van hun keuze O Hebbedingen cc z z Voor minder dan €10 Voor een gouden moment Gevonden op Gaspedaal.nl TECH Op zijn Grieks LU O LU LU LL O LU N LU —3 CC O O Porsche 911 3.6 Carrera 4S 2003 1144.324 kilometer €32.996 van een andere Porsche. ,,Mijn échte droomauto is een klassieke 912. Toen ik daar onlangs mee reed werd ik op slag verliefd op alle authentieke details: de chromen accenten, de ouderwetse stoe len, een klassieke radio met die schattige knopjes, dat grote stuur.'' Het mooiste aan zo'n oude auto vindt Jennifer dat je moet werken onderweg: ,,Het sturen gaat zwaar, het schakelen is even wennen, maar het is gaaf dat je er nog moeite voor moet doen. Daarmee vergeleken zijn moderne auto's toch een soort botsautootjes: je geeft gas en je gaat er vandoor. Dat stoeien met een oude auto geeft toch meer voldoening. Jam mer voor Jace, maar die 912 gaat er ko men.'' 11 Games, gadgets, apps: techjournalist Anton Damen tipt elke maandag de leukste en beste die hij tegenkomt. als het zo wordt geserveerd. In de game A Total War Saga: Troy duik je achter je pc in de Griekse klassieken en trommel je als legendarische held een troepenmacht op. Daar komen strategisch inzicht, geduld en managementskills bij kijken. En in deze overtreffende trap van Risk ook een beetje geluk, want de kunstmatige intelligentie van de vechtjassen is niet altijd even scherp. Bluetooth bril Spookrijder gesignaleerd EEN GOED MOMENT OM DE VERKEERSAPP flitsmeister te installeren of te updaten, want sinds kort waarschuwt die niet alleen voor flitspalen, maar ook voor spookrijders (ook als je dat zelf bent!). De app is gratis, maar wil je de waarschuwingen met een zachte 'g' horen, dan kun je voor €4,49 ook het net gelanceerde Brabo-soundpack aanschaffen. Keigezellig. Tandje sneller IK GA OP VAKANTIE EN NEEM MEE... een tandenborstel. Nou ja, een Y-Brush. Een poetsbeurt met dit bijzondere gadget duurt slechts tien seconden. Het is wel even wennen om in dit bitje te bijten en tijdens de reiniging wat kauwbewegingen te maken. Het voelt fris, maar we zijn be nieuwd of de mondhygiënist bij de controle straks verschil ziet. FasTeesH, de Franse firma achter deze opmerkelijke kickstar terhit, zweert dat deze revolutionaire borstel is ontworpen in nauwe samenwerking met tand artsen. Er zijn ondertussen ook al copycats ge signaleerd, maar volgens de makers is de Y- Brush de enige met nylon haartjes. Te koop voor €129 via y-brush.com. GO MAANDAG 24 AUGUSTUS 2020 111 s S H>v«RU Als kind had je plakplaat jes, als volwassene heb je deze afwasbare, gou den tatoeages. Ze zijn bedoeld voor je nagels of je huid, maar ze kun nen ook op servies wor den aangebracht - in dat laatste geval mogen ze niet met voedsel in aanraking komen. De makers van botanica.com geven je de keuze: of een groot statement maken van bladeren, bessentakjes en bijtjes bij elkaar of je verspreidt de onderde len van tattoo 'Wildflo- wer' over je lichaam. Gezien voor €6,90. Volgens sommige liefhebbers is deze 911-generatie de minst ge slaagde van alle types die er be staan van deze beroemde Duitse sportwagen. Met deze '996', ge maakt van 1997 tot 2006 en herken baar aan de spiegelei-koplampen, rijd je op een alleszins betaalbare manier toch een 911. Prijzen voor de lichtst gemotoriseerde Carrera be ginnen bij 20.000 euro. Deze ster kere 4S (met vierwielaandrijving en het bredere koetswerk) is mede zo aantrekkelijk geprijsd vanwege de hogere kilometerstand. Jennifer Dorrius: ,,Ik zou het leuk vinden om andere vrouwen te ontmoeten met dezelfde voorliefde voor een Porsche.'' fotos jan kok Chevrolet Corvette 6.0 V8 2005 30.440 kilometer 37.450 Heel wat anders dan een Porsche 911, maar de Chevy Corvette mag zichzelf minstens zo iconisch noe men. Deze Amerikaanse krachtpat ser is schappelijk geprijsd. Dan heb je wel een rasechte sportwagen met een V8-motor. De aanschafkosten zijn nog wel te overzien, maar brandstofverbruik en onderhouds kosten kunnen aantikken. Het interi eur is bovendien niet zo strak ge bouwd als dat van de 911. De Cor vette (dit is het type C6, geprodu ceerd van 2005 tot 2013) zet daar wel een verrassend scherp rijge drag, uitneembare dakpanelen en een heerlijk ondeugende motor sound tegenover. GESCHIEDENIS IS ALLESBEHALVE STOFFIG Huawei maakt smartphones, laptops en nu dus ook eh... zonnebrillen? Nou ja, de Chinezen stopten hun tech in de brillen van het Koreaanse merk Gentle Monster. Daarmee hebben ze een maf zomergad- get. Via bluetooth koppel je het aan je smartphone en luister je draadloos naar muziek. Binnenkomende gesprekken neem je op door op het montuur te tikken. (€300, Nederlandse webshop Huawei) MEER INFO: Kijk op tweakers.net

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 39