Johnny Johnny Forrer Johnny Forrer Pieter Jacob Vermare Johnny Forrer J J Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Raymond van den Boorn Raymond was vanaf de start betrokken als vrijwilliger van de Ruilwinkel in Goes. We wensen zijn vrouw Nellie en verdere familie veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Medewerkers van Ruilwinkel Goes Je ging veel te vroeg en veel te snel Je gafons al zoveel mooie herinneringen En nad nog zoveel moois in het verschiet Johnny Forrer Wat gaan we je missen Vlissingen: Opa en Oma Beemte Broekland: Marjelle en John Julie en Isabelle West Souburg: Nel 19 augustus 2020 Met groot verdriet en diepe verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze zeer gewaardeerde medewerker en collega Johnny was sinds september 2012 bij ons in dienst. Hij begon als leerling monteur en heeft zich opgewerkt tot eerste monteur en APK keurmeester. De laatste maanden werkte hij aan de opbouw van nieuwe trucks. We verliezen in hem een bekwaam en toegewijd medewerker en collega. Hij zal ontzettend gemist worden. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn partner Iren en verdere familie. We wensen hen veel sterkte toe met dit grote verlies. Directie/ Medewerkers en oud-medewerkers Kraker Truck SLTrailer Care B.V. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van Medewerker van Kraker Truck &L Trailer Care B.V. We zullen hem missen. We wensen zijn familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Directie/ Medewerkers en oud-medewerkers G. Bosman Transport Nisse B.V. Het overlijden van heeft ons zeer geschokt. Er is ongeloof en veel verdriet. Wij wensen Iren, familie en vrienden veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Namens High [andgames team MC Nozems 'So close, no matter how far Couldn 't be much more from the heart Forever trusting who we are And nothing else matters' Wij zijn verbijsterd en diepbedroefd door het plotselinge, vroegtijdige overlijden van Johnny Forrer 25 oktober 1993 -19 augustus 2020 Onze gedachten zijn bij Irèn en alle familie en vrienden die hij achterlaat Adrie Vermeulen-de Jonge alle kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Johnny Forrer wij zijn vol ongeloof en hebben enorm veel verdriet omdat jij ons veel te vroeg hebt verlaten. Wij herinneren ons Johnny als beresterke gozer die vooral ook lief en sociaal was en we koesteren de vele mooie momenten die we samen hebben meegemaakt. We wensen alle dierbaren veel sterkte bij het verwerken van dit enorme verlies. We zullen je nooit vergeten. Rust zacht lieve John Je vrienden van KV Atlas Geschokt en verdrietig zijn wij door het veel te vroege overlijden van onze buurman Johnny Forrer Hij was stoer, sterk en behulpzaam. Wij wensen alle dierbaren en familie ontzettend veel sterkte. Ritthem: Jannie Moelker Hanco, Miranda, Geert en Marijn Peter, Martine, Maaike en Thomas Lex, Marlous en Feline Els en Frank Mien Filius Marcel, Wilma, Renée, Eline en Rick Piet en Ella Pascal en Lilian "Er is een boom geveld, hij zuchtte ruisend nog vol zomerwind" Je was een stille kracht in ons bestuur, we zullen je handigheid gaan missen. Johnny Forrer Bestuur Oranjevereniging "Oranje Boven" Art, Elma, Jelle, Jeroen, Johan, Lenny, Rob Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het, veel te vroeg, overlijden van onze oud-korfballer en dierbare vriend Johnny Forrer We koesteren onze mooie momenten samen, op en rond het veld. Om ze voor altijd in ons hart te bewaren. Bedankt voor je inzet en liefdevolle vriendschap. We wensen alle dierbaren heel veel sterkte met de verwerking van dit enorme verlies. Namens de leden en het bestuur van KV Atlas Het leven is geleefd, Met telkens nieuwe moed, Verbazingwekkend krachtig, Het is op. Zo is het goed. Verdrietig, maar vol goede herinneringen en dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, nemen wij afscheid van onze lieve vader en opa. Hij is nu bij zijn geliefde Jo. Piet Sinds 24 oktober 2016 weduwnaar van Johanna Catharina Vermare-Knopjes Driewegen, 15 augustus 1929 Heinkenszand, 20 augustus 2020 Alex Lotte Joost Jeroen en Ilona Jerom en Noor Eliza en Björn Correspondentieadres: Kamilleplein 28, 4451 LB Heinkenszand Pa is thuis opgebaard. U kunt afscheid nemen op maandag 24 augustus van 19.00 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst en crematie zullen in besloten kring plaatsvinden. U kunt de afscheidsdienst op 25 augustus vanaf 10.00 uur beluisteren via kerkomroep.nl (Dorpskerk Heinkenszand). man van: zoon van: schoonzoon van: broet/ zwager en oom van: Iren Forrer - Vermeulen Walter en Willeke Wim en Kitty Martina en Tom Nick en Marleine Toon, Cuusje Lars en Hanneke Olivia Zandweg 8 4389 TK Ritthem Johnny is thuis in zijn vertrouwde omgeving, wilt u afscheid van hem nemen kan dat/ maar graag eerst even bellen met Niek om een afspraak te maken: 06-10761503. In verband met de huidige regelgeving zal de afscheidsbijeenkomst in besloten kring plaatsvinden en kan dus niet iedereen hierbij aanwezig zijn. Voor diegenen is er gelegenheid om de dienst te volgen via livestream. Deze link kan aangevraagd worden via n_vmn@hotmail.com tot uiterlijk maandag 24 augustus tot 12.00 uur. nemen bestaat n ik ga wel maar je niet mijn [l 6f, je moet mz (J€/oOPfl al doet het pijn. Johann Ulrich *25 oktober 1993 - f 19 augustus 2020

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 45