12 FAMILIEBERICHTEN Cornelia de Witte - Walhout OVERLEDEN Adriana Antheunisse - van Zetten - Adri - Helena Willemina van Beveren-Koppenhol Jon Iman Tiekstra Irene Louise Dellaert Denk aan mij terug maar niet in de dagen van pijn en verdriet Denk aan mij terug in de stralende zon hoe ik was toen ik alles nog kon In de mooie leeftijd van 87 jaar is plotseling overleden onze moeder en oma Sinds 2005 weduwe van Johan Antheunisse Domburg, t Zierikzee, 23 december 1932 15 augustus 2020 Chris en Tonny Paul Tom Willem en Aritsara Nikki Carina en Frits Martijn en Jorinde Esther Correspondentieadres: Bewestenwege 32,4458 CZ 's-Heer Arendskerke U wordt in de gelegenheid gesteld afscheid van Adri te nemen op donderdag 20 augustus tussen 11.30 en 11.50 uur in de aula van crematorium "Het Zeeuwse Land", Kandtweg 2 te Goes. Aansluitend vindt de afscheidsbijeenkomst plaats om 12.00 uur. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren in de lounge van het crematorium. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van SVRZ, ADRZ, Allévo en huisartsenpraktijk "de Drieweg", voor alle goede zorg die onze moeder en oma heeft gekregen. Wij zijn bedroefd om het verlies van mijn lieve moeder, onze grootmoeder en overgrootmoeder (Lenie van Beveren) 30 mei 1927 - 13 augustus 2020 Haar hoofd was helder, haar lichaam was op. Peter van Beveren Eva van Beveren, Jan Schrama, Feline en Rosalie Arthur van Beveren, Marlieke Penninx De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Geen bloemen Correspondentieadres: Peter van Beveren, Boomsluiterskade 372,2511 VG Den Haag. Psalm 34 vers 7 Bedroefd geven wij u kennis dat de HEERE tot zich genomen heeft, na een periode van afnemende gedachten en krachten, onze lieve moeder, oma en overoma Sinds 2009 weduwe van Mattheus de Witte Borssele, 3 september 1931 's-Gravenpolder, 13 augustus 2020 's-Gravenpolder: Aart en Digna de Witte - Korstanje Mathilde en Bart, Zoë, Milou Mathieu en Linda 's-Gravenpolder: Carla en Sjaak van der Maas - de Witte Lidia en Wilco, Jorim, Lisa, Grace Mark en Corina, Michaël, Joshua Jantine en Rick Wout en Helena In dierbare herinnering: Theo de Witte 's-Gravenpolder: Ans en Jan van Vijven - de Visser Marith Onze dank gaat uit naar het personeel en vrijwilligers van SVRZ De Zwake, woning 28 en het team van de huisartsenpraktijk te 's-Gravenpolder, voor de goede begeleiding en liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Langeweg 80,4431 RP 's-Gravenpolder. De rouwdienst wordt gehouden D.V. woensdag 19 augustus om 13.00 uur in de 'Elimkerk', Langeweg 61 te 's-Gravenpolder en is te beluisteren via kerkdienstgemist.nl De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Er is uitsluitend gelegenheid tot schriftelijke condoleance. Geen bloemen. Suzan van Langevelde-van Doeselaar VI Es fallt mir schwer ohne dich zu leben... Ich denk so oft zurück an das was war an jedem so geliebten Vergangenen Tag... Na een jarenlange strijd tegen ziektes die hij op een bewonderenswaardige wijze gedragen heeft, delen wij bedroefd mede dat mijn man, onze (schoon)vader en geliefde opa is overleden 6 mei 1959 113 augustus 2020 Vlissingen: Antonie Dirk en Wietske, Emke, Maike Agnes en Charly Correspondentieadres: Winkelmanstraat 22,4381TJ Vlissingen In verband met de huidige omstandigheden zal de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsvinden. Op vrijdag 21 augustus is er van 13:30 tot 16:30 uur gelegenheid voor vrienden, oud-collega's en kennissen van Jan tot condoleren in De Kanovijver, Nollepad 1 te Vlissingen. maandag 17 augustus 2020 PM Haar leven is overgegaan in herinneringen Gekomen tot de leeftijd der sterken, is in ons bijzijn in alle rust overleden mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder echtgenote van Leon Marcel de Dobbelaere IJzendijke, Oostburg, 2 januari 1930 11 augustus 2020 Oostburg: Leon de Dobbelaere Oostburg: Carla de Dobbelaere en Walter Sturm Bart en Anna, Lucas, Julia Geert Stan Arusha (Tanzania): Christine de Dobbelaere en Paul van de Vijver Francien en Willem, Willem Heieen en Caleb, Colin, Lianna Leonie en Roland, Maya Oostburg: Anne de Dobbelaere Miranda en Bernd, Myra, Rena, Otis Mark en Erica, Faye Breda: Mare de Dobbelaere en Sjaïsta van Sauers Stefan Michaël en Daphne IJzendijke: Jan de Dobbelaere en Lise Leenhouts Lars en Mirle Laurens Casper We hebben op zaterdag 15 augustus in kleine kring afscheid genomen van Irene in IJzendijke, alwaar ze is begraven. Een speciaal woord van dank aan alle mensen die Irene in de afgelopen jaren zo liefdevol hebben verzorgd en begeleid. Correspondentieadres: Venus 3,4501 HN Oostburg Zo plotseling ben je van ons heengegaan daar heeft niemand ooit bij stil gestaan. Wat in onze herinnering blijft is je lach, je genoot van het leven. Bedankt voor alles wat je ons hebt gegeven. Veel te vroeg, maar omringd door liefde, is in ons bijzijn overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma sinds 3-1-1991 weduwe van Jan van Langevelde Zaamslag, 1-10-1939 Terneuzen, 15-8-2020 Terneuzen Peter en Samantha Michael en Mirjam - Roos, Noor Devin en Manuela - Noé Quinty en Joël Danique en Stijn Terneuzen Han en Natasja Frédérique Noël Evi Correspondentieadres: Everingen 4 4535 JD Terneuzen De crematie zal in besloten kring plaatsvinden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 40