M 16 FAMILIEBERICHTEN Col van den Belg Jan Chris Fossen Jan Chris Fossen Karei Martinus Helbers Hendrik Gerrit van der Hoeven Henk van der Hoeven Corrie Net-Poppe OVERLEDEN Dionysia Jacoba Bruggeling - de Ruijter Lieve Diny eellie Scheele Wetende dat je nu weer ongehinderd in je mooie jurk en je mooie schoentjes op de dansvloer kan stralen en genieten verzacht onze pijn van het verlies. Het gemis zal altijd blijven. Martin en Jacqueline, Robin en Minouche Niels en Kristy Chantal j" Rosan Cederic, Maeson en Raizhen /W 2 september 2020 Verdrietig om zijn heengaan, maar met een dankbare herinnering aan zijn leven, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve vader en opa sinds 12 maart 2019 weduwnaar van Jeane Helbers - Zeventer zijn 'Zeefje' 3 december 1928 30 augustus 2020 Hannie en Frans de Keijzer Larissa en Niels, Daaf, Merle Een speciaal woord van dank voor personeel en vrijwilligers van Zorgcentrum Cleijenborch voor de liefdevolle aandacht. Dr. Maasstraat 4, Colijnsplaat Correspondentieadres: Watersniphof43,4332 CR Middelburg De uitvaart heeft op vrijdag 4 september in gezinsverband plaatsgevonden in crematorium Het Zeeuwse Land te Goes. - Henk - 16-05-1949 Vlissingen 31-08-2020 Herinner mij, maar niet in sombere dagen. Herinner mij in stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. Na alle fijne jaren samen hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve ma, oma en overgroot oma 84 jaar weduwe van Jan Net John en Annie Marjon en Aran; Gwen Jason Arnemuiden, 3 september 2020 Correspondentieadres: J.C. Net Meidoornlaan 24 4382 TK Vlissingen De afscheidsbijeenkomst zal in besloten kring plaatsvinden. zaterdag 5 september 2020 PM "You're in my heart, you're in my soul" Na een mooi leven en een lange periode van iedere keer een beetje inleveren, is rustig ingeslapen, mijn hele lieve en zorgzame vrouw en onze lieve moeder - Diny - Vlissingen, Vlissingen, 25 december 1945 t 29 augustus 2020 Theo Jeannot en Hilde Richard We bedanken de mensen van de thuiszorg, het hospice en dokter Hamelink, voor hun goede zorgen. De uitvaart heeft in besloten kring plaatsgevonden. Correspondentieadres: Schutterijstraat 33, 4381 GK, Vlissingen Soms is er zoveel wat we voelen maarzo weinig wat we kunnen zeggen Na een oneerlijke strijd, maar moedig gedragen lijden, hebben we veel te vroeg en met veel verdriet afscheid moeten nemen van onze lieve vader, opa, broer, zwager en oom Oost- en West-Souburg, 4 december 1954 Middelburg, 31 augustus 2020 Marco, Amy, Yelena Jeroen en Margreet, Julisa, Myrthe Monique en Bas Lisette en Sahil, Milan Chanine en Mike, Lucie, Trevor Wim en Anneke Jeannette en Eddie -in liefdevolle herinnering- René en Tamara Neven en nichten Correspondentieadres: Jeannette van Hoepen-van den Berg Nieuwepoortstraat 17,4331 HN Middelburg De uitvaart heeft in besloten kring plaatsgevonden. Intens verdrietig, maar dankbaar dat hem verder lijden bespaard is gebleven, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man, onze broer, zwager, oom en oudoom in de leeftijd van 70 jaar 40 jaar Neellie Fossen - Scheele Familie Fossen Familie Scheele Hoogewei 5 4464 AN Goes De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op woensdag 9 september om 14:00 uur in de aula van het rouwcentrum, Geldeloozepad 20 te Goes, waarna aansluitend om ongeveer 15:00 uur de begrafenisplechtigheid zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats naast het rouwcentrum. Vooraf is er gelegenheid tot persoonlijk afscheid nemen van 13:00 tot 13:45 uur. Onverwacht is na een kort ziekbed overleden onze dierbare broer, zwager, oom en oudoom echtgenoot van Neellie Scheele Kapelle, 25-11 -1949 Goes, 02-09-2020 Tom en Stella Thomas en Frederike, Lea Hester Gerda en Conny Jacques t Wouter Jeroen en Lineke Roeland en Gloria Luca Hennie Marjolijn Wij vinden geen woorden om te zeggen, hoe wij jou zullen gaan missen, wij allemaal. Het diepste gevoel is moeilijk uit te leggen, het hart spreekt een niet uit te spreken taal. Intens verdrietig zijn wij dat na een kortstondig ziekbed, toch nog onverwachts is overleden mijn lieve man, onze lieve vader en opa "flat" Wie hem heeft gekend, weet wat hij voor velen heeft betekend... Addy van der Hoeven - de Voogd Miranda van der Hoeven Ylona, Niels Melanie, Nina Jeroen van der Hoeven Bianca de Witte Anna, Ben, Cassandra, Delilah Davy Langs deze weg willen wij ook graag de huisarts en WVO zorgteam Souburg bedanken voor de fijne begeleiding en goede zorgen. Correspondentieadres: Wilgenstraat 98,4388 U Oost-Souburg Overeenkomstig zijn wens heeft de crematie plechtigheid in familiekring plaatsgevonden. Overleden is onze fijne broer, zwager, oom en oud-oom Adrie en Francien Coby en Herman Ria en Ruud (achter) neven en nichten Oost-Souburg, 31 augustus 2020

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 44