18 FAMILIEBERICHTEN Simon Sies Hendrik Boekhout Laurus den Hollander VCen/ Wondergem/'Kopmely Kees van Meerendonk ■■Ï'-v:'- Arjoan van Vaardegem Corrie de Graaff 'Rtneke cCe yeij-QeCcCof Jlïïabe&oofifr- ^erscAcierest; Peter Wouters Wilhelmina Maria de Leeuw - Vleugel - Mina - Peter Wouters Ulrich Arno Augustin Michiel David Dierings V "X zaterdag 29 augustus 2020 Wij willen u hartelijk bedanken voor uw warme belangstelling en medeleven tijdens de periode van ziekte en na het overlijden van mijn lieve zorgzame man, mijn vader en onze opa Het heeft ons getroffen te ondervinden dat hij bij zo velen een plekje in het hart heeft. Dat biedt ons troost en geeft ons kracht verder te gaan. Namens de familie Leijda Sies-Crucq Middelburg, augustus 2020 Wij willen u hartelijk bedanken voor uw belangstelling en uw medeleven tijdens de periode van ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze pa, mijn schoonvader en onze opa Het heeft ons erg goed gedaan. Familie Van Vaardegem Westkapelle, augustus 2020 Voor de vele blijken van meeleven na het overlijden van onze lieve man, vader, schoonvader, opa en "oude"opa zeggen wij u hartelijk dank! Mevr. M. Boekhout-van Liere Kinderen Klein - en achterkleinkinderen Goes, augustus 2020 Wij willen iedereen bedanken voor het medeleven na het overlijden van mijn lieve partner, onze lieve zorgzame moeder en onze trotse oma Jullie medeleven en kaarten hebben ons goed gedaan. Bram Vleugel Kinderen en kleinkinderen Yerseke, augustus 2020 Verrast door de vele kaarten met bemoedigende woorden die we van u hebben mogen ontvangen na het overlijden van onze lieve vrouw, moeder en oma willen wij u op deze manier heel hartelijk bedanken. Het heeft ons erg goed gedaan. Ko de Veij Monique en Mare Dimitri, Anouchka en Sander Nicole en Sjaak Ilse, Tim, Elise Vlissingen, augustus 2020 Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor de belangstelling die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder en oma Brigit en Adri Youri en Anniek Xinthia en Wesley Peter en Linda Mathijs Ruben Aardenburg, augustus 2020 Wij bedanken allen hartelijk die ons hun medeleven toonden na het overlijden van onze geliefde zoon, broer, zwager en oom Familie J. Wouters - Verhage Hellen en Jan den Hollander Gert en Gilda Wouters Johan en Annelies Wouters Carina en Jasper Preuter neven en nichten Meliskerke, augustus 2020 MOEDER: jfy vv Xlkzal nooit meer "MOEDER" zeggen, ik zal haar nooit meer zien. De telefoon....ik, domme dwaas denk: Mijn moeder wel misschien! Maar voorbij zijn al die jaren. Dat zij er was, voor ons, voor mij. Ook veel anderen zullen haar missen. Alles gaat te snel voorbij. Het valt niet mee om steeds te weten, dat zij er niet meer is. Nu pas merk ik, niet geweten, hoe belangrijk moeder is. Onze hartelijke dank voor de door u getoonde belangstelling na het overlijden van onze lieve ma, oma en omi We zullen de mooie herinneringen aan haar koesteren. Willy en Kees Coby en Jaap Wim en Marion Klein- en achterkleinkinderen Wemeldinge, 29 augustus 2020 Het heeft ons goed gedaan dat we zoveel hartelijk meeleven hebben ontvangen in de periode van ziekte en na het overlijden van mijn man, onze vader, opa en oude opa We zijn daar dankbaar voor. Rina den Hollander - Jacobse Kinderen en kleinkinderen Aagtekerke, augustus 2020 PM Het mooiste dat je kunt achterlaten zijn sporen van liefde OO Hartelijk dank voor de vele warme en meelevende reacties na het overlijden van onze lieve Ma en Oma Ook veel dank aan iedereen die haar in de afgelopen maanden tot steun is geweest. Johan en Riek Annet en Kees en kleinkinderen Graag willen wij iedereen hartelijk bedanken voor de grote betrokkenheid, het meeleven en de steun - in welke vorm dan ook - die wij als familie hebben ervaren tijdens de ziekteperiode I en na het overlijden van mijn man en onze (schoon-) vader en opa Het heeft ons allen erg goed gedaan. Familie van Meerendonk Vlissingen, augustus 2020 Ontroerd en getroffen zijn wij door de vele blijken van medeleven na het overlijden en bij de begrafenis van mijn man, onze vader en opa Wij zeggen u hiervoor hartelijk dank. Joke Wouters - Munter Kinderen en kleinkinderen Oostkapelle, augustus 2020 Zijn plaats is leeg maar hij is voor altijd in mijn hart.... Heel veel dank aan iedereen voor het medeleven en de lieve troostende reacties die ik heb gekregen na het overlijden van mijn lieve man Tine Augustin Huis+Tuinservice Westkapelle, augustus 2020 Wij danken iedereen voor de overweldigende hoeveelheid belangstelling, mooie woorden, prachtige bloemen, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve vader, schoonvader en trotse opa weduwnaar van Johanna Francina Dierings - Behage De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Johan en Diane Sven Quinty Toni en Boglarka Breskens, augustus 2020

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 46