-Martien- Martinus Goense Martien Goense Matty Po le ij - van de Vrie Matty Poleij - van de Vrie Matty Poleij - van de Vrie Matty Poleij - van de Vrie Connie van Pamelen-van Langeraad Cornelia Tannetje Adriana van Langeraad Comie Teuntje Pieternella Korsuize - Tea - Degene die ik liefheb verlaat ik om degene die ik liefhad terug te vinden Intens verdrietig, maar dankbaar dat hem verder lijden bespaard is gebleven, is najaren van afiiemende gezondheid overleden onze lieve vader en opa Sinds 4 juli 2020 weduwnaar van Maria Cornelia Goense - Vermue in de leeftijd van 84 jaar. In liefdevolle herinnering: Jan Goense Ovezande: Jeanet en André Traas - Goense Romy Meike en Philip Onze dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van SVRZ NieuwSande, woning 2, voor de liefdevolle verzorging. 20 augustus 2020 Correspondentieadres: Strobbelhoekstraat 20,4441 BE Ovezande Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op maandag 24 augustus van 19.00 tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum van Uitvaartzorg van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De uitvaartdienst en crematie zullen in besloten kring plaatsvinden. Met veel verdriet in ons hart hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve broer, zwager en oom. We wensen de familie heel veel sterkte toe. Familie Goense Neven en nichten j Mijn lieve schat, mijn alles wat ik had. Bedankt voor al je liefde en geven. 't Zal zwaar zijn zonder jou te leven. Intens verdrietig omdat ik haar moet missen, maar dankbaar voor alle liefde waarmee zij mij omringde en met grote bewonderingvoor haar optimisme tijdens haarziekte, heb ik afscheid moeten nemen van mijn innig geliefde schat Maatje Pieternella Kapelle, 16 april 1960 f Yerseke, 20 augustus 2020 Echtgenotevan Jos Poleij Oude Torenstraat 19,4401EH Yerseke ln een dankdienstvoorhaar leven, geleid doorj^ ds. WJ. van de Griend,-neem ik met genodigden op donderdag 27 augustus om 13.30 uur in de Hervormde Kerk te Yerseke afscheid van Matty. Na afloop van de dienst is er omstreeks 14.20 uur gelegenheid een erehaag te vormen bij de uitgang van de kerk. Daarna begeleiden wij Matty naar de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Matty hield van bloemen. Wilt u één bloem voor haar meenemen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in verenigingsgebouw "De Haven", Paardenmarkt 8 te Yerseke. Houdeft van is laten gaan, hoe moeilijk het ook is. Verdrietig, maar met veel mooie herinneringen, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve dochter en onze geweldige zus, schoonzus en tante W. van de Vrie - Slabbekoorn H. A. van de Vrie f 01-07-1990 Piet en lngrid van de Vrie Jacqueline enjeroen Huub en Michelle Hans en Kyra vaJi de Vrie Jelle en Danique Maarten Maud 20 augustus 2020 jy gaf zoveel gezelligheid zoveel vriendschap zoveel positiviteit wij hebben nu zo weinig woorden maar zoveel verdriet Vfoj zijn heel verdrietig dat wij afscheid moeten nemen van onze lieve schoonzus en tante We zullenje missen Veel liefde en sterkte voor Jos Maijan en Kees de Groene - Poleij Jan-Kees en Corina Poleij - Ridderhof Paul en Audfey Poleij - Aspeslagn Nichten en nevert Als een bloemenveld vol kleur Als de zon zo jèl Een herinnering zo dierbaar ln gedachten geen vaarwel 20 augustus 2020 Soms zou je willen dat gisteren noo it voorbij ging Omdat vandaag alles zo anders is Met veel verdriet, maar met grote bewondering voor haar wilskracht, kebbenwij afscheidmoetennemenvanonze lieve vriendin Ko en José Goeman Henk en Adriënne Zuidwég _jV Bart Mireille Koster en ehris Sinlee Jan Schot en Sanja Puric Hans en Carmen Dhooge En kinderen te** Je leven hier op aarde is voltooid, je hebt geleerd wat je hier leren mocht, je hebt gegeven wat je van binnenuit te geven had. geboren 26-05-1958 - overleden 19-08-2020 "Ik kek een mooi leven qekad. jlef was alleen te korf..." Connie 1 'Jfr ««jg'iy Ga maar en laat los. Je was zoveel meer dan een zus en onze tante. We zijn dankbaar dat we altijd bij jou terecht konden. We laten je los met de wetenschap dat we je liefhebben. Cathy Jansen-van Langeraad-Rinus Jansen Daniëlle-Walter, Mara, Jonie Michelle-Monique Inge-Jeffrey Rik Eveline-Sander, Bente, Siebe Roland-Djamella Tot het laatste wilde je leven, door een sterke wil gedreven. Je geest was nog op volle kracht, maar over je lichaam had je geen macht. Alle liefde, vrolijkheid en energie die je hebt gegeven, blijft voor altijd in ons voortleven. Vlissingen, t Breskens, 26 mei 1958 19 augustus 2020 Echtgenote van Ron van Pamelen Breskens: Ron Beverwijk: Jan-Kees en Cynthia Seb, Fenna, Ties Bischheim (Fr.): Sharon en Klajdi Julia Geheel naar de wens van Connie zullen we in besloten kring afscheid van haar nemen. Correspondentieadres: Middendijk 2,4511 PH Breskens. Tu sais, je n'ai jamais été aussi heureux que ce matin-lè nous marchions sur une plage un peu comme celle-ci - Joe Dassin - L'Ete Indien - Met uitzicht op de zee, heb je gelukkig op het eiland geleefd. Bedankt voor al onze mooie momenten. We houden voor altijd van je zoals de eindeloze golven van de zee. Intens bedroefd, maar dankbaar terugkijkend naar alles wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van onze dochter, partner, zus en tante. Kortgene, Vlissingen, 15-12-1958 12-08-2020 Yann Stroobant Marie Caroline Henk Korsuize t en Janna Korsuize-Van Liere Evert en Ina Nijholt Richard De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 46