FAMILIEBERICHTEN 13 Anita Breel Anita Breel Anita Breel Dag lieve Anita Anita Breel Anita Breel Anita Breel Anita Breel Lieve Anita Een laatste applaus voor onze creatieve, humoristische, lieve, doorzettingsvolle en levensgenietende toneelvriendin Anita Breel Wat hebben wij gelachen met jou en wat gaan wij jou missen! Bestuur en leden 'Tot Leringhe ende Vermaeck', Veere maandag 24 augustus 2020 Drijf met de wolken dans op de zee, vlieg met de vogels een leven lang mee. Heb oog voor de ander kijk steeds om je heen, wie houdt van de mensen, is nooit meer alleen. Veel te vroeg, maar omringd door liefde, is in ons bijzijn overleden mijn lief en ons moeder Veere, 7 november 1963 Veere, 21 augustus 2020 Jakko Nick en Maartje Manon en Frenk Van Bourgondiëlaan 56 4351 NS Veere Anita is thuis. U kunt daar afscheid van haar nemen op dinsdag 25 augustus tussen 11.00 en 13.00 uur en tussen 19.00 en 21.00 uur. Als u langs wilt komen, dan horen we dat graag van tevoren via 06-53782164 (Gerrit Klein, uitvaartverzorger). Op woensdag 26 augustus vindt de gedachtenis bijeenkomst vanwege de coronamaatregelen in besloten kring plaats. U kunt de bijeenkomst volgen vanaf 11.00 uurviawww.kerkdienstgemist.nl (ZeelandA/eere). Wij willen u graag uitnodigen om in de Zanddijkseweg in Veere (vanaf de nieuwe begraafplaats richting Zanddijk) een erehaag te vormen. De rouwstoet zal vanuit de kerk omstreeks 13.00 uur bij de begraafplaats aankomen. U kunt daarna langs het graf lopen om een laatste groet aan Anita te brengen. Het is van belang dat u zich houdt aan de 1,5 meter afstandsregel van de overheid i.v.m. corona en alleen komt wanneer u geen gezondheidsklachten heeft. Lieve dappere zus en tante, we laten je los. Intens verdrietig maar voor altijd verbonden. We zullen haar vreselijk missen binnen onze familie maar zijn trots op haar wilskracht en vechtlust. Onze familiebijeenkomsten op eerste kerst zullen nooit meer hetzelfde zijn. Wim Breel f1951 In liefdevolle herinnering André Breel f1958 In liefdevolle herinnering Thijs en Els Breel Miranda en Edward Jochem, Michiel Martijn en Irma Jan en Huberdien Breel Remco en Emmie Ashley en Aswin, Amber en Ronnie, Rik Sandy en John Joey Ko en Els Breel Kim en Maarten Eli Willem Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve, levenslustige schoonzus Zo dapper en vol goede moed heeft ze tot het laatst tegen deze ongelijke strijd gestreden. Wij wensen Jakko, Nick en Maartje, Manon en Frenk en de familie Breel heel veel sterkte met dit grote verlies. Aad en José Wisse-van der Moere Ronald en Daniëlle Jessica en Martijn, Jasmijn en Elena staar net zo lang uit over zee, tot je haar glinstering weer in je ogen kunt sluiten. Het gemis mag je voelen, ga kopje onder in jezelf Verdrietig om wat niet meer is, en er nooit meer zal zijn. dankbaar voor wat het was en altijd zal blijven. Erika en Ad Irene en Arjan Jeroen en Ilse, Norah Dennis en Kirsten Rowena en Kees Jesper en Fleur Wessel Mun dotje ik lief jou van hier tot ....altijd xx Pee Soms zou je willen dat gisteren nooit voorbij ging omdat vandaag alles zo anders is. Wij wensen Jakko, Nick, Manon en de naaste familie heel veel kracht en sterkte en dat de mooie herinneringen je veel troost mogen bieden. Robert, Bianca, Michael en Robbie. 1'Als alles is gezegd, blijft alleen liefde over Onze lieve, levenslustige vriendin is overleden. We zijn dankbaar voor de vriendschap, die al bestaat vanaf onze jeugd, waarin we lief en leed hebben gedeeld. We zullen haar missen in onze vriendinnengroep. We wensen Nick en Maartje, Manon en Frenk, Jakko en kinderen en overige familie heel veel sterkte toe. Connie Verhage Anneke Besuijen Joke Vader Anja Coppoolse Verdrietig, maar met respect voor de moedige strijd, hebben wij afscheid moeten nemen van ons oud-bestuurslid We zullen Anita herinneren als Gezellig, sociaal en altijd behulpzaam Wij wensen familie en vrienden veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Bestuur Oranje Vereniging Veere Eli, Elian, Jack, Kelly, Leo, Maaike, Nick, Olivier, Ronnie, Roy Wat is dit ontzettend oneerlijk. We gaan je enorm missen! Jopie en Dies Sander Mark en Evelien

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 41