T FAMILIEBERICHTEN 17 Jo Dieleman - van Hee - Jozina Jerina - Adriana de Pooter-Wisse Jo^e Vader - griffioen - Johanna - Thea Steijns - Ivens OVERLEDEN Afscheid is genomen Alles is gezegd Het is goed zo Geheel in haar eigen stijl is stilletjes van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma echtgenote van Joop Dieleman Biervliet, Biervliet, 7 februari 1938 31 augustus 2020 Biervliet Joop Dieleman Goes Joop Dieleman Rian Dieleman - de Krijger Maaike Jason Jogchem Fayola Heerlen Marieke van Wely - Dieleman Dick van Wely Jozine Christiaan Jarno Een speciaal woord van dank aan de huisartsen drs. Duysens, drs. Duysens - Power en voor Thuiszorg ZorgSaam, wijkteam Biervliet voor de goede en liefdevolle zorg. Weststraat 37,4521AW Biervliet Het af scheid zal in besloten kring plaatsvinden. Piet Cevaal Nelly Flipse-Roelse Psalm 130 vers 2 onberijmd Tot onze diepe droefheid heeft de HEERE van ons weggenomen onze innig geliefde moeder, grootmoeder en overgrootmoeder sinds 20 april 2017 weduwe van Michiel de Pooter Terneuzen, 9 mei 1936 Terneuzen, 2 september 2020 TerneuzenRinus en Anneriet Michel en Kimberly - Kylie, Kian Daniëlle en Jeroen - Stijn, Sanne Feya en Jan Sandra en Jos - Charissa, Kyra Andrea en Jaap - Levi, Jordi, Dani Caroline en Mark - Hanna, Eva, Joel, Sarah, Jedidjah Nyck en Esther Angela en Danny Giovanni en Maaike Jamilja Giancarlo Marjet en André Marc en Chelsea Anne Roos correspondentieadres: Stuvesande 510,4532 ML Terneuzen De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op zaterdag 5 september om 14.00 uur in de Bethlehemkerk, Frans Halslaan I te Terneuzen, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats te Terneuzen. Na de begrafenis kunt u de familie ontmoeten in uit vaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Vrijdag 4 september is er van 19.00 -19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium aan de Hughersluys. Onze dank gaat uit naar het personeel van Bachten Dieke, afd. Oranjekwartier, voor de liefdevolle verzorging. Geen bloemen. Arnemuiden Sluiskil Zaamslag <4. donderdag 3 september 2020 ZV Heden bereikte ons het droevige bericht dat lid en oud-bestuurslid van onze vereniging is overleden. Wij wensen de familie veel sterkte toe. Bestuur en leden van Ringrijdersvereniging "Ons Klaverblad" te Ritthem. Met verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van mijn schoonzuster en onze tante P.E. van Moolenbroek-Flipse Neven en nichten Jouw helpende handen uitgestoken Lieve woorden uitgesproken Kinderen altijd bovenaan Zie een sterke vrouw staan ledereen jouw liefde schenken Zo zullen wij altijd aan jou denken Omringd door haar kinderen is rustig heengegaan onze lieve en betrokken moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Rinus Vader Alphen aan den Rijn 4 september 1944 Correspondentieadres: Familie Vader p/a Rotteveel Fokkema uitvaartzorg Kerkweg 24 2631 CD Nootdorp t Alphen aan den Rijn 31 augustus 2020 Anco Wessel t, Max, Isabel Nanette en Kasper Eana, Quiryn Wilmart en Inge Rick, Zoë Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen in De Loods (achter de kerk), Zijde 11 te Boskoop, op donderdag 3 september van 19.00 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst zal plaatsvinden in de Zijdekerk, Zijde 11 te Boskoop, op vrijdag 4 september om 10.00 uur. Aansluitend nodigen wij u uit om elkaar te ontmoeten met een kopje koffie in De Loods. Na afloop zal Joke in besloten kring naar het crematorium begeleid worden. U kunt de afscheidsdienst live volgen op www.kerkomroep.nl. Als u onverhoeds geen kaart heeft ontvangen, gelieve dit bericht als kaart te beschouwen. Sterven doe je niet ineens maar af en toe 'n beetje. En alle beetjes die je stierf 't is vreemd, maar die vergeet je. Het is je dikwijls zelfs ontgaan je zegt ik ben wat moe. Maar op 'n keer dan ben je aan je allerlaatste beetje toe. Toon Hermans Dankbaar aandenken aan Terneuzen, Terneuzen, 26 december 1929 29 augustus 2020 Met dank voor de goede zorgen aan het personeel van Bachten Dieke. Jos An Alain Noëlla Ken Hanny Ellen Pringelsö Flip 43' Correspondentieadres: Spuistraat 2,4531 DB Terneuzen Volgens haar eigen wens vond de crematie plaats in besloten kring. De zon gaf je haar warme stralen De vogels hebben voor je gezongen De bloemen toonden je hun mooiste kleuren Na een lang en welbesteed leven is zacht en rustig overleden onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder weduwe van £eorge SJeijns 5 februari 1930 26 augustus 2020 Rachel en Cees Wouter en Fieke, Mijntje, Quirine Joris Jeroen en Jelske Brigitte en Ronald Leonie Elisa en Matthijs Ward en Ina Het afscheid heeft inmiddels in besloten kring plaatsgevonden. Correspondentieadres: Familie Steijns - Ivens Hudsonlaan 7 4562 BK Hulst COLOFONE-mail: familleberlchtenpzc@dpgmedla.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 55