S m FAMILIEBERICHTEN 15 Leny Arrebout-de Koeijer Dr. Ir. H.H.Lok Helena Arrebout- de Koeijer -Leny- JUBILEUM Lou Moelker Koos van de Kreeke OVERLEDEN Ina Adriaanse Anneke Clement - Sturm Anneke Clement Anneke Clement - Sturm Anneke Clement - Sturm Leny Arrebout - de Koeijer 60 jarige -DIAMANTEN- bruiloft 2 september 1960 Wegens 'Covid' geen feestje. Helpt U ons om deze dag toch te laten schitteren voor onze (grootouders? Stuur ze een kaartje op hun speciale dag! Adres: Havenweg 13,4455 AL Nieuwdorp Lieve groeten, de kinderen en kleinkinderen V overleden Herman Clement Guido en Myrthe Adriaan Arrebout zaterdag 29 augustus 2020 PM - Bedroefd over haar overlijden, maar ook heel dankbaar voor alles wat zij ons heeft gegeven, nemen wij afscheid van mijn lieve vrouw, onze moeder en fantastische oma echtgenote van Jan Adriaanse 's Heer- Arendskerke, 7 november 1942 t Middelburg, Tl augustus 2020 Het was voor ons waardevol dat wij dit afscheid met elkaar als gezin hebben mogen beleven. Jan Evelien Renzo Éjrl Tornar, Senne Arend-Jan Helen Luuk, Finley Anton de Komstraat 7 4333 AX Middelburg Ina had de wens na overlijden thuis te blijven, alwaar geen bezoek. De plechtigheid voorafgaand aan de crematie vindt plaats in besloten kring. Stil en verdrietig zijn wij omdat wij onze lieve vriendin moeten missen "Buurvrouw Ina" Wij denken aan Jan, de kinderen en de kleinkinderen. Veere: Koos en Hans Dingemanse Judith en Mart Richard Diep bedroefd zijn wij om het verlies van onze lieve schoonzus en tante Doornspijk: Rob en Loes Clement-Soesman Ovezande: Irene en Toon Koens-Clement Kinderen en kleinkinderen Verdrietig nemen we afscheid van onze lieve buurvrouw Ad Corrie Jan Martha Ton Jet Jacco Ingrid Anco Linda en Kinderen Wat je in je hart bewaart, raak je nooit meer kwijt. Verdrietig hebben we afscheid genomen van mijn lieve zus, schoonzus en onze tante Wat gaan we je missen. Wim A Maaike Sturm Jasper Valèrie Rick Janine het is zoals het is mijn vrouw mijn moeder Johanna Jacomina 67 jaar, waarvan flink 59 jaar zus bescheiden 42 jaar getrouwd lief 40 jaar juf zorgzaam 32 jaar moeder 6 jaar ziek 27 augustus 2020 Nieuwe Kerkstraat 24 4421 KA Kapelle-Biezelinge We nemen afscheid van Anneke in besloten kring. Een woord van dank en respect is hier op zijn plaats voor huisarts mevr. v. d. Wel en alle mede werkers van hospice het Clarahof je in Soes voor hun betrokkenheid. Wij zijn verdrietig dat onze schoonzus is overleden Ko in herinnering en Leni Piet en Gerda David in herinnering en Nel Neven en nichten In het vertrouwen op haar Heer en Heiland is onze lieve zus, schoonzus en tante na een kort ziekbed overleden. Koos en Rinus Adrie en Janny (in herinnering) Corrie en Jaap Kees en Corrie Piet en Marti Ada en Leen Neven en nichten Een nieuw avontuur is begonnen *6-10-1928 122-8-2020 Vollenhove Goes Herman/Henk we wensen hem een behouden vaart Onze welgemeende dank aan alle medewerkers van Ter Valcke in Goes voor de zorgzame opvang. In het bijzonder in woning 404. Hermans' familie Damstraat 104 4401 AT Yerseke Psalm 139: Heer, die mij ziet zoals ik ben. Op 27 augustus 2020 is na een ongelijke strijd overleden ons lieve (schoon)moedertje, oma en overgrootoma weduwe van Zij overleed in de leeftijd van 81 jaar. Diana en Irene Gerda Mitchell Danilo llona en Evander Junior, Elvi 127 augustus 2020 Correspondentieadres: Boogerdlaan 21,4484 ST Kortgene Onze uitzonderlijke dank gaat uit naar huisarts Dr. N.J.J. Schrier-Neels, thuiszorg Cederhof en nachtzorg Iriz voor de liefdevolle verzorging. Vanwege het coronavirus vindt de begrafenis in besloten kring plaats.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 43