12 FAMILIEBERICHTEN Pieter Jan Cevaal Jacobus de Goffau Elizabeth Boogaard-Dekker Blazina Jobje van der Maas mevr. *B.J. Bosseimr-vm der Maas K Onwy tverbdifk/ OVERLEDEN Zie op mij in gunst van boven, wees mij toch genadig, HEER'! Psalm 25 8 berijmd Met deze woorden in haar hart is onze lieve en zeer zorgzame moeder en oma overleden in de gezegende leeftijd van 87 jaar. sinds 7 november 2015 weduwe van Rogier Boogaard We zijn verdrietig, maar vooral dankbaar voor wie ze altijd voor ons geweest is. Koudekerke, 14 oktober 1932 Goes, 30 augustus 2020 Dordrecht: Riet Boogaard Lewedorp: Chris en Janine Boogaard-van der Weele Nieuwerbrug: Liesbeth en Henk Blok-Boogaard Kapelle: Willemien en Henk Keurhorst-Boogaard Woerden: Wim en Alette Boogaard-de Bruin Kapelle: Hanneke en Kees Nijsse-Boogaard Kapelle: Hendriekje en Pim Janse-Boogaard Soest: Robert en Bertine Boogaard-van Essen Klein- en achterkleinkinderen Vroonlandseweg 6,4421 GK Kapelle De rouwdienst zal D.v. gehouden worden op donderdag 3 september om 10.30 uur in de Petrakerk, Goessestraatweg 18, Kapelle. U kunt deze dienst ook volgen via www.kerkdienstgemist.nl, via het account van de Petrakerk te Kapelle. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid tot condoleren tussen 9.45 en 10.15 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kapelle. In zijn vertrouwde omgeving hebben wij met groot verdriet afscheid genomen van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Ritthem, 11 januari 1941 Ritthem, 29 augustus 2020 J.E.L. Cevaal-Boer Maijolein en Piet Evi en Chris Willem en Hannah Marieke Onze dank gaat uit naar de medewerkers van 'Zorgstroom Oost-Souburg/Ritthem voor de liefdevolle verzorging. Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. Zuidweg 3 4389 VG Ritthem 'Mijn genade is u genoegj Verdrieting, maar dankbaar dat we haar zo lang bij ons mochten hebben, delen wij u mee dat op 98-jarige leeftijd is overleden gehuwd geweest met Willem Bosselaar 24 december 1921 128 augustus 2020 Ede: Wim en Jitty Ruth en Igor Johannes en Marit Céline, Ruben, Tim Jozua en Hanneke Joas, Sem, Jaïr Hansweert: Jannie en Adri Jacco en Natascha Ashley, Milou, Manon Sabine Kyan, Lloyd, Jort Wissenkerke: Ina en Jan Jan-Willem Elise, Sophie Colijnsplaat, 28 augustus 2020 Correspondentieadres: Familie Koster, Beatrixstraat 2,4491 GE Wissenkerke Een welgemeend woord van dank aan directie, personeel en vrijwilligers van zorgcentrum Cleijenborch voorde 16jaar zorg en vriendschap aan haar besteed. In verband met de huidige coronamaatregelen zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden op zaterdag 5 september om 14:15 uur. Dit wordt voorafgegaan door een dankdienst voor haar leven waarbij alleen de kinderen aanwezig zullen zijn. Deze dienst wordt gehouden in de Opstandingskerk te Wissenkerke om 13:15 uur. U kunt de dienst volgen op kerkdienstgemist.nl Wij stellen het op prijs alleen schriftelijke condoleances te ontvangen. =S Wij zijn bedroefd over het overlijden van Wij zijn haar dankbaar voor haar jarenlange betrokkenheid en inzet voor de Cliëntenraad van Stichting Ouderenzorg Noord-Beveland. Wij wensen allen die haar missen veel troost en sterkte toe. Namens de Cliëntenraad, dhr. G.P. Geelhoed en directie van Stichting Ouderenzorg Noord-Beveland, mevr. drs. J.J. Meijer-Poelman dinsdag 1 september 2020 Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze vrijwilliger Rijk Geljon Het schieman werk kon hij als de beste. Zoals jij het ons hebt geleerd blijven we het doen. Veere Vrijwilligers en bestuur Stichting 30-08-2020 Behoud Hoogaars Diepbedroefd geven wij u kennis dat door de Heere, na een periode van afhemende krachten, van onze zijde is weggenomen mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame vader, opa en overopa in de leeftijd van 90 jaar. 's-Gravenpolder: E. de Goffau - Weststrate Yerseke: Sjaak en Petra Julien en Marion, Evy, Rico Germaine en Johan, Elle Rochelle, Lorenzo Alain Yasmine Jean 's-Gravenpolder: René en Ria Carolien en Johan, Noa Jeroen en Pauline Leon en Marjolein Martijn en Naomi 's-Gravenpolder: Peter en Francien Lisette en Adriaan, Jurian, Emma John en Marieke, Linde, Pierre, Veerle Petra en Jos, Lisa, Jesse Marianne en Hans, Sven Borssele: Marian en Johan Elise, Sven en Milan Harm enAleida, Amée, Liz Jacco Martijn Onze dank gaat uit naar Huisartsenpraktijk 's-Gravenpolder en Thuiszorg Allévo voor de goede begeleiding en de liefdevolle verzorging. 31 augustus 2020 Jasmijnstraat 18,4431 DS 's-Gravenpolder Er is gelegenheid tot condoleren D.V. donderdag 3 september van 19.30 tot 20.00 uur in het uitvaart centrum van Uitvaartzorg van der Hooft, Schoorkens- zandweg 8b te 's-Gravenpolder. De rouwdienst wordt gehouden D.V. vrijdag 4 september om 13.30 uur in de Elimkerk, Langeweg 61 te 's-Gravenpolder en is ook te beluisteren via kerkdienstgemist.nl De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud-medewerkster/collega Anneke Clement-Sturm Anneke heeft zich altijd vol overgave ingezet voor de leerlingen van de Alberoscholen. We wensen de nabestaanden veel sterkte met dit verlies. College van Bestuur, medewerkers, leden van de Raad van Toezicht en leden van de GMR van Albero Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Rinus was sinds 1968 lid van onze vereniging. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw en familie. Bestuur en leden Loterijvereniging Risico, Kapelle Tot ons verdriet is overleden onze lieve zus, schoonzus en tante Cathrien Timmerman Nard t en Gerdy t Ko t en Corrie Marie en Bas t Jo en Piet t Bep en Piet Neven en nichten PM Stichting |L 'Èr Behoud Hoogaars^^^^^

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 44