Reggie/den/Oy FAMILIEBERICHTEN 19 Bep de Kooning Ko Kasse Charles Bokhove Wilhelmina Wouters Maatje de Kok - den Herder Frans de Nooijer 18 november 1957 t Veere, 19 augustus 2020 Ko Kasse Ko Kasse "Het is stil in de weg" Ko Wat zullen wij jou missen! Wij wensen Tess en Mandy veel sterkte toe de komende tijd. Arjan en Irene Ard en Marthine en kinderen Ko Kasse Je stond altijd voor ons klaar Overal had jij een oplossing voor Een vriend om nooit te vergeten Ko Kasse Wij wensen Tess en Mandy veel sterkte toe in deze moeilijke periode Charles en Jacqueline Poppe Thijs en Annemarie van Dijk Johnny Alewijnse Adrie en Anja van de Worp Edwin en Cindy Scharloo Erwin en Conny van Horssen Peter en Astrid Marinissen Marcel en Miranda van Hee Ralf en Ellen Niewiadomski Jan en Irene de Visser Remco en Emmie Breel Arjen de Visser Walter en Karin Ovaa Willem Louws Kim Machielsen Martin en Elvira Wisse Harm en Sylvia Wisse Jan en Marianne Poppe Martin Kik Bojan en Andrea Dekker DANKBETUIGING "Het lev&rv U- no# steeds* de/ moeite/ waard/. Ihgeefhetlever/eer/tCer/." Voor uw belangstelling en hartelijk meeleven na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overoma Willen wij u van harte bedanken. Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Lewedorp, 14 augustus 2020 Jan van Eijkeren Hartverwarmend waren de vele blijken van medeleven die tijdens zijn ziekte mocht ervaren. Wij als familie willen iedereen bedanken die ons na zijn overlijden tot steun en troost zijn geweest. Marleen Temmerman Jannet en Peter Lia en Jan Geert, Sophie, Rick en Rien Nieuw- en Sint Joosland, augustus 2020 zaterdag 22 augustus 2020 PM Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze geliefde zus, schoonzus en tante Echtgenote van Jo de Poorter Wij zullen haar missen. Namens familie de Kooning Je hebt zoveel wedstrijden gewonnen, zoveel overwinningen! Maar helaas was deze nare ziekte te sterk en heb je ervan verloren. Mijn lieve man en mijn lieve papa Veere, Tess Mandy Whiskey Correspondentieadres: Zanddijkseweg 7 4351 SH Veere In verband met de corona-maatregelen zal de crematie in besloten kring plaatsvinden. Na een lange periode van ziek zijn is overleden onze broer, zwager en vriend We wensen Tess en Mandy sterkte met dit grote verlies. Bram en Ina Kasse Anke Kasse, David Nijsse Els en Hans Keijmel Neven en nichten Wij verliezen een goede vriend. Wij wensen Tess en Mandy veel sterkte en kracht toe met dit grote verlies. Wim en Susan Adrie en Sien Adrie en Caroline Piet en Lis Adrie en Sonja Jan en Ria We zijn verdrietig, maar dankbaar voor de jarenlange vriendschap. We zullen je gezelschap gaan missen. Je hebt er alles aan gedaan, maar deze race kon je niet winnen. Henk en Mineke "Er is een Amsterdammer doodgegaan Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, ons vader en opa Amsterdam, 14 november 1950 t Middelburg, 18 augustus 2020 Dien Bram Marcel Jaco Splinter en Larissa Sterre Sylvia en Arjan Faye, Josie Correspondentieadres: Gerbrandijlaan 58, 4333 BL Middelburg De crematieplechtigheid wordt gehouden op woensdag 26 augustus om 14.00 uur in de aula van crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk3. Aansluitend kunt u de familie condoleren in de koffiekamer van het crematorium. "Met een traan neem ik afscheid, kus de grond en ga" AdK Wij zijn diep ontroerd en voelen ons gesteund door alle woorden van troost, op welke manier dan ook, na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Hiervoor willen wij u hartelijk bedanken. Een extra woord van dank aan het personeel van 'De Binnenhaven' te Nieuw- en Sint Joosland voor de liefdevolle verzorging. Saar Kodde-Marijs, kinderen en kleinkinderen Middelburg, augustus 2020 Voor het delen van uw herinneringen en de warme belangstelling die wij mochten ontvangen en ervaren na het overlijden van Wij willen iedereen hiervoor hartelijk bedanken. Nel Mare Bart Ingeborg Nynke Guus Mendel Carlijn Augustus 2020 Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor de belangstelling die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, vader en opa Familie van Eijkeren Hansweert, augustus 2020 Wij bedanken u voor de hartelijke blijken van meeleven tijdens haar leven en na het overlijden van onze lieve tante Neven en nichten Van de Woestijne-Wouters Neven en nichten Wouters-Boone Middelburg, augustus 2020

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 47