FAMILIEBERICHTEN 13 Klasina van der Have-Kingma mn mensenlinQ Oma Sientje COLOFON Familieberichten mensenlinq.nl Jezus zeide tot haar, Ik ben de opstanding en het leven; wie in Mij gelooft, zal leven, ook al is hij gestorven. Joh. 1125 Tot onze diepe droefheid heeft de Heere van ons weggenomen onze innig geliefde moeder, oma, overoma en over overoma sinds 6 maart 2015 weduwe van Johannes van der Have 22 september 1927 f 16 augustus 2020 in de leeftijd van 92 jaar. Goes: Addie en Dirk Lukasse-van der Have Yerseke: Corrie en Piet Nelis-van der Have Hazerswoude: Piet en Jeanette van der Have-Adriaanse Yerseke: Maq'a en Frans Sinke-van der Have Yerseke: Lenie en Dirk de Witte-van der Have Yerseke: Mina en Rens Sinke-van der Have Yerseke: Nellie en Adrie Scheele-van der Have Yerseke: Johan en Marina van der Have-Weststrate Klein-, achterklein en achter achterkleinkinderen. Yerseke, zorgcentrum Moerzicht. Correspondentieadres: Langeville 41 4401 GL Yerseke Onze moeder en oma is opgebaard op het adres Langeville 41. In verband met Covid 19 bezoek alleen op afspraak. De rouwdienst, waarin hoopt voor te gaan ds. T. Deelstra, wordt D.V. donderdag 20 augustus om 10.00 uur in besloten kring gehouden in de Gereformeerde Kerk, Damstraat 20 te Yerseke. Deze dienst is mee te beluisteren via kerkomroep.nl Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. In verband met de huidige omstandigheden stellen wij uw schriftelijke blijken van medeleven zeer op prijs. Geen bloemen. Onze dank gaat uit naar eenieder die onze moeder liefdevol verzorgd heeft, in het bijzonder de medewerkers van Moerzicht afdeling Ostrea 1 Komt tot Mij, allen die vermoeid en belast zijt en Ik zal u rust geven. Verdrietig, maar vooral dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve, zorgzame Linda en JanJoost Carina en Jaap Marina en Peter Aijan en Caroline Jos en Arianne Karin en Wim Ruud en Thamara Ellis en Coen Marieke en Adrian Marco en Anneke Hanneke en Ben Richard en Wivina Sabine en Gerard Klazien en Jordi John Maurice Chloë Jeanne Johan Corine en Mauk Silvia en Jan-Kees Patricia en Anton Willeke enArie Mathieu en Paula Jacqueline Lennart en Lorinda Inspiratie en informatie rondom overlijden maandag 17 augustus 2020 ZV SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. Nick Amanda, Zoey Niels Julian Naómi Bernie, Eef, Tess Mirte Louise Rachelle c£ Nico Sindy Charlotte Marit Ard-Jan lirza Stijn Loran Ruben Jorèns Levi Wim Jealinde Norah Franklin Levi Marvin Dani Jurrian Dylan Ricardo Fayenna Veerle Pete Shannen Hugo Kate Bryan Daniel James Romy Demi Joey Dion Perry Kimberly Nicolas Esmée Bart Jesse Davy Ralp Amy Bjorn Jens Myrna Noah Luna Abel FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een een voudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 49