a COLOFON Familieberichten FAMILIEBERICHTEN 17 Willem Brouwer Willem Brouwer OVERLEDEN Anna Vermeulen-De Clercq Wim Brouwer Catharina (Too) Adriaansens-Bimmel Henk van der Hoeven We gaan voorde 100!! Dat is niet gelukt mam. Je kinderen, klein- en achterkleinkinderen waren alles voor je, daar leefdeje voor Wij sjjn dankbaar voor wie je was betrokken, bezorgd en trots op je kroost We gaan je missen Na een lang en prachtig leven hebben wij, toch nog plotseling, afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma weduwe van Robert Zepherinus Vermeulen De Klinge (BE), 11 mei 1926 Vlissingen, 2 september 2020 Carla Schönknecht-Vermeulen Manfred Schönknecht Olaf en Jennifer Weerle Luc Vermeulen Anneke Vermeulen-Schot Stefan en Tanja Sven Correspondentieadres: Vredehoflaan 316,4382 CJ Vlissingen Vanwege de huidige omstandigheden zal het afscheid in besloten kring plaatsvinden. Een speciaal woordje van dank aan hetpersoneel van Verzorgingshuis TerReede, woning 28 in Vlissingen, voorde liefdevolle zorgen. pzc.nl/familieberichten vrijdag 4 september 2020 PM "Gij Zone Davidsontferm U mijner" Op Gods tijd is van ons heengegaan mijn lieve man en onze geliefde vader en opa echtgenoot van Leintje Geertse in de leeftijd van 82 jaar. Hij was ons zeer dierbaar. L. Brouwer-Geertse Hans Brouwer Lia en Zoran Brouwer Tjeerd Ymke Willeke Brouwer Yvonne en Ronnie Walhout-Brouwer William en Ellen, Rebekka, Lois, Esther, Ezra Anneleen en Jacco, Amber Robbin en Deborah Elsemarie Wietske en Daniël Wouter Terneuzen, 1 september 2020 Mozartlaan 2 4462 JS Goes De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden op D.V. zaterdag 5 september om 9.30 uur in de Sionkerk, Louise de Colignylaan 177 (hoofdingang) te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan het Geldeloozepad te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren in voornoemde kerk. "Gij Zone Davids ontferm U mijner" Op Gods tijd is van ons heengegaan onze lieve broer en zwager echtgenoot van Leny Brouwer-Geertse Veere,l Juni 1938 Goes, 1 September 2020 Apeldoorn Johan en Ida Brouwer-Nieuwenhuyse Gaping Suus en Floor Brouwer-Griep Souburg Lien en Piet Brouwer-Maljers (beiden in herinnering) Vrouwenpolder Elly Brouwer- en (Andries de Voogd in herinnering) Apeldoorn, 2 September 2020 Verdrietig nemen wij afscheid van onze zwager. Echtgenoot van onze zus Leny Brouwer-Geertse. We zullen ons Wim blijven herinneren als een bescheiden mens met humor. Piet en Ada Hans en Ria Maatje en Jan Nelleke en Albert Baarland 3-9-2020 Jij hebt ons geleerd wat gastvrijheid is, Ons laten voelen wat liefde is. Een hand die zwaaide als we gingen En nog heel veel mooie dingen. Warme en dankbare herinneringen blijven bestaan. Lieve ma, je hebt het geweldig gedaan! Verdrietig, maar heel dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van onze moeder, schoonmoeder, oma en tante. weduwe van Henricus Petrus Wilhelmus (Henri) Adriaansens Zij is 96 jaar oud geworden Annemieke en Sjaak John en Heieen t Joost en Sylvie Gijs en Mona Christel Willem en Jettie Anne Jule Jan en Agnès Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Hof Mondriaan voorde liefdevolle verzorging gedurende ruim 10 jaar. Afscheid nemen van Too is mogelijk op zondag 6 september van 13.00 tot 14.00 uur in het uitvaartcentrum Jobse Uitvaartverzorging, Bachweg 2 te Middelburg. In verband met corona wordt de uitvaart in besloten kring gehouden. Correspondentieadres: Coöperatie DELA t.a.v. familie Adriaansens-Bimmel Rucphensebaan 93,4706 PH Roosendaal Middelburg, 2 september 2020 Wij zijn verdrietig dat ons bestuurslid is overleden Gerard Wil Bep Riet SVS en Omstreken SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 45