I J? 18 FAMILIEBERICHTEN ^acolh JSieter oan< destSajide/ J? N Anthonette Carolina Wilhelmina Hannewijk - Lammers - Mina - Jaap van Duijne Johannes Hendrik Ernst Witte Tonnie Kopmels - van den Dries Tannie Voet - van Garsel Cornelia Kloet - van de Guchte la/Avwrb Offvat- ^jwmifere Janna Maria Neeltje van Bloois -Jannie- Pieter Jacobse Paul Sponselee DANKBETUIGING n Omdat wij dankbaar zijn voor al zijn liefde en zorgen, zijn wij nu verdrietig dat na een lang leven van ons is heengegaan mijn lieve papa, schoonpapa, opa en overgrootvader Jaap weduwnaar van Bertha Verstraete Biervliet, 15 januari 1928 Hulst, 3 september 2020 Els 8c Gerd Bastian Noriah Laura Silke Philipp Correspondentieadres: Leezener Weg 9 22417 Hamburg (Duitsland) De afscheidsdienst zal in besloten kring plaatsvinden. Jan en Riet Steketee De overweldigende belangstelling die wij hebben ondervonden na het overlijden van onze lieve (schoon)moeder oma en overoma was hartverwarmend en heeft ons erg goed gedaan. Wij danken u voor uw medeleven. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Heinkenszand, september 2020 Simon Davidse Voor het medeleven en de belangstelling zowel schriftelijk als persoonlijk na het overlijden van mijn dierbare man, onze lieve en zorgzame vader, schoonvader, grootvader en oom willen wij u hartelijk danken. Familie C.R. Witte - Remijn Middelburg, september 2020 De vele blijken van belangstelling die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder en oma heeft ons ontzettend veel steun gegeven. Het was mooi om te zien hoe geliefd zij was. Wij willen jullie hartelijk danken voor het meeleven/ in welke vorm dan ook. Lucian en Paulus Edwin en Petra Angela En kleinkinderen Ovezande/ september 2020 J Zoveel kaarten, zoveel medeleven. We willen iedereen hartelijk bedanken voor de hartverwarmende belang stelling na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Kinderen, klein- en achterkleinkinderen September 2020 Voor de vele blijken van medeleven bij het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder Cornelia Hangoor-Scheele willen wij u hartelijk danken. De familie Terneuzen, september 2020 Wij zeggen iedereen hartelijk dank voor de warme belangstelling en het medeleven na het overlijden van mijn innig geliefde man, onze lieve en zorgzame pappa en opa Nel Jacobse - de Visser kinderen, klein- en achterkleinkinderen Middelburg, september 2020 Voor de vele blijken van medeleven, na het overlijden van mijn lieve man, onze pa en opa willen wij u op deze manier hartelijk bedanken. Ria Sponselee - van Mullem, kinderen en kleinkinderen Hulst, september 2020 zaterdag 5 september 2020 PM Zoveel jaren samen, samen waren ze één en dat is zo gebleven. Zo is het goed, zo moet het zijn. Na vele jaren van samenzijn en dankbaarheid voor alles wat zij hebben betekend, moeten wij u tot ons verdriet mededelen, dat op 2 september 2020 van ons zijn heengegaan onze ouders, schoonouders, opa en oma Jan Leendert Steketee en Maria Neeltje Steketee - Kolijn 3 januari 1934 3 februari 1934 Annita Steketee en hondje Tara Edwin Steketee en Antoinet Sommers Hil en Jip Lucas Correspondentieadres: nitasteketee@gmail.com Voor uw blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve man en vader betuigen wij u onze oprechte dank. Suus Han Laura Grijpskerke, september 2020 De vele kaarten, prachtige bloemen, fijne brieven, mooie woorden en uw belangstelling bij het afscheid van mijn darling hebben op mij een diepe indruk gemaakt. Hartelijk dank daarvoor. Much Love, Caroline Hierbij willen wij u hartelijk bedanken voor uw deelneming, op welke wijze dan ook, na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze liefdevolle moeder, schoonmoeder, trotse oma en overgrootmoeder S.L. Kopmels Kinderen Kleinkinderen en achterkleinkind Nisse, september 2020 Graag willen wij iedereen bedanken voor het getoonde medeleven na het overlijden van P.L. Cyvat Kinderen en kleinkinderen september 2020 Hartelijk dank voor de belangstelling en het medeleven, ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van onze Janneke Wattel Familie Van Bloois Domburg, september 2020

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 46