t FAMILIEBERICHTEN 17 Henk Franken Nellie Prins - Janse -f Anita Breel Koosje Oostdijk-Dooms P« OVERLEDEN Met veel verdriet moesten wij afscheid nemen van mijn lieve man, mijn maatje, mijn alles Andreas Alouisius van Mieghem - André - echtgenoot van Agnes van Mieghem - Maas Hontenisse, 30 januari 1933 t Terneuzen, 23 augustus 2020 Kloosterzande: Agnes van Mieghem - Maas familie van Mieghem familie Maas André is thuis. Indien u persoonlijk afscheid wilt nemen bent u na een telefoontje welkom. Correspondentieadres: Groenendijk 141, 4587 CT Kloosterzande Het afscheid vindt zaterdag 29 augustus 2020 plaats in besloten kring. Corrie Kaijser-Schoondermark Voorgoed uit ons midden maar nooit uit ons hart. Wij herinneren Anita als een gezellige levensgenieter, echte doorzetter en bovenal betrokken en zorgzaam voor ons allemaal. Wij wensen Jakko, Nick Maartje, Manon Frenk en de naaste familie heel veel kracht en sterkte toe. Roompot collega's De zon komt op, de natuur ontwaakt maar voor ons staat de wereld even stil. Na alle fijne jaren die we samen met hem mochten beleven, hebben we geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve man, vader, schoonvader en opa echtgenoot van Jopie Franken-Dingenouts Hij overleed in de leeftijd van 78 jaar. Terneuzen: Jopie Terneuzen: Edwin en Marjolein Max 18 augustus 2020 Eemsstraat 4, 4535 EB Terneuzen De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Bedroefd hebben we kennis genomen van het overlijden van onze tante en oud-tante We zullen haar missen. We wensen kinderen, klein - en achterkleinkinderen veel sterkte. Frans f en Addie Dees - de Looff Marja en Ralf Steven en Antje en kinderen Adri en Lies Dees - Polderman Margreet en Bas Francien en Roel en kinderen DANKBETUIGING ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Na een kortstondige ziekte is, in haar slaap, overleden onze moeder en oma echtgenote van Jan Oostdijk t levenspartner Nico de Quelerey f Terneuzen, 3-3-1923 t Axel, 22-8-2020 Jaantje f Johan en Jan klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Mozartstraat 17 4571 XH Axel We nemen in besloten kring afscheid van haar. Een woord, een gebaar, de vele kaarten en de facebookberichten. Het deed ons goed. Wanneer je iemand die je liefhebt missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, na het overlijden van mijn moeder, schoonmoeder, oma en omi Marie de Bilde-Roelands Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat zij bij velen geliefd was. Een speciaal woord van dank aan Miranda Brasser(Dela) Cor en Marlies Marco en Tiroscka Xandra Quinten Hulst, Augustus 2020 dinsdag 25 augustus 2020 ZV {B0T Vaarwel André We kunnen tranen vergieten omdat hij van ons is heengegaan. Of we kunnen onze ogen en gedachten richten op het goede leven dat hij heeft geleid. Met grote droefheid maar dankbaar voor zijn leven, geven wij kennis van het overlijden van onze schoonbroer en oom André van Mieghem echtgenoot van Agnes Maas Willy en Annie Maas-Lust Gerardt en Carla Maas-Beeldens,Paul Nia en Woutt Beekman-Maas,Frans Riet en Theo Geerinck-Maas Eddyf en Christianne Maas-Willaert, Antoine John en Sila Maas-Bhola kinderen en kleinkinderen Kloosterzande, 23 augustus 2020 Wij zullen hem missen. We wensen Agnes alle sterkte toe en we zullen er voor haar zijn. Samen kanovaren naar de plaat Samen bakken en werken In de bakkerij Samen zeilen Samen een glaasje wijn Samen lekker eten, vooral die hemelse modder Samen het leven vieren Ome André, wat gaan wij jou ontzettend missen. Liefs, Chantal en Jan Wendy en Paul Robbert en Sandra Mathijs, Robin, Isa, Nlkkl, Daan, Timo en Lynn Helaas bereikte ons het bericht dat André van Mieghem, oud-bestuurslid en penningmeester van de Watersportvereniging "de Honte", zondag 23 augustus is overleden. André was een fervent watersporter. Eerst met een zeil-kano, later met een kajuitzeiljacht, type "Loper" en daarna kocht hij de laatst gebouwde "Spirit 32" waarmee hij vele vaartochten maakte met zijn geliefde Agnes. Naast het bestuurslidmaatschap verzorgde André de befaamde mosselmaaltijd na de zeilwedstrijd "de Mosselrace". Wij herinneren hem als een fijn mens en zullen hem missen. Ons medeleven gaat uit naar Agnes en verdere familie. Op vrijdag 21 augustus ontvingen wij het droevige bericht van het overlijden van onze lieve en altijd meelevende tante Wij wensen de kinderen sterkte toe met het verlies. Hoek: Cora en Teun Tollenaar-Kaijser Kinderen en kleinkinderen Terneuzen: Marianne Kaijser Terneuzen, 21 augustus COLOFONE-mail: familleberlchtenpzc@dpgmedla.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 56