Johanna JAndrina Jobse-%aCdoon Johanna Andrina Joèse Ko Kasse Jan de Schrijver FAMILIEBERICHTEN 17 OVERLEDEN Cornelia Tannetje Adriana van Langeraad Connie Connie van Pamelen-van Langeraad "Ik heb em mooi leven gehad flef was alleen f& korf..." Connie Veere, t Veere, 18 november 1957 19 augustus 2020 Chriótianne j^uben ^errarenó Qnó Chrió Irene de Schrijver Ploon Boedingt Anja Anja Anja Jobse-Kaldoon zaterdag 22 augustus 2020 Tot het laatste wilde je leven, door een sterke wil gedreven. Je geest was nog op volle kracht, maar over je lichaam had je geen macht. Alle liefde, vrolijkheid en energie die je hebt gegeven, blijft voor altijd in ons voortleven. Vlissingen, Breskens, 26 mei 1958 19 augustus 2020 Echtgenote van Ron van Pamelen Breskens: Ron Beverwijk: Jan-Kees en Cynthia Seb, Fenna, Ties Bischheim (Fr.): Sharon en Klajdi Julia Geheel naar de wens van Connie zullen we in besloten kring afscheid van haar nemen. Correspondentieadres: Middendijk 2,4511 PH Breskens. Ga maar en laat los. Je leven hier op aarde is voltooid, je hebt geleerd wat je hier leren mocht, je hebt gegeven wat je van binnenuit te geven had. Je was zoveel meer dan een zus en onze tante. We zijn dankbaar dat we altijd bij jou terecht konden. We laten je los met de wetenschap dat we je liefhebben. geboren 26-05-1958 - overleden 19-08-2020 Cathy Jansen-van Langeraad-Rinus Jansen Daniëlle-Walter, Mara, Jonie Michelle-Monique Inge-Jeffrey Rik Eveline-Sander, Bente, Siebe Roland-Djamella Je hebt zoveel wedstrijden gewonnen, zoveel overwinningen! Maar helaas was deze nare ziekte te sterk en heb je ervan verloren. Mijn lieve man en mijn lieve papa Tess Mandy Whiskey Correspondentieadres: Zanddijkseweg 7 4351 SH Veere In verband met de corona-maatregelen zal de crematie in besloten kring plaatsvinden. 0{jl)e hadden nog zoveel willen praten en leuke dingen met je willen doen Jiet kan helaas niet meer en het wordt nooit meer zoals toen Intens verdrietig en nog niet geheel beseffend wat haar en ons is overkomen, hebben we te vroeg afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze liefste moeder en onze allerliefste oma echtgenote van Rinus Ruben Lamswaarde, 6-1-1956 f Leiden, 17-8-2020 Rinus Luc en Rachel - Mette, Elke Harold en Sylvia - Teun, Dries Monique - Siem, Silvijn dochter van Piet Serrarens en Wieske D'Hooghe t Cloosterstraat 54 4587 CE Kloosterzande Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. Zo onbegrijpelijk, zo'n groot gemis. Intens verdrietig moeten wij afscheid nemen van: Mijn lieve dochter, onze zus, schoonzus en super-tante Pa Serrarens Ma - in liefdevolle herinnering - Jeanine en Jos Bart Maike en Freek - Fabian, Casper, Anne-Fleur Jos en Ingrid Ronny - in liefdevolle herinnering- en Loes Chaira en Wouter Aimée en Mischa - Niobe, Moéra Marscha en Erwin - Jasper, Meike Rosita en Paul Michelle en Michel - Gijs, Ties Maarten Monique Tanja en Sander - Lizzy Roy en Mireille - Elin, Seb Hoe gaat het vandaag in niemandsland Zie jij ons staan in de mist, in de zon Wacht je op mij in niemandsland Dankbaar maar met veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van mijn man, onze vriend en maatje, vader, opa en overgrootvader echtgenoot van getrouwd geweest met Hontenisse, 27 mei 1935 t Hulst, 18 augustus 2020 Irene Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Milockstraat 35 4561 GZ Hulst De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. 'Ik ben het brood dat leven geeft' Johannes 6:35 In geloofsvertrouwen dat de dood het einde niet is, is van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en trotse oma Goes, t 's-Heer Arendskerke, 3 mei 1963 18 augustus 2020 Ahmed Robin en Denise, Liz, Zoë Carmen en Ronald, Jason, Diego Ceasartt Correspondentieadres: Deestraat 20,4458 AJ 's-Heer Arendskerke Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op zaterdag 22 augustus van 13.00 tot 16.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De dienst in de kerk wordt op dinsdag 25 augustus in besloten kring gehouden. Omstreeks 14.00 uur zal de begrafenisplechtigheid plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Noordweegseweg te 's-Heer Arendskerke. U bent van harte uitgenodigd hierbij aanwezig te zijn. Na afloop is hier gelegenheid tot condoleren. Wanneer u uw herinneringen aan Anja met ons wilt delen dan kan dat via het online condoleanceregister: www.memori.nl/anja-jobse-kaldoon De HEERE kent degenen die de Zijnen zijn Op Zijn tijd en wijze is door de HEERE uit ons midden weggenomen onze innig geliefde dochter, zuster, schoonzuster en tante echtgenote van A. Kaldoon in de leeftijd van 57 jaar. I. Jobse J.J. Jobse-van Beveren Conny Filius-Jobse Leo Filius Matty Jobse Bert Meering Sjaak Jobse Karin Jobse-den Breejen Neven en nichten 18 augustus 2020 Anjelierstraat 2 4461 PP Goes "Just when the caterpillar thought the world was over, she became a butterfly." Stil en verdrietig zijn wij om het overlijden van onze collega Wij wensen haar familie veel troost en sterkte toe met dit grote verlies. Namens medewerkers, vrijwilligers en cliënten van Stichting Ouderenzorg Noord-Beveland, Jolanda Meijer, directeur/bestuurder.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 135