Stroopwafels 24 MEDIA CULTUUI ANGELA KIJKT TV ZANGER ACTIVIST Er is deze zomer geen ontsnappen mogelijk aan Watermelon Sugarvan Harry Styles (26). Die heeft sinds deze week zijn eerste nummer 1-hit in de VS. Een profiel in vijf delen. Quote van de dag Je kunt het vergelijken met een spreekuur bij de dokter Het was zonder twijfel het tv-moment van de maandag: het barbecuepartijtje van Eva Jinek en Henk Krol. Alleen lagen geen hamburgers en worstjes op de gloeiende kooltjes, maar gingen de billetjes van de voorman van de Partij voor de Toekomst op de grill. Ik kon me niet aan de indruk onttrekken dat Krol dit oververhitte onthaal niet helemaal had verwacht. Maar hij is de rotste niet, weten de door gewinterde tv-kijkers maar al te goed. Of het nu een potje beachball is, de deur opendoen in badjas of de confrontatie aangaan - zolang er camera's draaien, doet Henk gezellig mee. Dus ook als er verbaal een stevig robbertje gevochten moet wor den, schreeuwend of niet. want dat deed Eva ook - van 43 euro aan stroopwa fels bij zijn voormalige partij 50Plus. Of nee, geen declaratie, een donatie aan de partijkas. Dat is min of meer hetzelfde. Want een donatie kon hij weer aftrekken van de belasting. Maar dat heeft hij niet gedaan, zegt Henk. Eva eiste zijn belastingaangifte op om dat te controleren. Dat vond Henk geen en kel probleem, alleen had hij die toevallig niet in zijn binnenzak zitten. Daarna werd het een wel- les-nietesspelletje over alle ruzies waar Henk de laatste tijd 'toevallig' de spil van is. Je zou als kijker willen dat elke discussie aan talkshowtafels zo betrokken en recht voor z'n raap gevoerd werd. Ook die over - ik noem maar iets - de rellen die sommige binnensteden momenteel teisteren. Maar nee, zodra het woord Marokkanen dreigt te vallen, doen zowel politiemensen, pre sentatoren als veel tafelgasten ineens collectief een wedstrijdje om de hete brij heen draaien. Laten we vooral niet man en paard noemen, want voor je het weet trekt er weer een groepering de racisme- kaart. Nee, dan stroopwafels, dat is veilig. Dat brengt me terug bij Henk en Eva. Die wil ik hartelijk bedanken voor een vermakelijk kwar tiertje. Er kwam eindelijk weer stoom uit de tv, en dat was alweer te lang geleden. Je kunt erover twisten of het terecht was dat Eva als een Razende Roelie tekeer ging tegen Henk. Maar ach, net terug van vakantie wil ze even haar visitekaartje afge ven, dat herken ik. En Henk kan het hebben. Die bezit een dikkere teflonlaag dan Mark Rutte, en zijn achterban is nóg trouwer dan de apostelen van Maurice de Hond. Ik verheug me nu al op de beelden van Eva die zich over de belastingpapieren van Henk buigt en alle aftrekposten langsloopt. Kom op, de kooltjes gloeien nog. woensdag 19 augustus 2020 Aniston en Pitt samen Miljard voor Potterfilm DEEL 1 Persoonlijk DEEL 2 Muziek DEEL 3 Solo Robbie Williams voor spelde het al in 2012, toen One Direction nog volop bezig was: die Harry Styles zou wel eens zijn opvolger kunnen worden. Dat was goed gezien door Williams, die zelf als 21-jarige had op gekeken tegen George Mi chael en zich op zeker mo ment heilig had voorgeno men diens plek aan de top in te nemen. De overeenkomst tussen de drie is: allemaal kwamen ze voort uit een boyband. Styles zat niet lang stil na het einde van One Direc tion. Zijn debuutsingle Sign of the Times, van zijn eerste album genaamd Harry Styles, werd meteen een dikke hit. Dat jaar toonde Styles zich ook van een an dere kant, als acteur in de veelgeprezen oorlogsfilm Dunkirk. Vorig jaar bracht hij met Fine Line zijn tweede album uit, waarvan de sin gle Lights up in Nederland weinig deed, maar in Enge land wel een hit was. Ook zijn huidige zomerhit Wa termelon Sugar, naar verluidt een verwijzing naar orale seks, staat op dat album. In de VS voert Styles ermee de Hot 100 aan, in de Top 40 moet hij op dit moment alleen nog Savage Love van Jason De rulo en Jawsh 685 boven zich dul den. Harry Styles werd op 1 fe bruari 1994 geboren in Bromsgrove, een kleine stad ten zuidwesten van Bir mingham. Hij heeft een zus, Gemma, journalist en ruim drie jaar ouder. Styles ouders Anne en Desmond scheid den toen hij 7 was. Broer en zus gingen met hun moeder wonen in Holmes Chapel, waar moeder in 2013 her trouwde en Styles' muzikale loopbaan begon. Stiefvader Robin Twist overleed in 2017 aan kanker. Met zijn echte vader heeft Styles al tijd contact gehouden. Styles had een aantal korte romances, die de showbizz- bladen met interesse volg den. Zo kwamen zangeres sen Taylor Swift en Rita Ora langs, evenals model Cara Delevigne en de dit jaar overleden tv-presentatrice Caroline Flack, vijftien jaar ouder dan de toen 17-jarige Styles. Voor zover bekend is Styles nu vrijgezel en pen delt hij tussen zijn wonin gen in Londen en New York. aanmoediging om zijn talent te ontdekken. Het eerste liedje dat hij ermee opnam, was The girl of my best friend van Elvis. Als leerling van de Holmes Chapel Com prehensive School zong Styles in het bandje White Eskimo. Het leidde tot zijn individuele auditie voor de Britse X-Factor in 2010. Styles was 16, zong Isn't she lovely van Stevie Wonder en Stop crying your heart out van Oasis. Juryleden Simon Cowell en Nicole Scherzinger koppel den hem aan vier andere deel nemers aan de talentenjacht. De gelegenheidsband One Di rection schopte het dat seizoen tot de derde plaats, en een im mens populaire boyband was geboren. Tot 2016 veroverde One Direction wereldwijd de harten van voornamelijk tie ners met nummers als Live while we're young en One way or another. Nadat Zayn Malik in 2015 al uit de band was gestapt, stopten de andere vier er een jaar later ook mee. Waar ging het over? Een declaratie van Krol - of laat ik hem maar gewoon Henk noemen, PC FILM Brad Pitt en Jennifer Aniston gaan voor het eerst sinds hun scheiding sa menwerken. beiden doen mee aan een Live Table Read van de film Fast Times at Ridge- mont High. De opbrengst ervan gaat naar een goed doel. FILM Harry Potter en de Steen der Wijzen gaat snel de miljard dollar aan opbrengst uitbioscoop- kaartjes aantik ken. Dat komt doordat de film opnieuw in bios copen draait, onder meer in China. De teller staat nu op zo'n 998 miljoen. ■u O Robbie Williams zag het al ver voor Watermelon Sugar: Harry Styles kan wel wat Alexander van Eenennaam - Frank Visser over zijn nieuwe programma: Mr. Frank Visser: wordt u al geholpen De vijf jon gens van de boyband One Direction, met Harry Styles (tweede van rechts). Styles kreeg van zijn opa een karaoke- machine, een

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 24