COLOFON Familieberichten S* FAMILIEBERICHTEN 19 m Anthonette Carolina Wilhelmina Hannewijk - Lammers Paul Sponselee Rie Almekinders-Masseilje Roger Faes Jr Tonnie Kopmels - van den Dries iifcllt José Baart - Cornelis les Verploeg - Mina - ^at/wierv DANKBETUIGING Voor de vele blijken van medeleven, na het overlijden van mijn lieve man, onze pa en opa willen wij u op deze manier hartelijk bedanken. Ria Sponselee - van Mullem, kinderen en kleinkinderen Hulst, september 2020 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve ma en oma Annie Mangnus-Lambert zeggen wij u hartelijk dank Leslie en Mark - Ivan en Wendy Elise en Ria) - Niek en Isa - Niels Vogelwaarde, september 2020 Wim Moelker Hartelijk dank voor de vele lieve en troostende woorden, prachtige kaarten en bloemen die wij hebben ontvangen na het overlijden van onze lieve dochter, zus, schoonzus en tante Dianne den Hamer De warme reacties zijn voor ons niet alleen een grote steun maar laten ook zien hoe belangrijk zij voor anderen was. Voor de vele blijken van medeleven bij het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder Cornelia Hangoor-Scheele willen wij u hartelijk danken. De familie Terneuzen, september 2020 Door de alle beperkende maatregelen hebben we in kleine kring afscheid moeten nemen van onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma Annie van Damme-de Cock Toch hebben heel veel mensen met een kaart of een berichtje laten voelen dat ze met ons meeleefden en haar gaan missen. Dit hebben we erg gewaardeerd. Onze hartelijke dank daarvoor. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Terneuzen, september 2020 MmnN/i Voor de wijze waarop u hebt meegeleefd tijdens het ziek zijn en na het overlijden van zeg ik u hartelijk dank. Piet Baart Oostburg, september 2020 De overweldigende belangstelling die wij hebben ondervonden na het overlijden van onze lieve (schoon)moeder oma en overoma was hartverwarmend en heeft ons erg goed gedaan. Wij danken u voor uw medeleven. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Heinkenszand, september 2020 pzc.nl/familieberichten zaterdag 5 september 2020 Hierbij willen we iedereen bedanken voor alle kaarten, brieven en bloemen, telefoontjes, steun en warmte na het verlies van onze zorgzame moeder en lieve oma Dit was voor ons een grote steun. Haar kinderen en kleinkinderen Oostburg, september 2020 Voor alle kaarten, bloemen, woorden van medeleven na het overlijden van mijn man, onze pa en opa willen wij u op deze manier heel hartelijk bedanken. Het heeft ons goed gedaan. Axel, september 2020 Voorburg 04-08-2020 Familie Den Hamer Daar het niet mogelijk is om u allen persoonlijk te bedanken voor de steun en belangstelling na het overlijden van onze vader en opa betuigen wij u hiermee onze oprechte dank. Een speciaal woord van dank aan Buurtzorg West-Zeeuws-Vlaanderen, huisarts dr. Gepaard, buurvrouw Miranda en de heren Rene 't Hart en Jeroen Smits van Uitvaartverzorging Quataert, alsmede dhr Jacob't Hart van Cordatis. Kinderen en kleinkinderen Breskens, september 2020 Hierbij willen wij u hartelijk bedanken voor uw deelneming, op welke wijze dan ook, na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze liefdevolle moeder, schoonmoeder, trotse oma en overgrootmoeder S.L. Kopmels Kinderen Kleinkinderen en achterkleinkind Nisse, september 2020 Na het overlijden van mijn lieve man, vader, schoonvader en onze opa was het fijn om te merken dat ook in verdrietige tijden er zo velen waren die met ons meeleefden. Graag willen wij u hiervoor hartelijk bedanken. Het was voor ons een grote troost te merken hoe velen hem als een goed mens hebben leren kennen en waarderen. Moge hij zo in onze herinnering voortbestaan. SuusVerploeg-Ras Eric en Monique Youri en Carly Daisy Oostburg, september 2020 Graag willen wij iedereen bedanken voor het getoonde medeleven na het overlijden van P.L. Cyvat Kinderen en kleinkinderen september 2020 SLUITTDDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kanten klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 138