c o 16 FAMILIEBERICHTEN Arnold Verwilligen Ans Wolfert-Labijt Ans Catharina Janna van de Vrede - Lepoeter Trees Vet-T)ave[aar x Arnold Verwilligen Herinner mij niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon. Herinner mij hoe ik was, toen ik nog alles kon. Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levens dagen. Het was fijn om dit samen voor je te mogen doen. Vandaag is overleden mijn lieve vrouw, onze moeder, oma en kleine oma echtgenote van Jaap Wolfert Nieuwvliet, 9 augustus 1943 Groede, 25 augustus 2020 Groede: Jaap Oegstgeest: Silvia en Mike Iris en Berry, Fien, Pip Leiderdorp: Marcel en Francine Marijn Lieke Zorgvlietstraat 6,4503 AC Groede De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Onze lieve vriendin is overleden. We zullen haar missen. Leen en Lenie Wille-la Gasse Je liefde, positiviteit, warmte en uitbundige lach. Wat zullen we je missen, iedere dag. Elisabeth van Reijmersdal - Pihl Bep 11 juli 1940, 26 augustus. Goes Vlissingen Thieu van Reijmersdal Arthur en Joke Kim en Dennis, Davy Elvira en Peter Dennis, Tessa Puck Yalou We nemen in besloten kring afscheid op dinsdag 1 september. Correspondentieadres H.M. van Reijmersdal Kreekrug 19 4386 GR Vlissingen Haar dans verstilt in een bewogen herinnering. Bedankt lieve schoonzus Ed van Reijmersdal Catrien Catharina Janna van de Vrede-Lepoeter Catrien In haar geliefde Frankrijk is, na een lange periode van afnemende gezondheid, toch nog onverwachts over leden mijn innig geliefde vrouw, niet te overtreffen optimist en levensgenieter. Ze was een kanjer van een moeder, grootmoeder en overgrootmoeder. Jacoba Roozeboom - Doudeijns (Perrie) Vlaardingen, La Roche sur Yon 26-08-1941 14-08-2020 Hendrik Jan Roozeboom Carin en Charly Eveline en Gert Jan Kleinkinderen en achter kleinkinderen. Boulevard de Ruyter 180,4381 KE Vlissingen Wij hebben in besloten kring afscheid genomen. Onze dank gaat uit naar Team Blauw van Zorgstroom. Je ven HL ee U <2)e bracht cue wai niet meer Jdet u/ai een bijzonder (even róe (fëaai-i^eiAncler zaterdag 29 augustus 2020 PM Kijk het wordt winter, 't is buiten zo guur, hoort toch de noorderwind jagen, d'r is brood en wijn en een knapperend vuur en muziek in de donkere dagen, kom ouwe vriend kom gauw hier naar toe, heel zachtjes voorovergebogen, uw lied is voltooid, nu zien we pas goed, dat vreemd schoon licht in uw ogen. Willem Vermandere St. Jansteen, 4 oktober 1943 t Heinkenszand, 26 augustus 2020 Erna Verwilligen-Kindt Rob en DanieLa Maria, Bianca Anne-Mieke Correspondentieadres: Roofvogelstraat 42,4451 CS Heinkenszand De crematieplechtigheid vindt plaats in besloten kring. Na een periode van ziekte is overleden onze medemuzikant Arnold was lid van ons amusementsorkest Humoreske Muziek was zijn passie Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe Bestuur en leden van Humoreske J Juliana Korpsen Middelburg Wie in je hart woont, loopt voor altijd met je mee. Na een liefdevolle verzorging in zorgcentrum Cederhof, is rustig ingeslapen onze lieve moeder en oma sinds 14-9-2011 weduwe van Willem van de Vrede *12 maart 1934 Kapelle +28 augustus 2020 Harderwijk Anneke en Hans Sanne, Teske Kapelle Toby Dubai Kees en Nathalie Lukas, Sarah Correspondentieadres: Kampweg 9, 3841GJ Harderwijk De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze zus, schoonzus, tante en oudtante In de leeftijd van 86 jaar. GJ. Lepoeter T. Lepoeter-Boes Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Kapelle, 28 augustus 2020 Dankbaar voor een leven dat in het teken stond van goedheid, eerlijkheid en eenvoud nemen wij afscheid van onze lieve moeder, oma en overgrootoma weduwe van Ko Vet Amsterdam, Vlissingen, 11 november 1933 22 augustus 2020 Ronnie Marga Max Tonny Coby Kitty Jos klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Familie Vet Willem Alexanderstraat 25,4388 JA Oost-Souburg Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Na een prachtig leven, waar zij zelf met veel voldoening op terugkeek, is op 101-jarige leeftijd overleden mijn moeder, schoonmoeder, onze oma en omaoma weduwe van Wim Alderse Baas Avenhorn, Vlissingen, 21 januari 1919 24 augustus 2020 Nora en Jouke Erik en Sandra Kevin, Vera Correspondentieadres: Lambrechtsenstraat 15 4389 TL Ritthem Wij hebben in besloten kring afscheid van onze moeder en oma genomen. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van WVO Zorg, Ter Reede, voor de goede zorg en begeleiding.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 44