7 zaterdag 29 augustus 2020 klein waren, zijn we hier vier of vijf jaar achter elkaar geweest. We zijn niet van de massale campings. Dus dit was en is nog steeds ideaal." Uitstapjes Omdat ze hier bekend zijn, weet je wat je kunt verwachten, vindt Hans. ,,We hebben de camping zien groeien vanaf het begin. Toen ston den we nog maar met zo'n 25 men sen. Alle kinderen speelden met el kaar. Ook de regio hebben we mooier zien worden. Met fietspaden en meer recreatie. Ja, het is hier prima vakan tie vieren." Ellis: ,,We voelen ons hier welkom. En je hebt er de meeste zonuren van Nederland. Dat is natuurlijk altijd wel even afwachten als je niet naar het buitenland gaat, of het weer meezit. Maar we treffen het, tot nu toe had den we slechts een ochtend regen." Het stel kan er dus lekker op uit om te wandelen en te fietsen. ,,We hou den van de natuur, ook in het buiten land trekken we er graag op uit voor een wandeling", zegt Hans. ,,Als je hier bent, is het ook altijd leuk om naar België te gaan. We hadden wat meer uitstapjes die kant op willen maken, maar hebben dat toch niet gedaan. Al dat gedoe met die mond kapjes." Uit eten gaan Hans en Ellis wel, maar liefst op het terras. Ellis: ,,Daar- mee zijn we wel wat voorzichtig, we gaan niet binnen in een restaurant zitten. En we koken iets vaker zelf bij de tent." Vliegtuig Voor de Brabanders is vakantie in het buitenland geen must, maar normaal gesproken doen ze dat wel graag. Hans: ,,We houden van avontuurlijke bestemmingen. Eerder gingen we naar Bali, Gambia en Senegal. En ik had mijn zoon drie jaar geleden be loofd om op safari te gaan als hij ge slaagd was. Vorig jaar is hij geslaagd en nu zou het gaan gebeuren, maar dat zit er helaas niet in." Ook Marokko in mei werd gecan- celd. Ellis: ,,Normaal gesproken vlieg ik een paar keer per jaar naar Kroatië, dat gaat voorlopig niet. Ik geloof niet dat we komend jaar in het vliegtuig zullen stappen. Dan moet er echt wel iets veranderen, dat er een vaccin is bijvoorbeeld. Hopelijk kunnen we in de herfstvakantie nog even weg. Maar uiteindelijk is een vakantie in het buitenland ook weer niet zo be langrijk." Dit was de laatste aflevering van Nederland ligt hier' CAUfORNlA Familie Van Keme- nade op camping De Couter. Ellis (links) trakteert haar man Hans op een bolus bij de koffie.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 35