"N V "N V 18 FAMILIEBERICHTEN Willem Jan Andriessen J? Hendrik Boekhout Kees van Meerendonk Jl/ïaómoofie^ ^erscAcieresiz Corrie de Graaff Erna de Clerck-van Haelst DANKBETUIGING Wim Peter van de Velde Lizet Lafort-de Vos Paula van Gassen-Everaard Adrie Lenos Michiel David Dierings Steffy Vinke - van Dinteren lD&tfuer- ^Mmcibe-^Vermeiden zaterdag 29 augustus 2020 ZV —Af Hartverwarmend was het dat zo velen ons tijdens zijn ziekte en bij het afscheid van terzijde stonden. De belangstelling neemt het verdriet niet weg, maar geeft ons het gevoel dit niet alleen te dragen. Uit de grond van ons hart bedanken wij u voor uw steun, vriendschap, liefde, kaarten en brieven. Adrie Wilma John Charito Lance, Brad Wij willen familie, vrienden en bekenden bedanken, voor de aanwezigheid bij het afscheid van Onze oprechte dank voor de hartverwarmende blijken van medeleven die wij ontvingen na het overlijden van onze lieve ma, oma en omama Het is een troost te weten dat wij niet de enigen zijn die haar missen. Dit zal ons ook tot steun zijn in de komende tijd. Frank en Lillian Ariena en Dikky klein- en achterkleinkinderen Terneuzen, augustus 2020 Wat je in in je hart bewaart..... raak je nooit meer kwijt. Naast de mooie herinneringen aan het leven van ma, oma, oma-oma bestaat nu ook de herinnering aan haar afscheid. Bedankt voor de hartverwarmende steun en mooie woorden. Lilian, Jeanette en Jacinta Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze pa zeggen wij u hartelijk dank. Ineke f en Emiel Vander Linden-Lenos Maddy en Hubert Van Landegem-Lenos Marion en Jeroen de Maat-Lenos Caroline en Eric Picavet-Lenos Axel, augustus 2020 Wij danken iedereen voor de overweldigende hoeveelheid belangstelling, mooie woorden, prachtige bloemen, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve vader, schoonvader en trotse opa weduwnaar van Johanna Francina Dierings - Behage De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Johan en Diane Sven v Quinty Toni en Boglarka Breskens, augustus 2020 Zoveel warme woorden •<S? Zoveel troostende kaarten Zoveel fijne gebaren Hartelijk dank voor al het medeleven na het overlijden van onze lieve, sterke en positieve vrouw, moeder, schoonmoeder en oma Uw overweldigende belangstelling is voor ons een grote steun en doet ons beseffen hoe geliefd zij was. Joop Vinke Guido en Chantal, Timme, Bregje, Lobke Arnold en Marleen, Jarne, Anouk Voor de vele blijken van meeleven na het overlijden van onze lieve man, vader, schoonvader, opa en "oude"opa zeggen wij u hartelijk dank! Mevr. M. Boekhout-van Liere Kinderen Klein - en achterkleinkinderen Goes, augustus 2020 Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor de belangstelling die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder en oma Brigit en Adri Youri en Anniek Xinthia en Wesley Peter en Linda Mathijs Ruben Géén samen zijn Géén knuffel of warme handdruk Géén arm om je heen Wel telefonisch contact Wel bloemen en kaarten Wel brieven met mooie woorden Voor al deze blijken van medeleven na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder en oma willen wij u graag hartelijk danken. Berjan en Reggie Nico en Jeannet en haar kleinkinderen Sluis, augustus 2020 Voor de vele blijken van medeleven, de vele kaarten en bloemen die er waren, na het overlijden en de begrafenis van mijn geliefde vrouw betuig ik hiermede mijn oprechte dank. Het heeft mij diep ontroerd. J.M. Francke Familie Vermeulen Familie Francke Hoek, augustus 2020 Wij willen iedereen bedanken voor het medeleven na het overlijden van mijn lieve partner, onze lieve zorgzame moeder en onze trotse oma Jullie medeleven en kaarten hebben ons goed gedaan. Bram Vleugel Kinderen en kleinkinderen Yerseke, augustus 2020 DANKBETUIGING Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn vrouw, onze (schoon)moeder en oma zeggen wij u hartelijk dank. Frits, kinderen en kleinkinderen Terneuzen, 29 augustus 2020 Aardenburg, augustus 2020 Graag willen wij iedereen hartelijk bedanken voor de grote betrokkenheid, het meeleven en de steun - in welke vorm dan ook - die wij als familie hebben ervaren tijdens de ziekteperiode en na het overlijden van mijn man en onze (schoon-) vader en opa Het heeft ons allen erg goed gedaan. Familie van Meerendonk Vlissingen, augustus 2020 Ook voor de mooie woorden, prachtige bloemstukken, ontelbare kaarten, brieven en berichtjes. Het geeft ons steun en ervaren dat Peter bij velen een geliefd persoon was. We missen hem elk moment van de dag. In ons hart en in onze herinneringen zal hij altijd bij ons zijn! Anneke van de Velde-Jansen Erwin en Patricia, Keano, Nova, Ravi Pieter en Sanne V, Jens Breskens, augustus 2020

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 138