Edwig Robertus Margaretha Faes -Ed- 18 FAMILIEBERICHTEN Riet van der Hooft-Koole J? iMiii/ctesiSaiicle/ Col van den Belg Zoals een boot heel langzaam achter de horizon verdwijnt, zo hebben wij de laatste jaren stap voor stap afscheid van je moeten nemen. Wat blijft zijn onze herinneringen. Bedroefd en toch dankbaar dat aan zijn lijden nu een einde is gekomen, delen wij u mede dat na een langdurige ziekte, die hij op een bewonderenswaardige wijze heeft gedragen, van ons is heengegaan onze lieve zoon, (schoon)broer en oom Waterlandkerkje, 16 september 1962 t Goes, 2 september 2020 Waterlandkerkj e: Oostburg: Waterlandkerkj e: Eindhoven: Waterlandkerkj e: Waterlandkerkj e: Correspondentieadres: Stuerboutstraat 89 4508 AD Waterlandkerkje Enkel schriftelijke condoleances. Een bijzonder woord van dank gaat uit naar het personeel van Zorggroep Ter Weel in Goes voor de jarenlange hartverwarmende zorg. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Johan en Alice Faes-Robesin Christian en Alex Vercruijsse-Faes Anouk en Pepijn, Romi Annelies en Chris Walhout-Faes Dirk, Erik Carlos en Anneke Faes-van Hecke Rens en Bente, Stein, Bram, Freek Tosca Faes Sander, Wouter, Lisanne Johan en Inge Faes-van de Calseijde Elise en Victor, Laura Omdat wij dankbaar zijn voor al zijn liefde en zorgen, zijn wij nu verdrietig dat na een lang leven van ons is heengegaan mijn lieve papa, schoonpapa, opa en overgrootvader Jaap weduwnaar van Bertha Verstraete Biervliet, 15 januari 1928 Hulst, 3 september 2020 Els Gerd Bastian Noriah Laura Silke Philipp Correspondentieadres: Leezener Weg 9 22417 Hamburg (Duitsland) De afscheidsdienst zal in besloten kring plaatsvinden. Jan en Riet Steketee zaterdag 5 september 2020 ZV Psalm 287 De Heer is mijn kracht en mijn schild, op hem vertrouwde mijn hart, ik werd geholpen en mijn hart jubelde, hem wil ik loven in mijn lied. Wij zijn verdrietig dat een mooi mens met een warm hart en een gulle lach ons heeft verlaten. Haar positiviteit kenmerkte haar, haar liefde maakt haar onmisbaar. weduwe van Simon van der Hooft Wissenkerke 23 augustus 1931 Terneuzen 31 augustus 2020 De zon scheen voor haar. Franck Rupert Margo Alex Mauro Niels Francka Calvin Riet hield van bloemen. De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 8 september om 13.00 uur in de aula van Monuta Crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aansluitend zal zij worden begraven bij Simon op de begraafplaats aldaar. In verband met de coronarichtlijnen van het RIVM is er geen schriftelijke en persoonlijke condoleance mogelijk. Correspondentieadres Margo Hofstra-van der Hooft Dorpstraat 102 5595 CK Leende Zoveel jaren samen, samen waren ze één en dat is zo gebleven. Zo is het goed, zo moet bet zijn. Na vele jaren van samenzijn en dankbaarheid voor alles wat zij hebben betekend, moeten wij u tot ons verdriet mededelen, dat op 2 september 2020 van ons zijn heengegaan onze ouders, schoonouders, opa en oma Jan Leendert Steketee en Maria Neeltje Steketee - Kolijn 3 januari 1934 3 februari 1934 Annita Steketee en hondje Tara Edwin Steketee en Antoinet Sommers Hil en Jip Lucas Correspondentieadres: nitasteketee@gmail.com Soms is er zoveel wat we voelen maarzo weinig wat we kunnen zeggen Na een oneerlijke strijd, maar moedig gedragen lijden, hebben we veel te vroeg en met veel verdriet afscheid moeten nemen van onze lieve vader, opa, broer, zwager en oom Oost- en West-Souburg, 4 december 1954 Middelburg, 31 augustus 2020 Marco, Amy, Yelena Jeroen en Margreet, Julisa, Myrthe Monique en Bas Lisette en Sahil, Milan Chanine en Mike, Lucie, Trevor Wim en Anneke Jeannette en Eddie -in liefdevolle herinnering- René en Tamara Neven en nichten Correspondentieadres: Jeannette van Hoepen-van den Berg Nieuwepoortstraat 17,4331 HN Middelburg De uitvaart heeft in besloten kring plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 137