adrz FAMILIEBERICHTEN 17 - Henk - Simon de Ridder Tannetje Douw - Hoeve OVERLEDEN Hendrikus Petrus Paulus Maria Thorn HenkThorn adrz HenkThorn Henk Thorn Sarlotta Waisapy - Wattimena Sarlotta Waisapy-Wattimena Jannetje Paulina Anna de Witte Interdum lacrimae pondera vocis habent Tranen hebben soms de kracht van woorden Na een periode van afnemende gezondheid is plotseling overleden mijn geliefde man, onze vader en schoonvader Leiden, 29 juni 1952 f Vlissingen, 21 augustus 2020 Vlissingen: Aria Thorn-Rijpkema Maassluis: Odette Thorn Wouter Sonneveld Breda: Molenstraat 29 4381 HW Vlissingen Fabienne Thorn Meggie 4 Mulan In verband met de huidige maatregelen rondom Covid-19 zal het afscheid in besloten kring plaatsvinden. Otta Usi Lotta Afgelopen zaterdag is toch nog onverwacht overleden onze moeder, schoonmoeder en oma Goes, 12 november 1929 Middelburg, 22 augustus 2020 Middelburg: Wim en Nella de Veij Histon (UK): Marleen en Jasper; Ern Correspondentieadres: Parklaan 4 4333 BD Middelburg In besloten kring hebben wij van haar afscheid genomen. Tot het einde toe zelfstandig, het leven in eigen hand houdend, is rustig van ons heengegaan onze vader, schoonvader en opa 3 januari 1941 20 augustus 2020 weduwnaar van Corrie de Ridder-de Jong Marina en Jean-Paul Ars-de Ridder Guido en Bai Thierry en Dominique Conrad en Frieda de Ridder Vicky en Angelo Sammy en Joëlle Correspondentieadres: Familie de Ridder Sint Pieterspolder 5,4553 NA Philippine De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers van het hospice Ter Reede voor hun goede zorg. Dankbaar dat wij haar zolang in ons midden mochten hebben geven wij u kennis dat voor ons toch nog onverwacht van ons is heengegaan mijn zus, schoonzus, onze tante en oud tante Weduwe van Leendert Douw Baarland, 6 maart 1929 - fGoes, 24 augustus 2020 Baarland: C. Hoeve W. Hoeve - Snoep Lydia en Huub Corina en André Achterneef en achternichten Een woord van dank gaat uit naar het verzorgend personeel van SVRZ Ter Weel, afdeling Mooie Staak, voor de goede begeleiding en de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: P. Wilhelminastraat 20,4435 AH Baarland De afscheidsdienst en de begrafenis zullen in besloten kring plaatsvinden. donderdag 27 augustus 2020 PM Ons bereikte het trieste bericht van het overlijden van onze oud-collega, tevens echtgenoot van onze collega Aria Wij wensen zijn vrouw Aria, kinderen en naaste familie alle kracht toe dit zware verlies te verwerken. Collega's van de Spoedeisende Hulpmanagement en Raad van Bestuur Adrz Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud-collega én de echtgenoot van onze collega Aria We wensen Aria, haar dochters en verdere familie heel veel sterkte toe! Collega's van de afdeling Ontvangst van het Adrz Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de echtgenoot van ons bestuurslid Aria. Wij wensen Aria, Odette en Wouter, Fabienne en verdere familie heel veel sterkte in deze moeilijke periode. Bestuur en leden PV "de Vereéniging" ADRZ Ik gebied je dus: wees vastberaden en standvastig, laat je door niets weerhouden of ontmoedigen, want waar je ook gaat, de HEER, je God, staatje bij. Jozua 1:9 - Verdrietig geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve (schoon)moeder en oma 21 augustus 1949 Malang t 24 augustus 2020 Goes Lucas Waisapy Maurice en Rentia Joshua, Alyssa Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen en de familie te condoleren op donderdag 27 en vrijdag 28 augustus van 18.00 tot 21.00 uur in de Molukse Kerk Beth Cherem, Burg. Stemerdinglaan 123A te Oost-Souburg. U wordt verzocht om de coronamaatregelen in acht te nemen. De afscheidsdienst en de uitvaart zullen in besloten kring plaatsvinden. Verdrietig nemen wij afscheid van onze plotseling overleden schoonzus, tante en lieve oma Do Marja Frans Corry Nona Bert Lien Dick Gabé Inge Benny Rachelle Neven nichten Kleinkinderen Oost-Souburg, 24 augustus 2020 COLOFONE-mail: familleberlchtenpzc@dpgmedla.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 45