FAMILIEBERICHTEN 17 Bloeme de Ruiter-Swart Jacobus Leendert de Munck Ko Simon de Ridder Pieter Adrie Morel Piet Morel OVERLEDEN Daan DANKBETUIGING Riet van der Wal - van Buel "JM Met verdriet in ons hart, maar wel dankbaar voor wat wij samen mochten beleven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze onvergetelijke moeder, oma en overgroot oma Amsterdam, Goes, 18 mei 1940 24 augustus 2020 Joost de Ruiter Judy Goon Ruben, David Sylvia Yehuda Ben Channi Yosef, Yaakov, Sophia Yarom Sarah Yochanan Shimon Eden Esther Joyce (in herinnering) Marco Jona, Anne Linda Raphael Joël De begrafenis heeft op 26 augustus in besloten kring plaatsgevonden op de Joodse begraafplaats te Goes. Er is voor Bloeme een condoleanceregister geopend waar u uw blijk van medeleven kunt achterlaten www.afscheid.eu/bloeme-de-ruiter/ Adrianus Meyjes (9^^ Ó%Aa<a/i - Ófywöclew Van ons is heengegaan mijn lieve man, onze lieve vader en opa. Verdrietig om wat hij de laatste jaren heeft moeten doormaken, getroost met de gedachte dat hij geen pijn meer hoeft te lijden echtgenoot van Monica Anna Maria de Munck-Maas Goes, 27 juli 1941 t Goes, 25 augustus 2020 Kruiningen: Monny Goes: Alois en Tamara Amber, Quinn, Beau Oosterend (Terschelling): Anouschka en Amo Sanna, Yve Nootdorp: Arlette en Elisa josha, just, Julie Hugo de Grootstraat 3, 4416 ED Kruiningen De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Verdrietig hebben wij afscheid genomen van onze broer, zwager en oom Weduwnaar van Corrie de Ridder-de Jong Adri en Diny Tiny Jan Piet en Louisa Lenie en Ron Finus en Ria Mieke Neven en nichten Wij herdenken hen ook die hem zijn voorgegaan. Vlissingen, 20 augustus 2020 Piet vrijdag 28 augustus 2020 Sterven doe je niet ineens maar af en toe een beetje en alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je. Het is je dikwijls zelf ontgaan, je zegt ik ben wat moe, maar op een keer ben je aan je laatste beetje toe. Toon Hermans Met verdriet hebben wij afscheid genomen van onze lieverd in de leeftijd van 73 jaar. Peggy Johan en Gwen Job, Hannah en Maartje Caroline Martine en Annemieke Vlissingen, 24 augustus 2020 Mendelssohnlaan 9 4384 MP Vlissingen De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Verdrietig maar met veel fijne herinneringen aan onze (schoon)moeder, oma en omi delen wij u mee dat is overleden Sinds 2002 weduwe van Dolf Schaap 28 september 1927 24 augustus 2020 Wij zijn dankbaar voor hoe ze was: zorgzaam, gezellig, jong van geest, met gevoel voor humor en altijd betrokken bij de ander. Marion en Ed Inge en Sander, Femke, Tessa Carla en Daniël, Tim, Amy Koen en Emilie, Thijmen Vera en Henk Derk en Hannah Rob en Marjolijn Correspondentieadres: Vera Lindner - Schaap Gersteland 2 3833 CS Leusden De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Je was een rots in de branding, en koerste recht door zee. Je trotseerde storm en golven alleen...je had de wind niet mee. In alle rust is van ons heengegaan onze pa, schoonvader en opa *Breskens, Oostburg, 3 augustus 1945 23 augustus 2020 Groede: Miranda en Jan-Willem Joyce en Megan Aardenburg: Robin en Sandrine Adrien Keano Correspondentieadres: Walenstraat 36,4503 AD Groede Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. In liefde losgelaten Hoewel onze wegen nu scheiden, is ons afscheid geen vaarwel. Goede reis. Je tijd is op, je mag nu gaan. De herinnering aan jou zal blijven. Betsy Voor de vele blijken van belangstelling en mede leven in welke vorm dan ook na het overlijden van betuigen wij U onze oprechte dank Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Augustus 2020 FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een een voudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. madia l|l' fff apg r familieberichten COLOFONE-mail: familleberlchtenpzc@dpgmedla.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 45