriet en diepe verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze collega Jeroen. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn vriendin Bianca, zijn kinderen Nikki, Wouter en Sjoerd, en naaste familieleden en vrienden. Wij verliezen in Jeroen een zeer gewaardeerde en fijne collega die zijn werk met veel plezier en toewijding uitvoerde. Directie en collega's Schiedel Metaloterm Nadat wij ruim 3 maanden geleden afscheid hebben genomen van broer Jaap, moeten wij nu met verdriet afscheid nemen van broer, zwager en oom Wij wensen Riny, kinderen en kleinkinderen veel steun, kracht en medeleven toe. An (in herinnering) Cor (in herinnering) Theo (in herinnering) Marijke Nel (in herinnering) Riet (in herinnering) Frans Jaap (in herinnering) Annie Jo en Jopie Johan (in herinnering) Jopie Ad en Tonnie Lucia (in herinnering) Pieter Agnes en Jan Neven, nichten, achterneven en achternichten Vlissingen, 7 september 2020 SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 45