Omroep Zeeland: Dit is wel de druppel Exclusief wonen aan het water 0 ZEELAND 3 Verkoop gestart Een vaste beller naar het ra dio-programmaonderdeel Zegt U Het Maar die vanwege zijn uitlatingen een kogelbrief ont vangt. Nee, dat heeft hoofdredac teur Edwin de Kort in de elf jaar tijd dat hij Omroep Zeeland leidt nog nooit meegemaakt. ,,Dit is wel de druppel. Om die reden is maan dag besloten om een uitzending te maken zonder inbreng van bellers. In plaats daarvan komt een gesprek over het thema verdraagzaamheid met psycholoog Huibrecht Boluijt en Stefano La Heijne van het Anti Discriminatie Bureau Zeeland. We willen hier even bij stilstaan." Afschuw De Kort spreekt zijn afschuw uit over de kwestie. Hij begrijpt niet waarom Vervaet wordt bedreigd. ,,Ik ken Eric Vervaet als een man die betrokken is bij Zeeland. Hij formuleert fatsoenlijk en schof feert zeker geen mensen. In Zegt U Het Maar gelden spelregels. Als ie mand over de grens gaat, bijvoor beeld door een discriminerende opmerking, dan grijpen we in. We hebben Eric Vervaet nog nooit op de vingers hoeven tikken. Dat zegt genoeg." De hoofdredacteur van Omroep Zeeland signaleert de verharding in de maatschappij ook in 'zijn' pro gramma. ,,Er is meer agressie tegen hulpverleners. Ook journalisten worden regelma tig bedreigd of het werken onmo gelijk gemaakt. Die tendens zie je terug in reactieprogramma's. Men sen zoeken sneller de grens van het betamelijke op. We moeten vaker corrigerend optreden, omdat bel lers de spelregels overtreden. Dan vragen we ze een tijdje niet meer te bellen of we kappen ze meteen af. Vrijheid van meningsuiting is een groot goed, maar ook daar zitten grenzen aan. We moeten wel fat soenlijk met elkaar om blijven gaan." Vandaag gaan de lijnen van Zegt U Het Maar weer open. waterzichtgoes.nl. Faasseraftermont dinsdag 25 augustus 2020 monddood gemaakt' Kijk op de site bij /video Kogebrief voor inbeller Omroep Zeeland Het programma Zegt U Het Maar bij Omroep Zeeland was gisteren aangepast, omdat vaste luisteraar en beller Eric Vervaet een kogelbrief heeft ontvangen. Vlnr. psycho loog Huibrecht Boluijt, Veronique Roeg en presentator Michiel van der Velde. foto boaz timmermans Prijzen vanaf €499.000 v.o.n. Op een prachtige plek aan de rand van het Goese Diep wordt Waterzicht Goes gerealiseerd. Een stijlvol apparte mentengebouw met 6 appartementen en een penthouse. Alle appartementen beschikken over ruime terrassen met uitzicht over het kanaal, de haven en/of polder. Neem voor meer informatie contact op met de makelaar via 0113-250 555 of BLOUBERG v

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 31