FAMILIEBERICHTEN 13 Petrus Hoondert Jan van Iwaarden Maarten van der Steen Martin Anthonius Jan van de Ketterij Anthon van de Ketterij DANKBETUIGING COLOFON Familieberichten Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere uit onze familiekring heeft weggenomen onze geliefde zwager en oom Jacobus de Goffau echtgenoot van E. de Goffau-Weststrate St. Catharines: C. van der Hart-Weststrate A. van der Hart Goes: J. van der Maas-Weststrate P. van der Maas Rilland: A. Weststrate-Boone 's-Gravenpolder: J. de Goffau Neven en nichten In liefdevolle herinnering hen die ons voorgingen, 's-Gravenpolder, 31 augustus 2020 Met droefheid vernamen wij het overlijden van onze gewaardeerde vriend en oud-collega Wij wensen zijn vrouw, kinderen en verdere familie veel sterkte toe met dit verlies. Familie P. Sinke en de Sinkegroep Kruiningen Piet echtgenoot van Adri van der Steen-van Nielen -Anthon- Leo van Rijswijk Corrie van Breda-Boogaard dinsdag 1 september 2020 PM Bedroefd nemen we afscheid van onze lieve broer, zwager, oom, oudoom. We zijn dankbaar dat hij, ondanks de stilte in zijn leven, ten volle van het leven en de dierbaren in zijn omgeving heeft genoten. Ovezande, 15 januari 1938 t Heinkenszand, 27 augustus 2020 Greta en Piet (in herinnering) André Patrick Cliff Corrie en Fons Carlo Perry Alwin en Wendy Lors, Sanne en Milan Jannie Cynthia en Erik Lisa en Kate Laurens Correspondentieadres: Familie Vermeulen De Casembrootstraat 15 4434 AM Kwadendamme Het afscheid vindt in besloten kring plaats. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van woonzorgcentrum Hof Rietzanger/SRVZ voor de liefdevolle verzorging. Albert en Joke Lienekeen Danny Max Dies en Janny Nicole en Peter Thijs, Luuk en Nick Harry Ik heb het leven liefgehad, u allen evenzeer. Graag had ik hier nog wat vertoefd, helaas, dat mocht niet meer. Wanneer er iemand aan mij denkt, dan zonder veel verdriet. Bedenk het leven is maar kort, dus is mijn wens: geniet! In liefde losgelaten mijn lieve man, onze vader en trotse opa Hij overleed op 26 augustus 2020 in de leeftijd van 78 jaar. Adri Ernst en Barbara Berber Xanderen Linda Rose-Lynn Hidde Zoekweg 20,4354 SJ Vrouwenpolder De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. In de leegte van mijn tranen en de echo van gemis, laat jouw afwezigheid me horen, hoe oorverdovend stilte is. Verslagen moet ik na een periode tussen hoop en vrees nu toch afscheid nemen van mijn allerliefste man, mijn steun en toeverlaat, vader en opa Amemuiden, t Vlissingen, 31 januari 1958 28 augustus 2020 Uit aller naam, "je meisje" Kitty van de Ketterij-de Muynck Josine Reulinglaan 5 4385 KW Vlissingen U bent welkom op donderdag 3 september van 19.00 tot 21.00 uur in Het Walchers Uitvaartcentrum aan de Logistiekweg 7 te Vlissingen om Anthon een laatste groet te brengen. Gezien de huidige omstandigheden zal de crematie plechtigheid in besloten kring plaatsvinden. Verdrietig nemen wij afscheid van mijn lieve zoon, broer en zwager Ma van de Ketterij Familie Van de Ketterij Familie Meulmeester Familie Schroevers Arnemuiden Plotseling is onze lieve vader, schoonvader, opa en overgrootvader overleden. Vlissingen Vlissingen 30 juni 1934 27 augustus 2020 kinderen kleinkinderen achterkleinkinderen De uitvaart heeft in besloten kring plaatsgevonden. Correspondentieadres: Havenstraat 41 - 2652 BR Berkel en Rodenrijs We willen iedereen hartelijk bedanken voor de bezoekjes, kaarten en medeleven, tijdens haar verblijf in het Wozoco en na het overlijden van onze lieve moeder en oma Als familie hebben wij dit zeer gewaardeerd. De kinderen en (achter)kleinkinderen. SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een een voudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. madia |luj apg "familieberichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 45